Zobrazen 1. – 12. z 16 výsledků

Agency MM Healthy OKUZELL FORTE oční kapky 10 ml

SKU: vivantis-z53605
139.00 
OKUZELL FORTE oční kapky jsou 0,4% oftalmický roztok vysokomolekulárního hyaluronátu sodného, který zlepšuje stabilitu slzného povlaku a udržuje oční povrch zvlhčený, hydratovaný a chráněný .

Carmex Carmex Balzám na rty hydratační 10 g

SKU: vivantis-z60503
79.00 
CARMEX Balzám na rty hydratační na suché a popraskané rty, skvělý i na opary. Unikátní receptura balzámu na rty CARMEX uklidňuje, hydratuje, uvolňuje a zvláčňuje rty . Složení balzámu přispívá ke zdravě vypadajícím rtům. Mentol a další aktivní složky okamžitě prokrvují rty.

Cosmos Cosmos náplasti na opary 16 ks

SKU: vivantis-z59659
199.00 
Cosmos® náplast na opary. Hydrokoloidní léčivá složka náplasti zachovává v místě oparu vlhké prostředí které je podle vědeckých studií prokazatelně příznivé pro léčbu ran a následnou regeneraci .

EkoMedica Czech Vitamíny A + E v kapkách 30 ml

SKU: vivantis-z60630
353.00 
vitamíny A + E v kapkách stabilizovány směsí tokoferolů ze slunečnicového oleje. Vitamín A podporuje imunitní system, pomáhá udržovat normální metabolismus železa , podílí se na procesu specializace buněk. Přispívá k udržování normálního stavu zraku, pokožky a sliznic. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Eva Cosmetics Whitening Pen – bělící zubní pero 5 ml

SKU: vivantis-z7779
248.00 
Whitening Pen - bělící zubní pero je profesionální bělící přípravek na zuby, vyvinutý na základě nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie a bělení zubů. Velmi rychlé a bezpečné vybělení zubů a těsných prostor mezi zuby a mezer až o 4 odstíny.

Herbadent Bylinný gel na dásně Professional 25 g

SKU: vivantis-kHB014
151.00 
Bylinný gel je určen ke každodenní péči o dásně a sliznici dutiny ústní, zejména při projevech paradentózy, jako jsou záněty a krvácení dásní. Je vhodný rovněž při léčbě aftů, oparů a otlaků pod snímatelnými zubními náhradami a rovnátky. Unikátní složení je založeno na bázi sedmi bylin (řepík, heřmánek, šalvěj, nátržník, máta, hřebíček a fenykl).

Herbadent Bylinný gel na dásně s chlorhexidinem Professional 25 g

SKU: vivantis-kHB015
199.00 
Gel na dásně s chlorhexidinem je určen k péči o dásně a sliznici dutiny ústní. Je vhodný při výskytu zánětů, aftů i při projevech parodontózy. Chlorhexidin snižuje růst bakterií a omezuje zánětlivost dásní.

Herbadent Bylinný roztok na dásně Original 25 ml

SKU: vivantis-kHB020
154.00 
Bylinný roztok je určen pro péči a ochranu dásní a sliznic dutiny ústní při výskytu problémů jako je zánět a krvácení dásní, parodontóza či afty. Pečuje o dutinu ústní po chirurgických zákrocích či při výskytu otlaků pod snímatelnými náhradami a rovnátky.

Herbadent Bylinný roztok na dásně Professional 25 ml

SKU: vivantis-kHB017
160.00 
Bylinný roztok je určen k péči o dásně a sliznici dutiny ústní. Je vhodný pro použití při akutních problémech s afty, při výskytu zánětlivých projevů nebo příznaků paradontózy. Ocení ho také osoby s otlaky pod snímatelnými náhradami a rovnátky.

iWhite Sada pro bělení zubů Instant 2 10 x 0,8 g

SKU: vivantis-kIW001
680.00 
Toužíte po krásně bílých zubech? Díky sadě na bělení zubů iWhite je můžete mít! Zajišťuje okamžité vybělení až o 8 odstínů. Použití je velice snadné, aplikátory jsou naplněné bělicím gelem, nemusíte tedy nic míchat ani složitě připravovat.

MOVit Energy Lutein Forte 25 mg + Taurin 90 tobolek

SKU: vivantis-z67920
368.00 
Lutein Forte + Taurin, spolu se zinkem přispívá k normálnímu stavu zraku. Produkt je doplněn o selen vázaný na kvasnice a vitamin C, které přispívají k normální funkci imunitního systému, a dále o vitamin E přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem, způsobeným např. UV zářením nebo modrým světlem. Taurin je nejhojněji zastoupená volná aminokyselina v slzách.

Simply You Ocutein Sensigel hydratační oční gel 15 ml

SKU: vivantis-z53567
238.00 
Ocutein Sensigel hydratační oční gel působí při únavě, otokům a kruhům pod očima .