Bausch Přístroj na manikúru a pedikúru s příslušenstvím 0309

SKU: vivantis-kBAU006
1,339.00 
Přístroj pro domácí pedikúru a manikúru s příslušenstvím je vhodný k úpravám přírodních i umělých nehtů, kůže na nohou a rukou, včetně odstranění tvrdé kůže na nohách.

DuKaS Černá cestovní manikúra Solingen z umělé kůže PL808

SKU: vivantis-kDU040
368.00 
Luxusní manikúrová sada z černé syntetické kůže a lesklého niklu se díky své velikosti vejde do každého zavazadla, a může vás tak doprovázet na všech cestách! Zárukou výjimečné kvality je místo výroby manikúrových nástrojů, které pochází z německého města Solingen. To proslulo výrobou špičkových ocelových výrobků pro manikúru a pedikúru a jeho ochrannou známkou se mohou označovat pouze ti nejlepší výrobci.

DuKaS Černá pánská manikúra Solingen z pravé kůže PL112

SKU: vivantis-kDU010
808.00 
Luxusní manikúrová sada pro muže je vyrobena z pravé kůže a matného chromu se zipovým zapínáním. Zárukou výjimečné kvality je místo výroby manikúrových nástrojů, které pochází z německého města Solingen. To proslulo výrobou špičkových ocelových výrobků pro manikúru a pedikúru a jeho ochrannou známkou se mohou označovat pouze ti nejlepší výrobci.

DuKaS Cestovní manikúrová sada 3 dílná modrá PL891

SKU: vivantis-kDU099
368.00 
Zárukou výjimečné kvality je místo výroby manikúrových nástrojů, které pochází z německého města Solingen. To proslulo výrobou špičkových ocelových výrobků pro manikúru a pedikúru a jeho ochrannou známkou se mohou označovat pouze ti nejlepší výrobci.

DuKaS Rodinná červená manikúra Solingen z pravé kůže PL25204

SKU: vivantis-kDU035
1,404.00 
Luxusní manikúrová sada z červené pravé kůže a lesklého niklu má tvar peněženky s patentovým zapínáním. Zárukou výjimečné kvality je místo výroby manikúrových nástrojů, které pochází z německého města Solingen. To proslulo výrobou špičkových ocelových výrobků pro manikúru a pedikúru a jeho ochrannou známkou se mohou označovat pouze ti nejlepší výrobci.

Ipsuum Prestige Regenerační maska na ruce – rukavice

SKU: vivantis-z49943
208.00 
Regenerační maska na ruce formou napuštěných rukavic umožňuje provést profesionální ošetření doma. Díky aktivním složkám zanechává pokožku rukou hladkou, regenerovanou, nepodrážděnou a bez skvrn . Pokožka rukou je viditelně svěží a sametová.

Scholl Kleštičky na nehty (Nail Clippers)

SKU: vivantis-kOS10058645
95.00 
Kleštičky na nehty jsou vytvarovány tak, aby jednoduše padly do ruky a usnadnily manipulaci při stříhání nehtů.

Terezia Company LARI Regenerační krém na ruce 100 ml

SKU: vivantis-z5230
188.00 
LARI regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem a výtažky z lipového květu na bázi přírodních ingrediencí je určen pro suchou a velmi suchou pokožku .

Tweezerman Ocelové štipky na nehty (Fingernail Clipper)

SKU: vivantis-kTW3085-R
151.00 
Kvalitní ocelové štipky mají ostré obloukové ostří pro přesné zkracování nehtů na rukách. Vyzkoušejte i další produkdy od značky Tweezerman !