Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Yankee Candle Dárková sada s keramickou aromalampou

SKU: vivantis-kYC1135
450.00 
Sada obsahuje: Keramická aromalampa Vonný vosk Sakura Blossom Fest 22 g Vonný vosk Majestic Mount Fuji 22 g Vonný vosk Sweet Plum Sake 22 g Neparfémovaná čajová svíčka 1 ks

Yankee Candle Keramická aromalampa Pastel Hue

SKU: vivantis-kYC361
170.00 
Keramická aromalampa Pastel Hue v neutrální bílé barvě s vyraženým motivem květin se stane elegantní a funkční dekorací jakéhokoliv interiéru. Používá se k roztavení vonných vosků umístěním vybraného vosku do misky nahoře a zahřátím pomocí svíčky v dolní části. Roztavený vosk, naplní místnost aromatickou vůní a okouzlí naše smysly. Pečlivě vyrobená, z nejkvalitnějších materiálů vám budě dělat radost po dlouhou dobu. Můžete použít jeden vybraný vosk nebo si můžete vytvářet své vlastní skladby mícháním libovolných vosků.

Yankee Candle Ozdobný prstenec Illuma Lid The Last Paradise

SKU: vivantis-kYC1087
167.00 
Ozdobný prstenec v broušeném kovu s nadčasovým designem je určen pro střední a velké classic svíčky. Zaručuje rovný stabilní plamen a maximální trvanlivost a výkon vůně.

Yankee Candle Ozdobný prstenec Kensington Silver Metal na vonnou svíčku velkou a střední 1 ks

SKU: vivantis-kYC353
159.00 
Ozdobný prstenec Kensington Silver Metal v broušeném kovu na vonnou svíčku je určen pro střední a velké svíčky Yankee Candle Classic. Tento prstenec je nejen estetickým a vizuálně atraktivním doplňkem svíčky, ale zároveň zaručuje stabilní, rovný plamen a co nejefektivnější uvolňování vůně do prostoru.

Yankee Candle Ozdobný prstenec Sheridan Bronze Metal na vonnou svíčku velkou a střední 1 ks

SKU: vivantis-kYC354
159.00 
Ozdobný prstenec Sheridan Bronze Metal na vonnou svíčku je určen pro střední a velké svíčky Yankee Candle Classic. Tento prstenec je nejen estetickým a vizuálně atraktivním doplňkem svíčky, ale zároveň zaručuje stabilní, rovný plamen a co nejefektivnější uvolňování vůně do prostoru.

Yankee Candle Ozdobný prstenec Sheridan Bronze Punched Metal na vonnou svíčku velkou a střední 1 ks

SKU: vivantis-kYC617
172.00 
Ozdobný prstenec v broušeném kovu Sheridan Bronze Metal je určen pro střední a velké svíčky Yankee Candle Classic. Tento prstenec je nejen estetickým a vizuálně atraktivním doplňkem svíčky, ale zároveň zaručuje stabilní, rovný plamen a co nejefektivnější uvolňování vůně do prostoru.

Yankee Candle Skleněný svícen Langham Metalic Band na votivní svíčky

SKU: vivantis-kYC357
219.00 
Skleněný svícen Langham Metalic Band na votivní svíčky z vroubkovaného skla zajistí votivním svíčkám optimální hoření a rozpouštění a krásný světelný efekt, kdy plamínek prosvítá skrz sklo. Uložení svíčky uvnitř nádobky zaručuje vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu.

Yankee Candle Skleněný svícen Langham na votivní svíčky

SKU: vivantis-kYC356
209.00 
Skleněný svícen Langham na votivní svíčky s diamantovým reliéfem zajistí votivním svíčkám optimální hoření a rozpouštění a krásný světelný efekt, kdy plamínek prosvítá skrz sklo. Uložení svíčky uvnitř nádobky zaručuje vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu.

Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal

SKU: vivantis-kYC619
160.00 
Skleněný svícen Sheridan Bronze Punched Metal na votivní svíčky z vroubkovaného skla zajistí votivním svíčkám optimální hoření a rozpouštění a krásný světelný efekt, kdy plamínek prosvítá skrz sklo. Uložení svíčky uvnitř nádobky zaručuje vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu.

Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčky Langham Matallic Band

SKU: vivantis-kYC363
619.00 
Skleněný svícen Langham na votivní svíčky s diamantovým reliéfem zajistí votivním svíčkám optimální hoření a rozpouštění a krásný světelný efekt, kdy plamínek prosvítá skrz sklo. Uložení svíčky uvnitř nádobky zaručuje vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu.

Yankee Candle Skleněný svícen Savoy čirý na votivní svíčky

SKU: vivantis-kYC349
112.00 
Skleněný svícen Savoy čirý na votivní svíčky s jemným tyrkysovým přechodem zajistí votivním svíčkám optimální hoření a rozpouštění a krásný světelný efekt, kdy plamínek prosvítá skrz sklo. Uložení svíčky uvnitř nádobky zaručuje vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu.

Yankee Candle Skleněný svícen Savoy pro střední nebo velké svíčky Classic

SKU: vivantis-kYC743
474.00 
Skleněný svícen Savoy pro střední nebo velké svíčky Classic představuje jednoduchou linii a hladké sklo s fialovým či modrým nádechem. Do tohoto ozdobného svícnu umístěte střední nebo velkou svíčku Classic.