Zobrazen 1. – 12. z 33 výsledků

Alpecin Černý kofeinový šampon Tuning (Shampoo) 200 ml

SKU: vivantis-kALP010
203.00 
S přibývajícím věkem ztrácí vlasy schopnost tvořit barevné pigmenty, a tím přibývá šedivých vlasů. Šampon s intenzivně působícími pigmenty posiluje přirozenou barvu vlasů a zanechá je tmavší a bohatší. Zároveň eliminuje jejich vypadávání.

Alpecin Kofeinový šampon proti vypadávání vlasů C1 (Energizer Coffein Shampoo) 250 ml

SKU: vivantis-kALP001
143.00 
Posiluje oslabené vlasové kořínky a předchází dědičnému úbytku vlasů, který ohrožuje až 96 % mužů.

Bione Cosmetics Šampon na mastné vlasy Cannabis 260 ml

SKU: vivantis-kBIN210
83.00 
Šampon proti maštění vlasů obsahuje unikátní komplex sirné aminokyseliny s organickým thioderivátem s aminokyselinou lysinem, který prokazatelně omezuje mazotok, snižuje maštění vlasů a potlačuje vznik mikrobů a kvasinek na pokožce hlavy. Šampon pomáhá snižovat maštění vlasů, tvorbu lupů a také jejich vypadávání.

Bione Cosmetics Vlasový šampon Kopřiva 260 ml

SKU: vivantis-kBIN165
70.00 
Jemný šampon obsahuje výtažky z kopřivy, které zajistí vašim vlasům oslnivý lesk. Kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.

Bione Cosmetics Vlasový šampon tradiční Pivní 260 ml

SKU: vivantis-kBIN169
74.00 
Tradiční, populární, jemný a vydatný šampon pro každodenní použití pro všechny typy vlasů a pokožky. Obsahuje sladové minerály, aminokyseliny, sacharidy a chmelové pryskyřice, terpeny, fytosteroly, vitamíny aj. – vše pro vaše krásné a zdravé vlasy. Má značnou pěnivost a velkou čistící a mycí sílu, aniž by extrémně odmašťoval vlasy či pokožku. Přidané betainy spolu s rostlinným lecitinem zanechají pokožku umytou, vláčnou a přirozenou, vlasy příjemně změkčí. Užitnými vlastnostmi je BIO šampon šetrný jak k vlasům, tak k přírodě. Je velmi jemný a příjemný při použití. Přidaná kyselina mléčná upraví pH pokožky do optimální fyziologické úrovně. Vyzkoušejte i další produkty kosmetiky Bione:

Brazil Keratin Kofeinový šampon pro muže (Caffeine Shampoo For Men) 300 ml

SKU: vivantis-kBK016
198.00 
Kofeinový šampon pro šetrné mytí vlasů a výživu vlasových váčků minimalizuje vypadávání vlasů u mužů i žen. Zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů a posiluje slabé a tenké vlasy od kořínků. Zbavuje vlasovou pokožku i vlasové vlákno nečistot a přebytečného mazu. Výsledkem jsou hydratované a vyživené vlasy, zářivě lesklé na pohled a hedvábné na dotek.

Cannaderm Šampon proti lupům Capillus 150 ml

SKU: vivantis-z50472
253.00 
Šampon proti lupům Capillus pro mytí a ošetřování vlasů a pokožky hlavy. • účinná přírodní péče při výskytu lupů • rychlý efekt • unikátní složení

DS Laboratories Šampon na poškozené vlasy Nia (Restructuring Shampoo) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL016
576.00 
Šampon Nia jemně, ale účinně čistí vlasy, odstraňuje přebytečný maz a nečistoty a zároveň pomáhá posílit povrch vlasů. Poskytuje intenzivní hydrataci, snižuje lámavost vlasů a jeho jedinečná formulace pomáhá opravit roztřepené konečky. Zanechává vlasy hebké, snadněji upravitelné a zdravěji vypadající.