Zobrazuji všechny 4 výsledky

Australian Remedy Celery Seed 5800 mg 60 kapslí

SKU: vivantis-z63681
870.00 
Celery Seed je mimořádně vysoká koncentrace extraktu ze semen celeru. Celer svým močopudným účinkem podporuje tvorbu moči a pomáhá tím ledvinám odplavovat nahromaděnou kyselinu močovou z krve a omezuje tak tvorbu krystalů a jejich usazování v kloubech.

Moringa MIX Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin 30 g

SKU: vivantis-z60616
119.00 
Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin - bylinou, která podporuje správnou činnost látkové přeměny, je v této čajové směsi moringa olejodárná. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat. Kopřiva, jitrocel a bříza jsou rostliny, které pomáhají s očistnými a filtračními funkcemi ledvin . Kořeny eleuterokoku, zázvoru a smetánky působí dezinfekčně.

YaoMedica Uvolnění opory 50 ml

SKU: vivantis-z55948
290.00 
Uvolnění opory je přípravek, který podle čínské medicíny uvolňuje Xue Yu (stagnace krve) v oblasti beder . Uvolnění opory zároveň posiluje Shen (ledviny) a zaměřuje se na Bi Zheng , tedy vyloučení větru a vlhkosti z těla . Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

YaoMedica Zahřátí komnaty 50 ml

SKU: vivantis-z55965
289.00 
Zahřátí komnaty je přípravek, který podle čínské medicíny zahřívá a tonizuje Shen (ledviny) . Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.