Cutishelp EKZÉM-LUPY konopný šampon 200 ml

SKU: vivantis-z62692
380.00 
EKZÉM-LUPY konopný šampon je vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

Eucerin Gelový šampon proti mastným lupům DermoCapillaire 250 ml

SKU: vivantis-kEU128
341.00 
Gelový šampon DermoCapillaire proti mastným lupům je vhodný pro odstranění nažloutlých ložisek lupů u vlasových kořínků. V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Eucerin a další výrobky vlasové kosmetiky proti lupům .

Eucerin Šampon proti suchým lupům DermoCapillaire 250 ml

SKU: vivantis-kEU129
343.00 
Šampon DermoCapillaire proti suchým lupům je vhodný pro odstranění tzv. padajících šupinkovitých lupů. V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Eucerin a další výrobky vlasové kosmetiky proti lupům .

laSaponaria Tuhý šampon čisticí proti lupům BIO 50 g

SKU: vivantis-z61262
208.00 
Tuhý šampon čisticí proti lupům si poradí s otravnými lupy a šetrně pečuje o vlasy i o přírodu. Tento šampon obsahuje aminokyseliny z řepy a lněná semínka, která hřívu hydratují a posilují . Prebiotika z lopuchu a čekanky podporují přirozené prostředí kůže, regulují maz a zbaví vás problému s lupy. Krásným vlasům přispívá i spirulína, bohatá na vitamíny a minerály. Tea tree, šalvěj, máta a levandule vše podpoří neodolatelnou vůní a leskem. S tímto šamponem se navíc vyhnete plastu! Zabalený je totiž v rozložitelném obalu a v krabičce z recyklovaného kartonu.

Urtekram Šampon kopřivový – proti lupům 250 ml BIO

SKU: vivantis-z50604
168.00 
Kopřivový šampon je 100% přírodní a je vhodný pro mytí vlasů a pokožky hlavy s projevy lupů .