Zobrazuji všechny 4 výsledky

Abfarmis Ovulační test – 5 ks

SKU: vivantis-z64349
69.00 
Ovulační test je vysoce přesný, rychlý a hygienický pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.

Adiel FertilTime ovulační testy 5 ks v balení

SKU: vivantis-z60161
214.00 
Ovulační test FertilTime spolehlivě určí dobu vaší ovulace . Rychlým a přesným testem z moči zjistíte, kdy je ideální příležitost pro otěhotnění. Luteinizační hormon způsobuje, že se vajíčko uvolňuje do vejcovodu, a právě v tomto okamžiku začíná doba, která je pro početí nejpříhodnější.

Daysy Daysy 2.0 – ukazatel plodných a neplodných dnů

SKU: vivantis-z60531
7,900.00 
Daysy je spolehlivá již od prvního dne používání, s přesností vyšší než 99 % . Je zcela přirozená, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Program, na jehož základě Daysy pracuje, je založen na statistickém zpracování více než milionu cyklů. Díky tomu je schopen přesně a spolehlivě určit plodné a neplodné dny. Program na základě každodenního měření bazální teploty bezpečně rozpozná den ovulace .

MedPharma Ovulační test 20mIU/ml 6 ks

SKU: vivantis-z56028
85.00 
MedPharma Ovulační test je vysoce přesný, rychlý a hygienický ovulační test pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.