Zobrazen 1. – 12. z 162 výsledků

Albi Aroma lampa čtverečky

SKU: vivantis-kAB003
186.00 
Stylové keramické aromalampy byly speciálně navrženy pro použití s vosky Heart and Home. Lampa zaručí, že tyto vosky s vysokou koncentrací vonných esencí budou vůni uvolňovat průběžně a v dostatečném množství. Decentní, ale moderní vzhled lampy, která disponuje miskou na vonný vosk, ocení majitelé a majitelky místností nejrůznějších stylů. Jedná se nejen o krásnou dekoraci, ale i o praktický doplněk. Výška: 12,5 cm

Albi Aroma lampa slunce

SKU: vivantis-kAB005
251.00 
Stylová keramická aromalampa v bílé barvě se vzorem slunce byla speciálně navržena pro použití s vosky Heart & Home. Lampa zaručí, že tyto vosky s vysokou koncentrací vonných esencí budou vůni uvolňovat průběžně a v dostatečném množství. Decentní, ale moderní vzhled této lampy, která disponuje velkou miskou na vonný vosk, ocení majitelé a majitelky místností nejrůznějších stylů. Jedná se nejen o krásnou dekoraci, ale i o praktický doplněk.

Alteya organics Růžová voda z růže damašské BIO ve skle 60 ml

SKU: vivantis-z66671
79.00 
Certifikovaná organická bulharská růžová voda je 100% čistá, přírodní organická květinová voda.

Beurer Aroma olej Harmony 681.31 10 ml

SKU: vivantis-z69716
299.00 
Aromatický harmonizující olej Harmony s příjemnou vůní vanilky, grapefruitu a pomeranče rozpustný ve vodě, 100% přírodní, bez umělých přísad. Vhodný pro modely Beurer LA, LB, LW.

Beurer Aroma olej Relax 681.32 10 ml

SKU: vivantis-z69717
299.00 
Aroma olej Relax 681.32 10 je osvěžující vůně vanilky, pomeranče, ylang ylang a benzoe. 100% čisté přírodní organické oleje bez umělých přísad. pro modely Beurer LA, LB, LW.

Beurer Aroma olej Sleep well 681.33 10 ml

SKU: vivantis-z69718
299.00 
Aroma olej Sleep well 681.33 pro klidný spánek pro modely Beurer LA, LB, LW.

Cereria Mollá Esenciální olej rozpustný ve vodě Basil & Mandarin 30 ml

SKU: vivantis-kCER070
548.00 
Esenciální olej Basil & Mandarin je charakteristický nejenom svoji úžasnou vůní, ale také svojí intenzitou. Stačí pár kapek a jeho vůně se začně intenzivně šířit. Nevšední a originální kompozice citrusových tónů a zelených tónů bazalky. Energizující citrusové aroma citronu, limetky a mandarinek doprovázené výrazným květinovým aroma břečťanu, bílého jasmínu s lehkým dotykem svůdných orientálních dřevitých tónů.

Cereria Mollá Esenciální olej rozpustný ve vodě Bergamotto di Calabria 30 ml

SKU: vivantis-kCER064
548.00 
Esenciální olej Bergamotto di Calabria je charakteristický nejenom svoji úžasnou vůní, ale také svojí intenzitou. Stačí pár kapek a jeho vůně se začně intenzivně šířit. Pikantní, výrazná a přitom jemná vůně v níž se snoubí svěžest zelených lístků bergamotu s nasládlou vůní santalového dřeva, sladkou vůní pižma a jemným dotykem dřevitých tónů. Parfém, který navodí hřejivou atmosféru po celém vašem domově.

Cereria Mollá Esenciální olej rozpustný ve vodě Black Orchid & Lily 30 ml

SKU: vivantis-kCER075
548.00 
Esenciální olej Black Orchid & Lily je charakteristický nejenom svoji úžasnou vůní, ale také svojí intenzitou. Stačí pár kapek a jeho vůně se začně intenzivně šířit. Komplexní vůně, která zaujme svou syrovou přirozeností, kde pikantní kombinace pižma a dřevitých tónů vyúsťuje v příjemně elegantní kombinaci.

Cereria Mollá Esenciální olej rozpustný ve vodě Bulgarian Rose & Ous 30 ml

SKU: vivantis-kCER076
548.00 
Esenciální olej Bulgarian Rose & Ous je charakteristický nejenom svoji úžasnou vůní, ale také svojí intenzitou. Stačí pár kapek a jeho vůně se začně intenzivně šířit. Sladce květinové aroma tajemných růží z Damašku, zabalené do hluboké, dřevité a okouzlující vůně doutnajícího agarového dřeva, ústí v bohatou a nenapodobitelnou, sametovou kompozici.

Cereria Mollá Esenciální olej rozpustný ve vodě French Linen 30 ml

SKU: vivantis-kCER066
548.00 
Esenciální olej French Linen je charakteristický nejenom svoji úžasnou vůní, ale také svojí intenzitou. Stačí pár kapek a jeho vůně se začně intenzivně šířit. Vůně evokující čistotu, pohodlí a útulnou atmosféru domova. Lehký dotek citrusů se pozvolna rozvine v květinové srdce parfému s vůní lilií, pivoněk a čerstvých květů frézie.

Cereria Mollá Esenciální olej rozpustný ve vodě Mediterranean Blue 30 ml

SKU: vivantis-kCER073
548.00 
Esenciální olej Mediterranean Blue je charakteristický nejenom svoji úžasnou vůní, ale také svojí intenzitou. Stačí pár kapek a jeho vůně se začně intenzivně šířit. Elegantní, povzbuzující kompozice, postavená na kontrastu těžkého aroma bílých květů, prolínajícího se s kapkami čisté vůně citrusů, to vše pokropené osvěžující vůní Středozemního moře.