Zobrazuji všech 6 výsledků

Sepea Candida albicans screen test IgA/IgG

SKU: vivantis-z60854
1,948.00 
Candida albicans screen test je přesný laboratorní test, který zkoumá protilátky na Candida albicans. Při tomto typu testování je krevní vzorek analyzován přesnou laboratorní Elisa technologií. Jde o přesné laboratorní určení hladiny protilátek IgA, IgG z krevního séra profesionálním laborantem.

Sepea Food Detective + SLUŽBA (vyhodnocení)

SKU: vivantis-z60850
2,963.00 
Food Detective je základní jednoduchý laboratorní test potravinové intolerance. Vyhodnocován originální soupravou FoodDetective dodávanou britskou společností Cambridge Nutritional Sciences (Omega Diagnostics). Test si uděláte z pohodlí domova a poté zašlete na adresu, která je uvedena u testu. Léty ověřená praxe potvrzuje, že citlivost testu je maximálně spolehlivá, avšak test je pouze orientační. Míra intolerance na jednotlivé potraviny je určována jen vizuálně, nikoli laboratorním denzitometrem. Zjišťuje intoleranci na 59 potravin.

Vitamin Station Rychlotest prostata PSA – samodiagnostický test 1 kus

SKU: vivantis-z68276
346.00 
Samodiagnostický test na detekci prostatického specifického antigenu z krve.

Vitamin Station Rychlotest Štítná žláza – samodiagnostický test 1 kus

SKU: vivantis-z68271
383.00 
Rychlotest Štítná žláza - samodiagnostický test měří hladinu TSH a tím umožňuje odhalit abnormální fungování štítné žlázy.

Vitamin Station Rychlotest Trávicí soustava – samodiagnostický test 1 kus

SKU: vivantis-z68270
274.00 
Rychlotest Trávicí soustava - samodiagnostický test pouhým okem nezjistitelných krvácení objevujících se ve stolici, které může signalizovat anomálie trávícího systému.