Zobrazen 1. – 12. z 139 výsledků

Accentra Vonný sáček Relaxing Spa (Scented Sachet) 8 g

SKU: vivantis-kACC710
58.00 
Vonný sáček Relaxing Spa je vhodný k provonění malých a uzavřených prostor jako například zásuvky či šatní skříň. Poskytuje dlouhotrvající vůní levandule a heřmánku.

Accentra Vonný sáček Winter Spa (Sachet) 8 g

SKU: vivantis-kACC860
49.00 
Vonný sáček Winter Spa je vhodný k provonění malých a uzavřených prostor jako například zásuvky či šatní skříň. Poskytuje dlouhotrvající vůní čerstvé borovice a zimních bobulí.

Air Wick Bytový sprej Botanica Exotická růže a africká pelargónie 237 ml

SKU: vivantis-kAI081
93.00 
Bytový sprej Botanica naplní vaši místnost vůní exotické růže a africké pelargónie. Ať už si chcete dopřát relax a odpočinek či provonět váš byt před návštěvou, je tento sprejový osvěžovač ideální volbou. Esenciální olej z pelargónie je zodpovědně získáván z Afriky, kde jsou rostliny ručně sbírány, aby se zachovala jejich čerstvá vůně.

Air Wick Bytový sprej Botanica Karibský vetiver a santalové dřevo 237 ml

SKU: vivantis-kAI082
98.00 
Bytový sprej Botanica naplní vaši místnost vůní karibského vetiveru a santalového dřeva. Ať už si chcete dopřát relax a odpočinek či provonět váš byt před návštěvou, je tento sprejový osvěžovač ideální volbou. Éterický olej v této vůni pochází z ostrova Haiti, kde pomáhá zemědělcům, kteří sklízí tuto vzácnou složku, vybudovat své místní komunity.

Air Wick Bytový sprej Botanica Svěží ananas a tuniský rozmarýn 237 ml

SKU: vivantis-kAI080
83.00 
Bytový sprej Botanica naplní vaši místnost vůní svěžího ananasa a tuniského rozmarýnu. Ať už si chcete dopřát relax a odpočinek či provonět váš byt před návštěvou, je tento sprejový osvěžovač ideální volbou. Esenciální olej z rozmarýnu v této vůni je zodpovědně získáván z tuniských polí zalitých sluncem.

Albi Osvěžovač vzduchu NATURE Bambusové dřevo & zázvorník 100 ml

SKU: vivantis-kAB122
168.00 
Provoňte si pokoj, nebo celý byt či dům osvěžovači vzduchu Nature by Heart & Home v elegantních lahvičkách. Oslní vás svými podmanivými vůněmi.

Albi Osvěžovač vzduchu NATURE Rajské dřevo & geránium 100 ml

SKU: vivantis-kAB124
106.00 
Provoňte si pokoj, nebo celý byt či dům osvěžovači vzduchu Nature by Heart & Home v elegantních lahvičkách. Oslní vás svými podmanivými vůněmi.

Albi Sada osvěžovačů vzduchu Vánoce 2 x 50 ml

SKU: vivantis-kAB118
307.00 
Zpříjemněte si čekání na Ježíška se značkou Heart and Home. Prémiové osvěžovače vzduchu vám provoní celý advent a vy si tak můžete užívat pravou sváteční atmosféru v teple a pohodlí Vašeho domova. Sada obsahuje 2 osvěžovače vzduchu. Sada obsahuje: Osvěžovač vzduchu Hřejivé Vánoce 50 ml Osvěžovač vzduchu Vánoční stromeček 50 ml

Attitude Přírodní čistící osvěžovač vzduchu s vůní levandule a eukalyptu 227 g

SKU: vivantis-z68759
185.00 
Přírodní čistící osvěžovač vzduchu s vůní levandule a eukalyptu příjemně domácnost provoní vůní levandule. Dokáže nejen osvěžit, ale také vyčistit vzduch, a to díky filtru z přírodního aktivního uhlí, který pohlcuje nepříjemné pachy a látky znečišťující ovzduší. Vůně levandule a eukalyptu přinese klid a harmonii do Vašeho domova.

Aveda Vyvažující mlha Chakra 7 Feel Wisdom (Balancing Pure-Fume™ Mist) 100 ml

SKU: vivantis-kAVD179
677.00 
Vyvažující mlha Chakra 7 Feel Wisdom je směs čistých éterických olejů smíchaných pro vyvážení korunní čakry, centra spojení (podle Ayurvedy - starověkého léčivého umění Indie). Čakra 7 je středem spojení s něčím větším než se sebou samým a vyjadřováním moudrosti a osvícení. Když je korunní čakra vyrovnaná, člověk se cítí silně, sebevědomě a má radost ze života. Esence olibanum a certifikovaná organická angelika a elemi zanechávají pocity vyváženosti.

Bubble T Cosmetics Tablety do toalety Post Poo (Toilet Bombs) 10 x 20 g

SKU: vivantis-kBU099
209.00 
Tablety do WC se svěží a ovocnou pomerančovu vůni okamžitě osvěží vaší toaletu.

Captain Mint Pohlcovač pachů Citrón – Rozmarýn 120 ml

SKU: vivantis-z68060
313.00 
Zbavte se nepříjemného zápachu používáním přírodních esenciálních olejů. 100% přírodní receptura odstraňuje nepříjemný zápach pomocí nejlepších přírodních éterických olejů.