Zobrazen 1. – 12. z 21 výsledků

Abfarmis Ovulační test – 5 ks

SKU: vivantis-z64349
69.00 
Ovulační test je vysoce přesný, rychlý a hygienický pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.

Abfarmis Těhotenský test – tyčinka – 2 ks

SKU: vivantis-z64348
79.00 
Těhotenský test je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový tyčinkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí , v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči.

Adiel FertilTime ovulační testy 5 ks v balení

SKU: vivantis-z60161
239.00 
Ovulační test FertilTime spolehlivě určí dobu vaší ovulace . Rychlým a přesným testem z moči zjistíte, kdy je ideální příležitost pro otěhotnění. Luteinizační hormon způsobuje, že se vajíčko uvolňuje do vejcovodu, a právě v tomto okamžiku začíná doba, která je pro početí nejpříhodnější.

Aurovitas Colafit (čistý kolagen) 120 kostiček

SKU: vivantis-z4337
575.00 
Doplněk stravy Colafit je 99,9% čistý lyofilizovaný kolagen bez barviv a přídatných látek .

Aurovitas Colafit (čistý kolagen) s vitamínem C 60 kostiček + 60 tbl.

SKU: vivantis-z4673
458.00 
Colafit je čistý krystalický kolagen , čistoty 99,9 % , který má velice příznivý vliv na pokožky. Obsažený vitamín C navíc přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů a dásní.

Daysy Daysy 2.0 – ukazatel plodných a neplodných dnů

SKU: vivantis-z60531
7,900.00 
Daysy je spolehlivá již od prvního dne používání, s přesností vyšší než 99 % . Je zcela přirozená, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Program, na jehož základě Daysy pracuje, je založen na statistickém zpracování více než milionu cyklů. Díky tomu je schopen přesně a spolehlivě určit plodné a neplodné dny. Program na základě každodenního měření bazální teploty bezpečně rozpozná den ovulace .

Energy Droserin XXL 250 ml

SKU: vivantis-z3878
1,283.00 
Droserin má silný antibakteriální a antivirový efekt. Droserin je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájská. Ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, srdce, jater, žaludku a tím i stavy, které se pojí s nedostatečnou funkcí těchto drah.

Knihy Rozvíjej se děťátko… (Eva Kiedroňová)

SKU: vivantis-z4500
450.00 
Publikace Rozvíjej se děťátko se skládá z knihy, do které je vložen plakát s přehlednou tabulkou psychomotorického vývoje dítěte do jednoho roku a brožurka ke každodennímu přehledu a záznamu rodičů. Kniha obsahuje přes 800 názorných ilustračních fotografií a obrázků . Kniha Rozvíjej se děťátko je určena pro všechny nastávající rodiče, rodiče s dětmi a odborníky, kteří sledují, ovlivňují nebo stimulují psychomotorický vývoj dítěte do 1 roku. Přehledným, srozumitelným a poutavým způsobem popisuje, co, kdy, jakým způsobem, v jaké posloupnosti a proč by se mělo dítě do jednoho roku postupně naučit a jak mu můžeme přiměřeně pomáhat, aniž bychom je ve vývoji přetěžovali nebo omezovali.

Masmi Porodnické (mateřské) vložky z přírodní bavlny Masmi 10 ks

SKU: vivantis-z55861
169.00 
Porodnické (mateřské) vložky z přírodní bavlny Masmi chrání pokožku před podrážděním a vznikem alergických reakcí .

Masmi Prsní vložky pro kojící ženy z přírodní bavlny Masmi 30 ks

SKU: vivantis-z55862
159.00 
Prsní vložky pro kojící ženy z přírodní bavlny Masmi chrání pokožku před podrážděním a vznikem alergických reakcí .

MedPharma Ovulační test 20mIU/ml 6 ks

SKU: vivantis-z56028
85.00 
MedPharma Ovulační test je vysoce přesný, rychlý a hygienický ovulační test pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.

MedPharma Těhotenský test 10mIU/ml 2 ks

SKU: vivantis-z56026
43.00 
MedPharma Těhotenský test je vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství, který si snadno můžete provést sama.