Zobrazen 1. – 12. z 56 výsledků

Al Haramain Ajwa – parfémovaný olej 30 ml

SKU: vivantis-pALH06630
715.00 
Parfémový olej Ajwa od Al Haramain má nádhernou květinovou a citronovou vůni, která zasychá uklidňujícími esenciemi vetiver a cashmeran. Jednou si přivoníte a už nebudete chtít jinou vůni.

Al Haramain Alf Zahra – parfémový olej 15 ml

SKU: vivantis-pALH14915
375.00 
Alf Zahra je ambrový parfémový olej pro ženy. Nahořklá tajemnost ukazuje krásu neroli a zcela vás pohltí s prvním přivoněním. Vyzkoušejte tuto neobvyklou a jedinečnou vůni a už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Al Haramain Amira – parfémovaný olej 12 ml

SKU: vivantis-pALH06812
227.00 
Arabský parfémový olej Amira je vůně pro princezny, které se vyznačují dokonalostí a krásou. Ve vůně se proplétají květinové a pižmové tóny, které znějí jako ztělesnění skryté vášně a ženskosti. Nádherný flakon připomíná princeznu v drahých šatech. Lahvička z matného skla je zahalena do kovového vyřezávaného rámu zdobeného pestrými kameny.

Al Haramain Attar Al Kaaba – parfémovaný olej 25 ml

SKU: vivantis-pALH06125
683.00 
Parfémový olej Al Attar Kaaba od Al Haramain je vysoce kvalitní parfémový olej s orientálně - kořeněným charakterem . Parfémový olej obsahuje tóny santalového dřeva, růží Taif, květin, jantaru a oudu.

Al Haramain Badar – parfémový olej 15 ml

SKU: vivantis-pALH14615
199.00 
Luxusní parfémovaný olej pro muže a ženy Al Haramain Badar vám přináší způsob, jak umocnit svoji osobitou vůni a zaujmout tak všechny okolo vás. Stačí nanést malé množství parfémovaného oleje na pokožku a v mžiku se okolo vás objeví příjemná vonná aura. Zároveň docílíte svůdně provoněné pokožky.

Al Haramain Burj – parfémovaný olej 18 ml

SKU: vivantis-pALH07618
769.00 
Burj má velmi svěží a příjemnou květinovou vůni. Je vysoce koncentrovaná a dlouhotrvající. Tento jedinečný parfémový olej je prezentován v ohromující lahvičce ve tvaru slavného hotelu v Dubaji s názvem Burj Al Arab. Nosem této vůně je Francisco Carbonnel.

Al Haramain Desert – parfémovaný olej 15 ml

SKU: vivantis-pALH04515
355.00 
Al Haramain Desert unisex parfémovaný olej se stane vaší novou vášní, které je těžké se vzdát. Zdůrazní poutavé aspekty vaší osobnosti a doplní vaše jedinečné charisma. Originální vůně pro originální osobnost.

Al Haramain Dhahab – parfémovaný olej 15 ml

SKU: vivantis-pALH06515
259.00 
Nic není tak vzácné jako zlato. Dhahab vyzařuje teplo a smyslnost. Na začatku se setkáte s jemnými tóny pomerančů a bergamotu, po nichž následuje jemný karamel spojený s cedrem a nakonec si užijete pižmo a vanilku.

Al Haramain Diamond Attar – parfémovaný olej 12 ml

SKU: vivantis-pALH06012
1,100.00 
Diamond Attar je vyšší třída a jeho kalibru se může vyrovnat jen pár vyvolených. Chloubou své krásy je elegantní skleněná láhev se zlatými a diamantově stříbrnými detaily. Vzácný parfémový olej je umístěn ve zlaté krabičce poseté třpytivými diamanty.

Al Haramain Firdous – parfémový olej 15 ml

SKU: vivantis-pALH14815
199.00 
Chypre parfémový olej Firdous nadchne vaše čichové smysly. Citron se dokonale snoubí s akcenty kmínu, kořene kosatce, pižma, konvalinky, mechu a santalového dřeva. Příjemná citrusově-kořeněná vůně s nádechem svěžích tónů, vyzařuje noblesní eleganci nositele.

Al Haramain Friday – parfémový olej 15 ml

SKU: vivantis-pALH14215
399.00 
Ten nejlepší parfémový olej pro páteční den je Friday od Al Haramain. Ukrývá jen ty nejkvalitnější ingredience, které si umíte představit. Zahalte se i vy do tohoto krásného parfémového oleje, který je určen nejen pro ženy, ale i pro muže.

Al Haramain Hajar – parfémový olej 15 ml

SKU: vivantis-pALH14515
199.00 
Hajar je dřevitý parfémový olej pro muže a ženy. Vůně se skládá z jedinečných ingrediencí, jako je například ylang-ylang, pelargónie, růže, santalové dřevo, pižmo a jantar. Objevte vůně Blízkého východu i vy a okouzlete s nimi vaše okolí.