Zobrazen 1. – 12. z 35 výsledků

Alterna Hydratační šampon s kaviárem Caviar Anti-Aging (Replenishing Moisture Shampoo) 40 ml

SKU: vivantis-kAT693
159.00 
Hydratační šampon s obsahem vzácných podmořských rostlin je určený pro lámající se vlasy bez lesku. Účinně a hluboce je hydratuje a regeneruje. Dodává vlasům pružnost a oslnivý lesk.

Bioderma Jemný šampon pro každodenní použití Nodé (Non-Detergent Fluid Shampoo) 400 ml

SKU: vivantis-kBD026
334.00 
Nedráždivý šampon Nodé je určen pro každodenní mytí všech typů vlasů. Je možné ho také používat střídavě s léčebnými šampony. Neobsahuje kokamidopropylbetain a detergenty. Šampon je možné používat od 3 let s výjimkou dětí, které mají opravdu citlivější pokožku (ekzém ....).

Bioderma Zklidňující šampon pro citlivou pokožku hlavy Nodé A (Soothing Shampoo) 400 ml

SKU: vivantis-kBD221
348.00 
Nodé šampony jsou vytvořeny na bázi jemného čištění a respektují tak biologickou rovnováhu vlasů a vlasové pokožky pro optimální toleranci. (Bezdetergentní).

Bione Cosmetics Dezinfekční šampon Všiváček 82 ml

SKU: vivantis-kBIN187
89.00 
Vlasový a tělový šampon s přísadou upraveného extraktu z dalmatské chryzantémy se používá k intenzivní očistě těla při napadení vešmi jako podpůrný, intenzivně čisticí vlasový šampon.

Brazil Keratin Jemný kokosový šampon pro poškozené vlasy (Moisturizing Coconut Shampoo) 300 ml

SKU: vivantis-kBK2052
191.00 
Velmi jemný šampon s keratinovým regeneračním systémem dodá vlasům potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů.

Brazil Keratin Keratinový vlasový kondicionér pro suché vlasy (Moisturizing Coconut Conditioner) 300 ml

SKU: vivantis-kBK2006
158.00 
Keratinový vlasový kondicionér s excelentním regeneračním efektem je určený pro suché vlasy. Obsahuje keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů.

Brazil Keratin Keratinový vlasový kondicionér pro velmi suché vlasy (Intensive Repair Chocolate Conditioner) 300 ml

SKU: vivantis-kBK2024
137.00 
Keratinový vlasový kondicionér s opojnou vůní čokolády a s excelentním regeneračním efektem je určený pro velmi suché a poškozené vlasy. Obsahuje potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů.

Caltha Tekutý šampon Yucca 250 ml

SKU: vivantis-z61720
195.00 
Tekutý šampon s extrakty kořene Yucca navrací vitalitu poškozeným vlasům. Účinnost šamponu je doplněna o esenciální oleje skořice, hřebíček, cedr.

Cutishelp EKZÉM-LUPY konopný šampon 200 ml

SKU: vivantis-z62692
396.00 
EKZÉM-LUPY konopný šampon je vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

Cutishelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml

SKU: vivantis-z62695
407.00 
LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon je vysoce účinný při projevech lupénky a seboroické dermatitidy. Napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

Eucerin Gelový šampon proti mastným lupům DermoCapillaire 250 ml

SKU: vivantis-kEU128
413.00 
Gelový šampon DermoCapillaire proti mastným lupům je vhodný pro odstranění nažloutlých ložisek lupů u vlasových kořínků. V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Eucerin a další výrobky vlasové kosmetiky proti lupům .

Eucerin Šampon na vlasy pro suchou pokožku 5 % UREA Dermocapillaire 250 ml

SKU: vivantis-kEU126
413.00 
Šampon vhodný pro suchou, svědící pokožku a také jako komplementární péče při dermatologické léčbě atopického ekzému a lupénky. V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Eucerin , další výrobky vlasové kosmetiky a také tělovou a pleťovou kosmetiku pro pokožku s lupénkou a ekzémem.