Zobrazen 1. – 12. z 35 výsledků

Ajmal Amber Santal – vlasový sprej 100 ml

SKU: vivantis-pAJM134100
789.00 
Objevte kouzlo vlasového spreje Amber Santal, který je inspirován stejnojmennou vůní od značky Ajmal. Hlavu vůně tvoří kombinace pepře, muškátového oříšku a cypřiše. Dominující a vášnivé srdce se skládá z kadidla a santalového dřeva. V základu se rozvoní pačuli, jantar, cedr a santalové dřevo. Tato hřejivá vůně je ideální do chladného počasí, rozzáří váš den a zanechá na vlasech třpytivý vonný závoj, aniž by vlasy zatěžoval. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Ajmal Cashmere Musc – vlasový sprej 100 ml

SKU: vivantis-pAJM137100
789.00 
Vlasový sprej Cashmere Musc je inspirován stejnojmennou vůní od značky Ajmal. Vůně plná exotiky a energie je souhrou mužských a ženských tónů, které si zamilujete. Všimnete si kořenitých, květinových a dřevitých tónů, které na vás zanechají jedinečnou auru přitažlivosti. Vlasový sprej provoní vaše vlasy bez zatížení. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Ajmal Violet Musc – vlasový sprej 100 ml

SKU: vivantis-pAJM136100
789.00 
Vlasový sprej Violet Musc je inspirován stejnojmennou vůní od značky Ajmal, která připomíná svěží letní zahradu a je stejně ženská, jako odvážná a přitažlivá. Tato nádherná esence je postavena na špičkových tónech květin naplněných konvalinkou, ylang-ylang, růží a fialkou. Neodolatelnost vůně zajišťují pižmové a ambrové tóny, které zanechají na vašich vlasech lehký vonný závoj. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Armaf Club De Nuit Intense Man – vlasový sprej 55 ml

SKU: vivantis-pARM16750
605.00 
Club De Nuit Intense Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Ovocnou hlavu tvoří ananas, bergamot, jablko, černý rybíz a citron. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, břízy a růže. Kompozici uzavírá šedá ambra, vanilka, pižmo a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2015.

Armaf Club De Nuit Sillage – vlasový sprej 55 ml

SKU: vivantis-pARM16850
605.00 
Club De Nuit Sillage je smyslná vůněa pro opravdové muže. Začáteční tóny otevírá šafrán, růže a pelargonie. Srdce rozehřeje muškátový oříšek s fialkou a okoření ho pepř s kmínem. Konec uzavírá jantar, oud a vanilka s pačuli. Tato originální kombinace ingrediencí dělá vůni výjimečnou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Armaf Club De Nuit Women – vlasový sprej 55 ml

SKU: vivantis-pARM16450
605.00 
Club De Nuit ze stejnojmenné kolekce je květinově-ovocná vůně pro ženy. Otevírá se svěží kombinací citrusů a broskve, poté přechází do srdce tvořeného jasmínem, růží, liči a pelargonií. Kompozici uzavírá sladká vanilka, pačuli, vetiver a pižmo.

Armaf Le Femme – vlasový sprej 80 ml

SKU: vivantis-pARM16580
353.00 
Le Femme je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří gardénie, pomeranč, švestka a bergamot. V čistě květinovém srdci ucítíte jasmín, šafrán, růži a konvalinku. Kompozici uzavírá pačuli, pižmo, vanilka a dřevité tóny.

Armaf Seduction Women – vlasový sprej 80 ml

SKU: vivantis-pARM16680
353.00 
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská vůně Armaf Seduction Women patří k vůním, které žádná žena nechce vyměnit. Nesmírně zdařilé spojení květinové jemnosti a orientální intenzity si zamilujete i vy a nebudete chtít již nikdy jinou. Poté, co vás potěší prvotní tóny bergamotu, nastoupí na scénu sladce květinové akordy jasmínu a růže. A o celkový, konečný dojem se postará cedr s vanilkou a pačuli.

Byredo Bal d`Afrique – vlasový sprej 75 ml

SKU: vivantis-pBYR02975
1,514.00 
Bal d'Afrique od Byredo je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Tato vůně představuje mix pařížské avantgardy a africké kultury. Možná trochu zvláštní směs, která ale dokonale padne. Uvolněte se ve výrazném opojení tance, hudby a umění. Tato skvostná směs se skládá z bergamotu, citrónu, afrického měsíčku, tagetesu a černého rybízu. V srdci rozkvétá fialka, jasmín a brambořík. Na konci dne se uzavírá s pižmem, jantarem, vetiverem a cedrem. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

Byredo Black Saffron – vlasový sprej 75 ml

SKU: vivantis-pBYR05675
1,525.00 
Orientálně-pikantní vůně pro muže i ženy. Jedná se totiž o vůni, která je velmi působivá nejen prvním dojmem, kde ucítíte čínský grapefruit, jalovcové bobulky a šafrán. Ale také svou výdrží. Tempo této vůně udržuje fialka a kůže a ustaluje kašmír, vetiver a malina. Výborně voní na dámské kůži, při večerních akcí, ale také na panském saku, při obchodních jednáních. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Byredo Blanche – vlasový sprej 75 ml

SKU: vivantis-pBYR03375
1,270.00 
Byredo představilo parfém, který oslavuje bílou barvu. Zajímá-li vás jak voní bílá barva pořiďte si parfém Blanche. Skládá se z malého množství surovin. Nejprve vás ovane růžový pepř, růže a aldehydy. V srdci je květina afrického pomeranče, fialky a pivoňky. Ustaluje se na dřevěných poznámkách, santalu a pižmu. Blanche byl uveden na trh v roce 2009.

Byredo Gypsy Water – vlasový sprej 75 ml

SKU: vivantis-pBYR02675
1,465.00 
Gypsy Water je luxusní unisexová vůně od značky Byredo, která nabírá energii z vůní čerstvé půdy, hlubokých lesů a táboráků. Je ideální pro ty, kteří milují být v blízkosti přírody. Vůně se rozvíjí s bergamotem, citrónem, pepřem a jalovcem. Vrcholu dosahuje s kadidlem, borovicí a kořenem orrise. Ustaluje se na jantaru, vanilce a santalu. Parfém byl uveden na trh v roce 2008.