Zobrazuji všechny 4 výsledky

Australian Bodycare Australian Bodycare Hair Spray proti vším 150 ml

SKU: vivantis-z59637
262.00 
Australian Bodycare Hair Spray proti vším - pokud máte časté problémy s vešmi a trávíte mnoho času léčbou, doporučujeme vám vyzkoušet preventivní sprej pro problematické vlasy – vhodný také k vyhubení hnid . Unikátní kombinace přírodních ingrediencí byla speciálně vyvinuta pro čištění vlasů a pokožky hlavy, zatímco vlasy zanechává hladší a ochranný štít zůstává nepoškozený. Může být také použit, pokud jsou vši stále přítomny. Tea tree olej čistí pokožku hlavy, brání růstu bakterií a přispívá tak ke zdravé pokožce hlavy. Dermatologicky testováno. 100% veganské.

Elimax Elimax 2in1 šampon proti vším a hnidám 100 ml

SKU: vivantis-z59455
324.00 
Elimax ® je unikátní přípravek, který vši a hnidy usmrcuje a navíc chrání vlasy před opětovným parazitárním napadením. Účinek se dostaví již po patnácti minutách. Přípravek není nutné nechat působit déle nebo přes noc. Speciální technologie faktoru LPF chrání před opětovným napadením Klinicky ověřená účinnost Snadno smývatelný (bez silikonu) Bez insekticidu Příjemná vůně

Elimax Elimex preventivní šampon proti vším Elimax 200 ml

SKU: vivantis-z62019
238.00 
Preventivní šampon proti vším Elimax® byl speciálně vyvinutý jako ochrana proti zavšivení během sezóny vší. Tento jedinečný šampon vytváří ve vlasech prostředí, které vši odpuzuje, a jemně myje, hydratuje a vyživuje vlasy.

PARASIDOSE Regenerační šampon s levandulovým olejem 200 ml

SKU: vivantis-z70939
119.00 
Šampon obsahuje esenciální levandulový olej, který je speciálně vyvinutý k výživě vlasů, jejich posílení a ochraně při vyčesávání . Napomáhá spláchnutí zbytků odvšivovacího prostředku.