Zobrazuji všech 5 výsledků

Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml

SKU: vivantis-z57066
128.00 
Tea tree oil Australia je 100% přírodní olej z australských čajovníků. Olej můžete používat lokálně dle potřeby na pokožku suchou, popraskanou či problematickou . Je vhodný také na kůži po kousnutí hmyzem .

Eco Cosmetics Opalovací krém SPF 30 s repelentem BIO 100 ml

SKU: vivantis-z53671
561.00 
BIO opalovací krém s ochranným SPF faktorem 30 je 100% přírodní krém , který zároveň funguje jako repelent proti komárům a dalšímu hmyzu .

laSaponaria Ochranný olej ve spreji 100 ml

SKU: vivantis-z61269
260.00 
Repelentní suchý olej ve spreji BIO se velmi rychle vstřebává a poskytuje účinnou ochranu proti komárům a ovádům . Je šetrný i k té nejcitlivější pokožce a zároveň vám umožní strávit noc bez obav venku. Tu nejlepší péči vám dá díky oleji z karapy guayanské, citronelly, čajovníku, levandule a eukalyptu. Neposkytuje ochranu proti klíšťatům.

Soaphoria Univerzální balzám s repelentním účinkem Mosquito (Organic Repellency Balm) 50 ml

SKU: vivantis-kSP289
129.00 
Všestranný pomocník ve formě univerzálního balzámu se svěží bylinkově-citronelovou vůní, vyrobený z organických olejů v kombinaci s cíleně vybranými esenciálními oleji, které zajistí dlouhodobou ochranu při velké fyzické zátěži v oblastech s vysokým výskytem nebezpečného a obtížného hmyzu. Výrobek se výborně kombinuje s produktovou řadou Meduňková limonáda či Levandulové pole.