Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Aimil Power of Ayurveda TRIPHALA 60 kapslí

SKU: vivantis-z57673
239.00 
Triphala je dlouhověká ajurvédská kombinace tří plodů (Amalaki,Bhibhitaki a Haritaki), která je užívána k detoxikaci organismu a ke správému nastavení procesu vylučování. Posiluje přirozenou imunitu organismu. Detoxikuje a regeneruje všechny tkáně.

Astina Kilostop balance, 60 tablet

SKU: vivantis-z58650
299.00 
KILOSTOP BALANCE znamená více hubnutí, více detoxikace a také odstranění přebytečné vody z organismu. Obsahuje jedinečnou kombinaci deseti složek: Glukomannan, Garcinia cambogia obsahující HCA přispívá k hubnutí potlačením apetitu, odbouráváním tuk, Spirulina. Kopřiva dvoudomá povzbuzuje tělo, dodává vitalitu a energii. Podporuje vylučování vody z organismu a normální funkci ledvin. Je zdrojem minerálů, zvláště železa. Podporuje zdraví cév, normální funkci kardiovaskulárního systému. Využívá se úspěšně při řešení pocitu „těžkých nohou".

Body Wraps s.r.o. Set detoxikace organismu – měsíční kúra

SKU: vivantis-z61185
558.00 
Set detoxikace organismu obsahuje: BW Tea Detox - Bylinný čaj pro detoxikaci organismu a udržování kyselosti žaludku 20 sáčků BW Pills Chlorela a Spirulina BW Aloe Vera 0,5l

Diochi Carica papaya čaj 80 g

SKU: vivantis-z58908
249.00 
Carica papaya čaj má antioxidační účinek. Dále má účinky antibakteriální, antiparazitické, protizánětlivé a antiinflamatorní účinky (snižuje cholestrerol). Napomáhá při trávení. Díky estrogenní aktivitě (estrogen je pohlavní hormon) harmonizuje hormonální systém. Enzymy zabraňují vznik nadýmání a podporují rozpouštění krevních sraženin. Urychlují regeneraci gangrén a také regeneraci těla po tuberkulóze (TBC). Odvar z tohoto čaje lze také použít zevně k čištění pleti.

Doporučená kombinace produktů Na Detoxikaci – Cat´s Claw + Yucca

SKU: vivantis-zDK0014
710.00 
Detoxikujte organismus , podpořte normální činnost kloubů pomocí přírodních produktů! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Yucca Premium 60 kapslí , 1x Cat´s Claw (Uncaria tomentosa, Vilcacora) 150 tob. .

Hepatica Aloe Vera 60 kapslí

SKU: vivantis-z60848
179.00 
Koncentrovaná Aloe Vera je vyrobena z lyofilizované šťávy získané z dužiny listů aloe, a je standardizována s obsahem min. 7,5 % polysacharidů, v přepočtu na aloverose (acemannan).

Herbamedicus Bylinné náplasti na očistu organismu 10+40% GRATIS 14x9g

SKU: vivantis-z58310
208.00 
Bylinné náplasti Herbalex, jsou vhodným prostředkem k detoxikaci a posílení imunitního systému neinvazivní cestou. Mají 100% přírodní složení. Cílem očisty organismu, je zbavit tělo nežádoucích toxinů.

Herbamedicus Detoxikační náplastí s konopím 10 ks + 40% GRATIS

SKU: vivantis-z58312
244.00 
Detoxikační náplasti s konopím jsou vyráběny na základě tradiční japonské medicíny, která považuje správnou homeostázu (vyrovnané vnitřní prostředí organismu) za rozhodující klíč ke zdraví. Organismus znečištěný toxickými látkami je náchylný k poruchám homeostáze, a proto je důležité dbát o jeho očistu.

Kneipp Výhodné balení 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek + Šumivé tablety na podporu odvodnění 20 ks

SKU: vivantis-zBN0020
319.00 
Výhodné balení produktů na odvodnění obsahuje: 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek Šumivé tablety na podporu odvodnění 20 ks

Knihy Zhubněte jednou provždy 1 (Mgr. Antónia Mačingová)

SKU: vivantis-z5198
265.00 
Kniha Zhubněte jednou provždy 1 představuje jednoduchý systém, který pomáhá dosáhnout síly, zdraví a vitality po celý život .

Naturalis GreenDetox BIO 70 g

SKU: vivantis-z56666
244.00 
GreenDetox BIO je směs novodobých i ájurvédských plodin (moringy, mladého ječmene, chlorelly a triphaly), která zaručuje výborné detoxikační účinky nejen při krátkodobých (např. jarních) kůrách. Kromě efektivního pročištění organismu též pomáhá k dosažení normální funkce trávení a jater, zvyšení přirozené obranyschopnosti, posílení imunitního systému či dodání energie.

Naturalis Zdravé zažívání 70 g

SKU: vivantis-z56664
234.00 
Zdavé zažívání je směs, která díky unikátní kombinaci novodobých i ájurvédských plodin yuccy (vzácný kořen), yaconu (vzácný kořen), cordycepsu (čínská houba) a chlorelly (sladkovodní řasa) efektivně detoxikuje a přispívá k dosažení normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováhy či k normální činnosti jater .