Zobrazuji všech 11 výsledků

Docteur Valnet Volarome repelent 50 ml BIO

SKU: vivantis-z59084
272.00 
Ochrana před bodavým hmyzem. Tento produkt hmyz nehubí, ale díky vůni směsi éterických olejů jej přirozeně odpuzuje. Pro zevní užití. Aplikujte na nechráněná místa těla.

Enzympro Regulat Bio-Spray – opravný kožní sprej 50 ml

SKU: vivantis-z52295
422.00 
Opravný kožní sprej Regulat® Spray Skin Repair ošetřuje a regeneruje pokožku na buněčné úrovni.

laSaponaria Olejíček proti svědění BIO 10 ml

SKU: vivantis-z61268
189.00 
Olejíček proti svědění je 100% přírodní úleva od nepříjemného svědění a pálení po bodnutí hmyzem. Roll-on kulička nabitá přírodním osvěžením, která díky éterickým olejům z levandule, pelargónie, máty, měsíčku a čajovníku nabízí okamžitou úlevu od nepříjemných pocitů. Její BIO kvalitu poznáte na vlastní kůži a dosvědčuje ji i certifikace Cosmetici Biologici.

Omega Pharma Repelent proti hmyzu Paranit Strong Dry Protect 125 ml

SKU: vivantis-z69577
201.00 
Nemastný a rychle schnoucí repelent proti hmyzu s uklidňujícími složkami nedráždící pokožku, pro silnou ochranu. Jemné složení s velmi lehkou vůní. Neobsahuje DEET. 7 hodinová ochrana před komáry, 3 hodinová ochrana před klíšťaty. Repelent odpuzuje všechny druhy komárů včetně komára tygrovaného. Ideální pro použití uvnitř i venku.

PARA’KITO Roll – on gel po kousnutí 5 ml

SKU: vivantis-z62192
244.00 
Roll-on gel po kousnutí je speciálně navržen tak, aby vám ulevil po kousnutí komárem nebo jiným hmyzem. Má zklidňující a chladivý účinek, který snižuje pocit svědění. Jeho složení se opírá o utišující rostlinné výtažky a éterické oleje ze dřeva, což mu dodává příjemnou přírodní vůni. Malé, praktické balení. Toto malé balení vám vystačí až na 700 použití.

PARASIDOSE Repelentní mašle do vlasů Chouchou

SKU: vivantis-z70940
199.00 
Unikatní repelentní mašle do vlasů obsahuje esenciální oleje z levandule v mikrokapslích, které uvolňuji aktivní latky po celý den. Mašle je určena k preventivní ochraně před napadáním dětskou vší.

Pharma Activ Tea Tree olej 20ml

SKU: vivantis-z66588
188.00 
Tea Tree olej se získává z lístků australského stromu Melaleuca alternifolia. U silných alergiků nutno nejprve otestovat.

ROSENPHARMA Rosen Octan gel 40 g

SKU: vivantis-z60584
78.00 
Rosen Octan gel je pro okamžité použití přímo v terénu. Ihned po ruce při poštípání hmyzem, pohmožděninách, výronech a mechanicky způsobených otocích . Jednoduché a rychlé použití i pro děti. Působí chladivě, adstringentně, pomáhá vstřebávání otoku .

ROSENPHARMA Rosen Octan sáčky 2 x 2 ks

SKU: vivantis-z60585
10.00 
Mějte Octan sáčky v lékárničce. Použijte při mechanicky způsobených otocích, pohmožděninách, výronech, štípnutí hmyzem. Působí okamžitou úlevu. Má adstringentní (stahující) a chladivý účinek. Zabraňuje narůstání otoku. Zklidňující efekt je potencovaný použitím ledové vody.

Simply You Novosil gel SWISS 50 ml

SKU: vivantis-z60020
170.00 
Novosil gel SWISS je unikátní přípravek, který díky extraktu z boswellie a rdesna (resveratrol) zmírňuje svědění a zklidňuje začervenalé místo po bodnutí hmyzem. Dále obsahuje šalvějovou a řebříčkovou silici, které udržují místo aplikace mikrobiálně čisté. Přípravek je také obohacen o extrakt ze světlíku, který omezuje negativní účinky látek vyloučených hmyzem. Mentol s bazalkovou silicí pak příjemně chladí a eliminuje svědění místa po bodnutí hmyzem.

StopTick Stop-tick® 9 ml

SKU: vivantis-z59454
308.00 
STOP-TICK® je zdravotnický prostředek určený k odstranění klíšťat z těl lidí a zvířat. Doporučuje se používat jako prevence proti chorobám přenášeným klíšťaty. Mezi takové choroby patří: lymská borelióza, klíšťová encefalitida, piroplasmóza