Zobrazuji všech 9 výsledků

Australian Remedy Celery Seed 5800 mg 60 kapslí

SKU: vivantis-z63681
870.00 
Celery Seed je mimořádně vysoká koncentrace extraktu ze semen celeru. Celer svým močopudným účinkem podporuje tvorbu moči a pomáhá tím ledvinám odplavovat nahromaděnou kyselinu močovou z krve a omezuje tak tvorbu krystalů a jejich usazování v kloubech.

Clinex H2Out 40 tob.

SKU: vivantis-z43354-40
571.00 
Přírodní produkt H2Out představuje fit kombinaci přírodních látek obohacenou kofeinem pro odvodnění organismu .

Diochi Diocel bylinný čaj 20 ks

SKU: vivantis-z69362
149.00 
Diocel bylinný nápoj je bylinná směs (doplněk stravy) harmonizující především meridiány ledvin a močového měchýře, které energeticky ovlivňují kosti, klouby, páteř, urogenitální orgány, uši nebo kůži .

Herb & Me Moringa z Filipín – OPLODNĚNÍ 30 g

SKU: vivantis-z60037
119.00 
Moringa z Filipín - OPLODNĚNÍ bylinná směs obsahuje hluchavku a třezalku podporující rovnováhu vaginální mikroflóry a jalovec působí na vylučování vody z organismu. Směsí podpoříte antibakteriální aktivitu, podpoříte správnou krvetvorbu, udržujete zdravé sliznice. V ideální kombinaci s moringou olejodárnou z Filipín, která dodá organismu veškeré potřebné živiny.

Moringa MIX Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin 30 g

SKU: vivantis-z60616
119.00 
Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin - bylinou, která podporuje správnou činnost látkové přeměny, je v této čajové směsi moringa olejodárná. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat. Kopřiva, jitrocel a bříza jsou rostliny, které pomáhají s očistnými a filtračními funkcemi ledvin . Kořeny eleuterokoku, zázvoru a smetánky působí dezinfekčně.

Wolfberry Matcha tea BIO 100 g

SKU: vivantis-z56464-100
129.00 
Matcha tea BIO Wolfberry je exkluzivní zelený čaj spojený především s čajovým obřadem Cha-no-yu. Velmi kvalitní, tmavě zelený prášek, který vzniká mletím čajových lístků Tencha. Ty se pěstují výhradně na zastíněných plantážích a musí být z první jarní sklizně.

Wolfberry Matcha tea BIO 200 g

SKU: vivantis-z56464-200
251.00 
Matcha tea BIO Wolfberry je exkluzivní zelený čaj spojený především s čajovým obřadem Cha-no-yu. Velmi kvalitní, tmavě zelený prášek, který vzniká mletím čajových lístků Tencha. Ty se pěstují výhradně na zastíněných plantážích a musí být z první jarní sklizně.

YaoMedica Uvolnění opory 50 ml

SKU: vivantis-z55948
290.00 
Uvolnění opory je přípravek, který podle čínské medicíny uvolňuje Xue Yu (stagnace krve) v oblasti beder . Uvolnění opory zároveň posiluje Shen (ledviny) a zaměřuje se na Bi Zheng , tedy vyloučení větru a vlhkosti z těla . Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

YaoMedica Zahřátí komnaty 50 ml

SKU: vivantis-z55965
289.00 
Zahřátí komnaty je přípravek, který podle čínské medicíny zahřívá a tonizuje Shen (ledviny) . Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.