Zobrazuji všech 8 výsledků

Knihy Borelióza (Stephen Harrod Buhner)

SKU: vivantis-z4874
246.00 
Lymská borelióza je infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Kde alopatická medicína selhává, nastupuje přírodní prevence a bylinná léčba. Právě těmto dvěma metodám je věnována kniha Borelióza , která je určena nejen lidem trpícím lymskou boreliózou, ale i lékařům, kteří chtějí lépe porozumět mechanismům procesu onemocnění i samotným boreliím.

Knihy Nebuď potravou pro houbu Candida (Andrzej Janus)

SKU: vivantis-z4351
194.00 
Cítíš, že něco ničí Tvé zdraví a neumíš si vysvětlit příčinu svých potíží? Říkají Ti, že Tvé zdravotní problémy jsou jen výtvorem Tvé fantazie? Trpíš nedostatkem energie, depresemi, trávicími potížemi, Tvá kůže je podrážděná a svědí? Pokud je tomu tak, mohou to být projevy kvasinkové nebo houbové infekce nebo-li kandidózy .

Knihy Překonejte rakovinu – průvodce sebeléčením (Walter Last)

SKU: vivantis-z56678
69.00 
Kniha Překonejte rakovinu – průvodce sebeléčením nabízí alternativní pohled na léčbu rakoviny .

Knihy Program Ano NO (Dr. Luis J. Ignarro)

SKU: vivantis-z4532
292.00 
Program Ano NO je převratná kniha na téma péče o zdraví srdce i celého organismu . Na rozdíl od mnoha příruček plných "dobrých rad", je poznání předávané v této knize potvrzeno udělením Nobelovy ceny. Dr. Ignaro nejprve důkladně vysvětluje působení oxidu dusnatého (NO) ve prospěch srdce, aby poté došel k praktickým a velice jednoduchým návodům týkajícím se životosprávy, stravy a podpůrných prostředků.

Knihy Sám sobě doktorem (Jiří Cingroš)

SKU: vivantis-z3572
242.00 
Sám sobě doktorem je kniha vycházející z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organismu jako celku.

Knihy Úžasná očista jater a žlučníku (Andreas Moritz)

SKU: vivantis-z56676
414.00 
Kniha Úžasná očista jater a žlučníku – Účinná svépomocná metoda optimalizace zdraví a tělesné i duševní pohody ... a ještě mnohem více! odhaluje nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů .

Knihy Vyléčit nevyléčitelné (Prof. Michail Tombak, PhDr.)

SKU: vivantis-z3983
176.00 
Autor knihy Vyléčit nevyléčitelné zdůrazňuje, že zdraví souvisí se stravou, s tím, jak dýcháme a jak dbáme o naše tělo či psychiku. Ve své knize publikuje cenné a účinné recepty a instrukce, které v praxi sám vyzkoušel.

Knihy Zaříkávač nemocí (MUDr. Jan Hnízdil)

SKU: vivantis-z4951
177.00 
Kniha Zaříkávač nemocí je sestavená z textů, komentářů a rozhovorů věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům , do současnosti. Do knížky jsem přispěl i pestrými fotografiemi z mého pestrého života.