Zobrazen 1. – 12. z 58 výsledků

Advance nutraceutics Imunax 60 kapslí

SKU: vivantis-z4523
334.00 
Imunax je přírodní přípravek obsahující komplex aktivních látek , jehož základem je extrakt z echinacey a hlívy ústřičné. Podporuje normální činnost imunitního systému . Neobsahuje laktózu, mléčnou bílkovinu ani lepek.

Allnature Rakytník BIO 500 ml

SKU: vivantis-z55840
268.00 
Rakytník BIO 500 ml se vyrábí z rakytníku řešetlákového, který je známý svým příznivým vlivem na lidské zdraví. Má blahodárný vliv i na zlepšení stavu pokožky a pomáhá bojovat proti únavě.

Aurovitas Betaglukan IMU 200 mg 60 tob.

SKU: vivantis-z16123
349.00 
Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg přírodních betaglukanů a vlákninu inulín (prebiotikum). Betaglukan je kvasničného původu s garancí čistoty min. 70 %.

Barny´s InoCell 60 kapslí

SKU: vivantis-z66860
578.00 
InoCell doporučujeme užívat: zdravé populaci i osobám se zvýšenou potřebou příjmu inositolu, IP6, vitaminu C a selenu osobám se špatnými životními návyky osobám vystaveným dlouhodobému stresu osobám s genetickou predispozicí k vážným civilizačním chorobám

Clinex Vakcinal sirup 100 ml

SKU: vivantis-z50438
418.00 
Přírodní sirup Vakcinal je speciálně vyvinutý doplněk stravy ke každé vakcíně . Přítomný arabinogalaktan zklidňuje organismus a zároveň podporuje účinek vakcíny .

Dědek Kořenář Šalvějová směs LPK+ 200 ml

SKU: vivantis-z55372
756.00 
Šalvějová směs LPK+ je díky obsahu šalvěje, heřmánku, echinacey a zlatobýlů určena pro podporu zdravé imunity . Především vlivem yzopu, měsíčku, řebříčku, kopřivy působí cíleně na podporu zdraví dýchacích cest.

Diochi Alfa artrizone 90 kapslí

SKU: vivantis-z63465
899.00 
Alfa artrizone Kurkumín pomáhá udržovat zdraví jater a žlučových cest. Přispívá k lepšímu vstřebávání tuků. Pomáhá řídit zánětlivé reakce v těle. Pomáhá udržovat pružnost kloubů. Přispívá ke zdravým kloubům. Pupečník asijský stimuluje kardiovaskulární systém a tvorbu kožních buněk fibroblastů. Ammonium glycyrrhizinate pomáhá udržovat normální činnost srdce. Geránium pomáhá udržovat normální činnost centrálního nervového systémuEscin napomáhá udržovat normální elasticitu cév. Piperin podporuje krevní oběh přes jemné cévy a kapiláry a tím podporuje čištění kůže. Pomáhá udržovat integritu těla svými antimikrobiálními a antiparazitickými účinky a podporou imunitního systému.

Diochi Deviral Plus 60 kapslí

SKU: vivantis-z54858
807.00 
Deviral je bioinformační posilující a detoxikační doplněk stravy, obsahuje extrakty z Řepíku lékařského a Kuklíku městského, které obsahují fytolátky ceněné pro jejich výjimečně čistící vlastnosti. Napomáhají tak udržovat čistotu jater a celého organismu a podporují přirozenou obranyschopnost těla.

EkoMedica Czech Dřín – 100% šťáva z dřínu obecného 500 ml

SKU: vivantis-z43075
223.00 
EkoMedica 100% šťáva z dřínu je získávána z plodů dřínu obecného tím nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů. Navíc je doplněna extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu, jejichž použití i obliba se rychle rozšiřuje po celém světě. Čistá šťáva z plodů dřínu obecného přispívá k normální funkci mužského močového ústrojí . Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního a nervového systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem způsobeným kyslíkovými radikály. Pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Účastní se tvorby kolagenu pro udržování normální funkce cév, kostí, chrupavek, kůže a zubů.

EkoMedica Czech Vitamín D3 v kapkách 30 ml

SKU: vivantis-z61779
380.00 
Vitamín D3 v kapkách obsahuje snadno a rychle vstřebatelný vitamín D3 získaný z ovčího lanolinu, stabilizovaný směsí tokoferolů původem ze slunečnicového oleje. Vitamín D pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a správnou činnost svalů. Je důležitý pro udržování normální hladiny vápníku v krvi, i pro optimální vstřebávání a využití vápníku a fosforu v těle. Podporuje imunitní systém a podílí se na procesu dělení buněk.

Four Sigmatic Chaga instantní nápoj 20 sáčků

SKU: vivantis-z56269
858.00 
Chaga instantní nápoj obsahuje betaglukany , které harmonizují imunitní systém .

Four Sigmatic Cordyceps instantní nápoj 20 sáčků

SKU: vivantis-z56268
868.00 
Cordyceps instantní nápoj zlepšuje fyzickou i psychickou odolnost .