Alterna Hydratační šampon s kaviárem Caviar Anti-Aging (Replenishing Moisture Shampoo) 40 ml

SKU: vivantis-kAT693
196.00 
Hydratační šampon s obsahem vzácných podmořských rostlin je určený pro lámající se vlasy bez lesku. Účinně a hluboce je hydratuje a regeneruje. Dodává vlasům pružnost a oslnivý lesk.

Bioderma Jemný šampon pro každodenní použití Nodé (Non-Detergent Fluid Shampoo) 400 ml

SKU: vivantis-kBD026
333.00 
Nedráždivý šampon Nodé je určen pro každodenní mytí všech typů vlasů. Je možné ho také používat střídavě s léčebnými šampony. Neobsahuje kokamidopropylbetain a detergenty. Šampon je možné používat od 3 let s výjimkou dětí, které mají opravdu citlivější pokožku (ekzém ....).

Brazil Keratin Jemný kokosový šampon pro poškozené vlasy (Moisturizing Coconut Shampoo) 300 ml

SKU: vivantis-kBK2052
159.00 
Velmi jemný šampon s keratinovým regeneračním systémem dodá vlasům potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů.

Eucerin Šampon na vlasy pro suchou pokožku 5 % UREA Dermocapillaire 250 ml

SKU: vivantis-kEU126
337.00 
Šampon vhodný pro suchou, svědící pokožku a také jako komplementární péče při dermatologické léčbě atopického ekzému a lupénky. V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Eucerin , další výrobky vlasové kosmetiky a také tělovou a pleťovou kosmetiku pro pokožku s lupénkou a ekzémem.

LOccitane En Provence Šampon na suché a poškozené vlasy (Intensive Repair Shampoo) 300 ml

SKU: vivantis-kLC118
507.00 
Tento šampon s novým složením obnovuje, posiluje a chrání suché a poškozené vlasy. Zabraňuje lámání a třepení vlasových vláken a zároveň pomáhá jejich obnově. Obsahuje komplex 5 esenciálních olejů (Ylang-ylang, sladký pomeranč, levandule, geranium, andělika) a aminokyselin rostlinného původu.

LOccitane En Provence Šampon na suché a poškozené vlasy (Intensive Repair Shampoo) 75 ml

SKU: vivantis-kLC180
130.00 
Tento šampon s novým složením obnovuje, posiluje a chrání suché a poškozené vlasy. Zabraňuje lámání a třepení vlasových vláken a zároveň pomáhá jejich obnově. Obsahuje komplex 5 esenciálních olejů (Ylang-ylang, sladký pomeranč, levandule, geranium, andělika) a aminokyselin rostlinného původu.

RYOR Konopný šampon se zklidňujícím efektem Cannabis Derma Care 200 ml

SKU: vivantis-kRY075
173.00 
Konopný šampon se zklidňujícím efektem je jemný a šetrný šampon s obsahem kanabidiolu, konopného oleje, rostlinných a jogurtových proteinů, který klidní nejen pokožku hlavy, ale přispívá i ke zlepšení kvality vlasů. Je vhodný zejména pro péči o pokožku zarudlou, svědivou či s výskytem lupů.

Sebamed Regenerační šampon pro poškozené vlasy Classic (Repair Shampoo) 200 ml

SKU: vivantis-kSBM077
197.00 
Regenerační šampon s komlexem s biopolymery, které vytvářejí na vlasech ochrannou vrstvu. Hodnota pH 5,5 chrání a udržuje zdravou pokožku hlavy, stabilizuje ochranný kyselý plášť a posiluje vlasovou strukturu.

Sebamed Šampon pro barvené vlasy Classic (Colour Care Shampoo) 200 ml

SKU: vivantis-kSBM074
193.00 
Šampon je určený pro každodenní mytí barvených, oslabených vlasů a citlivé pokožky hlavy. Vlasy jemně ošetří a zajistí jim intenzivní péči. Pokožka hlavy je zdravější díky pH 5,5 podporujícímu kyselý plášť, který zlepšuje bariérovou funkci. Krystaly lipidů a UV-filtr tvoří ultra jemný ochranný film na vlasech a zajistí tak dlouhotrvající barevný lesk.

Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

SKU: vivantis-kSBM082
199.00 
Šampon díky obsahu močoviny a škrobu účinně hydratuje velmi suché vlasy. Zároveň poskytuje úlevu při svědění a loupání vlasové pokožky. Hodnota pH 5,5 chrání a udržuje zdravou pokožku hlavy, stabilizuje ochranný kyselý plášť a posiluje vlasovou strukturu.

Weleda Ovesný regenerační kondicioner pro suché a poškozené vlasy 200 ml

SKU: vivantis-kWD170
253.00 
Suché a poškozené vlasy, více než jiné, potřebují pravidelnou výživu. Používejte regenerační ovesný kondicionér, který doplní vlasům potřebnou hydrataci a navrátí jim jejich přirozené zdraví! Vyzkoušejte i další produkty vlasové péče od značky Weleda !

Weleda Ovesný regenerační šampon pro suché a poškozené vlasy 190 ml

SKU: vivantis-kWD169
218.00 
Suché a poškozené vlasy potřebují mnohem více péče než vlasy normální. Vyžadují více hydratace i výživy. Vlasy mívají poškozenou svrchní vrstvu a projevují se zvýšenou lámavostí a roztřepenými konečky. Weleda zvolila pro péči o suché a poškozené vlasy klíčovou složku oves. Vyzkoušejte i další produkty vlasové péče od značky Weleda !