Zobrazuji všech 12 výsledků

Allnature Kurkumin s piperinem bylinný extrakt 60 tobolek

SKU: vivantis-z62091
158.00 
Kurkumin , obsažen v kurkumě, je výborný přírodní antioxidant. Krom toho zlepšuje trávení, má vliv na činnost jater a pomáhá na klouby. Léčivost kurkuminu je ještě lepší díky přidanému piperinu. Tento extrakt z pepře zvyšuje účinnost vybraných látek.

Astina Cur-Cum 30 kapslí

SKU: vivantis-z54008
158.00 
Cur-Cum obsahuje vysoký podíl kurkuminu . Cur-Cum obsahuje vysoký podíl kurkuminu . Cur-cum s kurkuminem je doplněk stravy s extraktem z oddenku kurkumy dlouhé, který přispívá k normální funkci imunitního, nervového, oběhového a dýchacího systému. Dále přispívá k normálnímu stavu kloubů, kostí, pokožky a normální činnosti jater.

EkoMedica Czech Artyčok – 99,8 % šťáva z artyčoku 1000 ml

SKU: vivantis-z62709
504.00 
ARTYČOK původem ze Středomoří obsahuje pro organismus prospěšné látky, které se vyskytují zejména v listovém květním lůžku. Artyčok je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti, stimuluje vylučování trávicích šťáv, pomáhá při trávení. Harmonizuje střevní trakt, přispívá k udržování normálního stavu a funkce jater, podporuje detoxikaci organismu. Pomáhá snižovat hladinu krevních lipidů a udržovat je na normální úrovni.

EkoMedica Czech Artyčok – 99,8 % šťáva z artyčoku 500 ml

SKU: vivantis-z60417
303.00 
Artyčok původem ze Středomoří obsahuje zdraví prospěšné látky, které se vyskytují zejména v listovém květním lůžku. Artyčok je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti, stimuluje vylučování trávicích šťáv, pomáhá při trávení. Harmonizuje střevní trakt, pomáhá při nadýmání, přispívá k udržování normálního stavu a funkce jater, podporuje detoxikaci organismu. Pomáhá snižovat hladinu krevních lipidů a udržovat je na normální úrovni.

EkoMedica Czech Kurkuma s citronem 250 ml

SKU: vivantis-z69998
207.00 
Kurkuma s citronem je tekutý doplněk stravy obsahující 100% šťávu z oddenků kurkumy a dužniny citronu, s přídavkem extraktu z oddenku kurkumy. Kurkuma napomáhá přirozené funkci jater, napomáhá k udržování normální srdeční funkce a krevního oběhu.

EkoMedica Czech Ostropestřec mariánský – výtažek z ostropestřce 500 ml

SKU: vivantis-z4904
344.00 
Výtažek z ostropestřce je určen pro péči o játra. Ostropestřec pomáhá udržovat játra v normálním stavu, podporuje jaterní funkci. Přispívá k detoxikačnímu potenciálu jater, chrání jaterní tkáň, podporuje její regeneraci . Pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje stav srdce. EkoMedica Ostropestřec výtažek z ostropestřce je získáván ze semen ostropestřce nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

EkoMedica Czech Ostropestřec mariánský 500 ml + 500 ml

SKU: vivantis-z5093
625.00 
Výtažek z ostropestřce mariánského je získávána ze semen ostropestřce mariánského nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů. Ostropestřec mariánský podporuje játra budováním nových jaterních buněk a odstraňováním toxinů. Efektivně odvrací účinky alkoholu a škodlivin, které denně přijímáme v potravě, z ovzduší nebo přes pokožku a není bohužel možné se jim vyhnout. Stejně také pesticidů přijímaných ze stravy či těžkých kovů z vody. Mezi nejznámější účinky ostropestřce patří podpora regenerace jater podpora správné funkce žlučníku příznívý vliv na stav pokožky detoxikace těla přispívá k produkci hormonů uvolňuje glukózu a žluč Denní dávka 20 ml výrobku Ostropestřec mariánský obsahuje 140 mg extraktu z ostropestřce mariánský, což odpovídá výtažku z 1,4 g semen.

Nef de Santé Artičoka – 100% šťava z listov artičoky 500 ml

SKU: vivantis-z56736
279.00 
100 % pasterizovaná šťava z listov artičoky štandardizovaná na obsah cynarínu s prídavkom vitamínu C. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných listov artičoky zeleninovej tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.

SALUTEM Pharma ParatizEX 60 kapslí

SKU: vivantis-z53008
578.00 
ParatizEX přispívá k celkové harmonii zažívacího traktu a střev.

Salvia Paradise Ostropestřec mletý plod 120g

SKU: vivantis-z54543
136.00 
100% čistý Ostropestřec jemně mletý plod je bohatý na antioxidanty pro naše zdravé trávení , játra , srdce , krevní cukr , imunitu - obranyschopnost - odolnost .

SonnenMoor Lemison 8 x 100 ml

SKU: vivantis-z68433
550.00 
Lemison podporuje látkovou výměnu a trávení. Pro zdravá játra, žlučník a slinivku.

Vieste Kurkumin – piperin plus 60 tablet

SKU: vivantis-z59842
264.00 
Kurkumin - piperin plus je doplněk stravy vyrobený z prášku kurkumy dlouhé, plodů pepřovníku černého a zázvoru. Kurkuma obsažená v Kurkumin - piperinu přispívá k normálnímu trávení a činnosti jater . Pepř se již dlouhá staletí užívá v lidovém léčitelství na podporu zažívání, v současnosti se využívá pro stimulaci účinku některých látek, například kurkuminu.