Zobrazen 1. – 12. z 136 výsledků

ActivLab Rhodiola 60 kapslí

SKU: vivantis-z59851
299.00 
Rhodiola je doplněk stravy se standardizovaným extraktem z Rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Je vhodný při únavě vyvolané stresem, při bolestech hlavy a při problémech se spánkem . Výrobek lze používat delší dobu.

Advance nutraceutics Tribul 60 kapslí

SKU: vivantis-z53290
407.00 
Tribul je komplexní doplněk stravy pro podporu kvality erekce, s obsahem unikátní kombinace 9 aktivních látek L-argininu, extraktu tribulusu, propionyl-L-carnitinu, extraktu maca, extraktu z kůry borovice, extraktu ženšenu, extraktu šafránu, L-citrulinu a zinku pro maximální synergický efekt . Doplněk stravy s jedinečným složením na českém trhu.

Aimil Power of Ayurveda TULSI 60 kapslí

SKU: vivantis-z57674
239.00 
Tulsi je v ajurvédě nejposvátnější bylinou, je jedinečná a nedostižná. Podporuje vitalitu, snížení stresu, obranyschopnost duševní, kognitivní činnost a imunitní systém.

Allnature Guarana bylinné kapky 50 ml

SKU: vivantis-z58948
81.00 
Guarana tinktura je skvělá pro příval energie, psychickou i fyzickou vitalitu a boj s únavou všeho druhu. Za stimulující účinky může látka guaranin, dnes známá jako přírodní kofein, který narozdíl od toho v kávě působí dlouhodobě. A ještě jeden tip - vyzkoušejte guaranu jako afrodiziakum!

Allnature Kotvičník bylinný extrakt 60 pastilek

SKU: vivantis-z59734
156.00 
Kotvičník bylinný extrakt má velmi dobrý vliv na lidské zdraví. Je zdrojem energie a pomáhá tělu vytvořit si správnou obranu proti nemocem. Udržuje hormonální rovnováhu a správnou hladinu cukru v těle . Je výborný pro kardiovaskulární a nervový systém. Zmírňuje dýchací potíže a působí i na cholesterol . Je oblíbený mezi sportovci. Někteří jej vyhledávají pro jeho afrodiziakální účinky a také při stavech deprese, které dokáže zmírnit.

Allnature Rozchodnice – Rhodiola rosea bylinné kapky 50 ml

SKU: vivantis-z58597
97.00 
Rozchodnice - Rhodiola rosea je chráněná a vzácná bylina. Po celém světě je známa především jako bylina pro podporu energie, imunity, koncentrace, paměti a mysli. Tradiční medicína bylinu považuje za výborný prostředek pro celkovou harmonizaci a vyrovnanost těla i ducha. Rozchodnice obsahuje široké spektrum flavonoidů, polyfenoly a mnoho minerálních látek, mezi kterými je zastoupen zinek, mangan i stříbro.

Biomedica Ascoffin 10 x 4 g

SKU: vivantis-z57060
89.00 
Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj , který je vhodný proti únavě , napomáhá zvyšovat bdělost, ostražitost a pozornost , a to zejména při zvýšené fyzické a psychické zátěži .

Biomedica Ascoffin plus 10 x 4 g

SKU: vivantis-z57059
69.00 
Ascofin plus je rozpustný nešumivý nápoj v prášku s vysokým obsahem kofeinu (40 mg/100 ml nápoje), jódu, vitamínů C, B3, B6 a stévie.

Biomedica Ascofin Energy 10 x 8 g

SKU: vivantis-z57058
125.00 
Ascofin Energy je nešumivý rozpustný nápoj v prášku vhodný pro sportovce, řidiče a osoby , které potřebují ke svým výkonům vyšší soustředěnost .

Blue Step Spirulina smoothie Bio Extra 200 g

SKU: vivantis-z68045
229.00 
Extra dávka živin pro vaši vitalitu, imunitu a podporu hubnutí - sladkovodní řasa spirulina ve formě jemného prášku, který je ideální pro přidání do smoothie či jiného nápoje. Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti . Podporuje přirozenou vitalitu a úroveň energie . Napomáhá normální funkci imunitního systému . Podporuje udržení svalové hmoty.

Chimpanzee Energy bar Apricot 55 g

SKU: vivantis-z63428
39.00 
Energy bar Apricot dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně , a tak zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony.

Chimpanzee Energy bar Banana Chocolate 55 g

SKU: vivantis-z63429
38.00 
Energy bar Banana Chocolate - Nový koncept Chimpanzee Energy Bar. Při vývoji nové receptury jsme místo sojové mouky použili hrách a rýži . Můžeš si tak dopřát energetickou tyčinku bez alergenů. Obsahuje BIO banány ze Srí Lanky.