Zobrazuji všech 8 výsledků

Allnature Kurkumin s piperinem bylinný extrakt 60 tobolek

SKU: vivantis-z62091
158.00 
Kurkumin , obsažen v kurkumě, je výborný přírodní antioxidant. Krom toho zlepšuje trávení, má vliv na činnost jater a pomáhá na klouby. Léčivost kurkuminu je ještě lepší díky přidanému piperinu. Tento extrakt z pepře zvyšuje účinnost vybraných látek.

Astina Cur-Cum 30 kapslí

SKU: vivantis-z54008
133.00 
Cur-Cum obsahuje vysoký podíl kurkuminu . Cur-Cum obsahuje vysoký podíl kurkuminu . Cur-cum s kurkuminem je doplněk stravy s extraktem z oddenku kurkumy dlouhé, který přispívá k normální funkci imunitního, nervového, oběhového a dýchacího systému. Dále přispívá k normálnímu stavu kloubů, kostí, pokožky a normální činnosti jater.

EkoMedica Czech Artyčok – 99,8 % šťáva z artyčoku 1000 ml

SKU: vivantis-z62709
538.00 
ARTYČOK původem ze Středomoří obsahuje pro organismus prospěšné látky, které se vyskytují zejména v listovém květním lůžku. Artyčok je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti, stimuluje vylučování trávicích šťáv, pomáhá při trávení. Harmonizuje střevní trakt, přispívá k udržování normálního stavu a funkce jater, podporuje detoxikaci organismu. Pomáhá snižovat hladinu krevních lipidů a udržovat je na normální úrovni.

EkoMedica Czech Artyčok – 99,8 % šťáva z artyčoku 500 ml

SKU: vivantis-z60417
308.00 
Artyčok původem ze Středomoří obsahuje zdraví prospěšné látky, které se vyskytují zejména v listovém květním lůžku. Artyčok je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti, stimuluje vylučování trávicích šťáv, pomáhá při trávení. Harmonizuje střevní trakt, pomáhá při nadýmání, přispívá k udržování normálního stavu a funkce jater, podporuje detoxikaci organismu. Pomáhá snižovat hladinu krevních lipidů a udržovat je na normální úrovni.

Nef de Santé Artičoka – 100% šťava z listov artičoky 500 ml

SKU: vivantis-z56736
278.00 
100 % pasterizovaná šťava z listov artičoky štandardizovaná na obsah cynarínu s prídavkom vitamínu C. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných listov artičoky zeleninovej tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.

SALUTEM Pharma ParatizEX 60 kapslí

SKU: vivantis-z53008
570.00 
ParatizEX přispívá k celkové harmonii zažívacího traktu a střev.

SonnenMoor Lemison 8 x 100 ml

SKU: vivantis-z68433
550.00 
Lemison podporuje látkovou výměnu a trávení. Pro zdravá játra, žlučník a slinivku.

Vieste Kurkumin – piperin plus 60 tablet

SKU: vivantis-z59842
265.00 
Kurkumin - piperin plus je doplněk stravy vyrobený z prášku kurkumy dlouhé, plodů pepřovníku černého a zázvoru. Kurkuma obsažená v Kurkumin - piperinu přispívá k normálnímu trávení a činnosti jater . Pepř se již dlouhá staletí užívá v lidovém léčitelství na podporu zažívání, v současnosti se využívá pro stimulaci účinku některých látek, například kurkuminu.