Zobrazuji všech 11 výsledků

Klas Multivitamíny plus minerály a enzymy 60 tbl.

SKU: vivantis-z180
359.00 
Produkt Multivitamíny plus minerály a enzymy představuje jedinečnou bohatou a vyváženou paletu nejvíce prospěšných vitamínů, minerálů a stopových prvků s vysokou vstřebatelností. Navíc je obohacen o bioflavonoidy, bromelain, papain a beta karoten.

LABETA A.S. Naklíčená semínka – směs bio 250 g

SKU: vivantis-z58844
179.00 
Naklíčená semínka - směs bio. Pohanka patří mezi lehce stravitelné potraviny, které kromě enzymů, disponují taktéž širokou základnou minerálních látek. Slunečnice má kromě kvalitní bílkoviny vysoký obsah nenasycených mastných kyselin. Tolice vojtěška (alfalfa) obsahuje mnoho bílkovin, minerálních látek (zejména vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík), vitaminů (A, D, C, E, B6 a K) a aminokyselin. Velmi pozitivně působí v oblasti trávicího traktu (zlepšuje trávení, nadýmání, nechutenství).

MedPharma Bromelain 300 mg + jablečný ocet + lecitin + kelp + vitamín B6 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

SKU: vivantis-z56054
181.00 
Produkt Bromelain 300 mg obsahuje kromě enzymu bromelainu také jablečný ocet, lecitin, kelp a vitamín B6. Vitamín B6 přispívají k normálnímu energetickému metabolizmu, běžné činnosti nervového systému a činnosti psychické. Lecitin je látka nezbytná pro správnou funkci všech buněk v těle. Kelp přispívá k normální činnosti štítné žlázy.

MedPharma Papaya enzym – cucavé pastilky bez cukru s příchutí broskve 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

SKU: vivantis-z56111
82.00 
Papaya je ovocný plod obsahující řadu vitaminů, minerálů, bílkovin, ale především enzymů. Přípravek je ve formě cucavých tablet se sladidly.

MedPharma Papaya enzym – cucavé pastilky bez cukru s příchutí broskve 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

SKU: vivantis-z56110
54.00 
Papaya je ovoce, které obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, bílkovin, ale především enzymů. Enzymy přispívají k normální funkci trávicího traktu. Produkt Papaya enzym je ve formě cucavých pastilek bez cukru s lahodnou příchutí broskve.

Natural SK Trávící enzymy Natural 60 ks

SKU: vivantis-z60906
235.00 
Trávicí enzymy přispívají k očistě tlustého střeva . Očista tlustého střeva je procedura, jejíž součástí může být používání množství různých doplňků. Tlusté střevo je pro tělo "odpadním systémem" a když se o něj nestaráte, naakumuluje vám toxické jedy, které se vám vstřebávají přímo do krevního oběhu.

Natures Aid Trávící enzymy Complex s betainem HCl 100 mg 60 tablet

SKU: vivantis-z61836
299.00 
Trávící enzymy Complex s betainem, obsahují betain hydrochlorid (betain HCl), amylázu, proteázu, lipázu, laktázu a celulázu. Trávicí enzymy jsou obvykle produkovány v zažívacím systému a jsou zodpovědné za rozklad potravin. Enzymy laktázy zlepšují trávení laktózy u jedinců, kteří mají potíže s trávením laktózy.

PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Lepicol Plus 180 g

SKU: vivantis-z1150
269.00 
Lepicol s obsahem 2 miliard probiotických kultur je přípravek z přírodních ingrediencí pro normální činnost střev .

Terezia Company Hlíva ústřičná + enzymy 60 kapslí

SKU: vivantis-z63255
258.00 
HLÍVA ÚSTŘIČNÁ + ENZYMY propojuje účinek enzymů, hub hlívy ústřičné, čagy, vitaminů E a D3 . Enzymy určují povahu i rychlost chemických reakcí a řídí naše biochemické procesy. Enzym bromelain je obsažený v ananasu. Papain je nejdůležitějším štěpným enzymem pocházející z papáje. Hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek – betaglukany, houbovou vlákninu a další. Čaga (rezavec šikmý) obsahuje enzym superoxiddismutázu (SOD). Vitamin D3 přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Topnatur ColonFit Plus 180 g

SKU: vivantis-z49822
304.00 
ColonFit Plus s obsahem 2 miliard probiotických kultur je přípravek z přírodních ingrediencí pro normální činnost střev .

Topvet Enzym premium 120 tobolek

SKU: vivantis-z64847
498.00 
Přípravek obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek.