Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

Albi Sonický difuzér NATURE

SKU: vivantis-kAB203
744.00 
Provoňte si domov se značkou Heart and Home od Albi. Elektrický sonický difuzér Nature je nejen užitečným pomocníkem, ale i hezkou domácí dekorací. Vonné esenciální oleje provoní každý kout vašeho domova. Do difuzéru můžete použít esenciální oleje Heart and Home i jiné. Oleje pomáhají ulevovat při dýchacích potížích, stresu a navozují příjemnou atmosféru v každém pokoji. Stačí přidat pár kapek oleje s vodou přímo do difuzéru. Esenciální oleje nejsou součástí balení. Difuzér je napájen ze sítě. Vyrobeno z ekologického bambusového dřeva, ultrazvukové vibrace dávkují esenciální oleje v jemné mlze, kontinuální nebo přerušovaný chod, na výběr z pomalu rotujících barevných světel nebo statického světla, extra tichý, automatické vypnutí, funguje přes USB kabel.

Beper Aroma difuzér 70405

SKU: vivantis-kBEP112
726.00 
Tichý aroma difuzér s ultrazvukovou technologií je ideální pro zvlhčení vzduchu v místnosti nebo pro vytvoření příjemné domácí atmosféry s použitím éterických olejů. Příjemnou atmosféru dotvoří barevné podsvícení, vybrat si můžete ze sedmi barev. Naplnit jej můžete 235 ml vody a pokud voda dojde, automatická pojistka se postará o bezpečné vypnutí přístroje.

Beper Aroma difuzér/zvlhčovač vzduchu P205DIF001

SKU: vivantis-kBEP133
605.00 
Proč zvolit BEPER aroma lampu/difuzér a zvlhčovač vzduchu s LED světlem? Sucho je jednou z příčin, která může za vaši suchou pokožku a difuzor jsou skvělým způsobem, jak zajistit, aby váš vzduch doma byl kvalitnější, snadněji se dýchal a navíc naprosto krásně voněl. Předpokládá se, že éterické oleje mají antivirové, protiplísňové a antioxidační vlastnosti a difuzor BEPER je rovnoměrně a kontinuálně uvolňuje do vzduchu. Tato aromaterapie vám může pomoci se uvolnit, cítit se méně stresovaní nebo úzkostlivía může pomoci posílit váš imunitní systém. Distribucí éterických olejů do vzduchu mohou difuzory dokonce pomoci zmírnit příznaky ucpaných dutin a alergií. Má také sedm různých barev LED náladových světel, které se mohou měnit nebo můžete zvolit jen jednu konkrétní, prostě skvělé pro nastavení romantického prostředí.

ETA Aroma difuzér 6634 90000 Gensi

SKU: vivantis-kETA148
1,199.00 
Aroma difuzér Gensi v elegantním tmavém designu je ideální pro použití s přírodními esenciálními oleji. Kombinace zvlhčení vzduchu a aromaterapie příjemně provoní místnost a přispívá k relaxaci. Díky jeho velmi tichému provozu o něm nebudete téměř vědět. Difuzér je vhodný pro místnosti do 30 m2 a zajišťuje až 16 hodin nepřetržitého provozu.

ETA Aroma difuzér Aria 4634 90000

SKU: vivantis-kETA075
999.00 
Designový aroma difuzér ETA Aria se postará o všudypřítomnou vůni a optimální vlhkost vzduchu, a navíc poslouží i jako originální dekorace. Pomocí ultrazvukové technologie vytváří vonnou páru, která místnost příjemně provoní a zároveň vzduch efektivně zvlhčí. Tím kromě okamžitého zvýšení komfortu pomáhá takés uvolněním ucpaných dýchacích cest a přináší úlevu při projevech alergie, astmatu, bronchitidy, nachlazení a dalších onemocnění dýchacího ústrojí.

ETA Aroma difuzér Essenco 063490000

SKU: vivantis-kETA063
699.00 
Aroma difuzér Essencio rozptýlí díky ultrazvukové technologii vůni rovnoměrně po místnosti. Tento malý společník je vhodný pro použití v kombinaci s přírodními esenciálními oleji. Vonná pára přispívá ke zvlhčení vzduchu a příjemně tak celou místnost provoní. Stačí si jen vybrat svou nejoblíbenější vůni.

ETA Aroma difuzér Essenco 163490000

SKU: vivantis-kETA062
999.00 
Aroma difuzér s ultrazvukovou technologií rozprašování, kombinace účinků zvlhčování vzduchu a aromaterapie. Difuzér je vhodný pro použití v kombinaci s přírodními esenciálními oleji. Vonná pára přispívá ke zvlhčení vzduchu a příjemně provoní celou místnost. Pro navození příjemné atmosféry stačí vybrat jen tu správnou vůni. Aroma difuzér mění barevné osvětelní pro příjemnou atmosféru.

ETA Aroma difuzér Sento

SKU: vivantis-kETA105
1,299.00 
Aroma difuzér ve skleněném provedení v kombinaci s bambusovým dřevem. Ultrazvuková technologie rozprašování, výdrž až 8 hodin a barevné podsvícení.

ETA Zvlhčovač vzduchu s funkcí aromaterapie 7634 90000 Aura

SKU: vivantis-kETA147
1,599.00 
Designový zvlhčovač vzduchu ETA Aura kombinuje účinky zvlhčování vzduchu a aromaterapie. Je tak vhodný i pro kombinaci s přírodními esenciálními oleji, které dodají vašemu domovu příjemnou vůni a atmosféru. Nabízí až 16 hodin nepřetržitého provozu a měnící se barevné osvětlení.

Medisana Aroma difuzér AD 635

SKU: vivantis-kME121
999.00 
Dekorativní aroma difuzér s LED diodami, který svítí vámi zvolenou barvou nebo se barvy automaticky střídají. Využívá moderní ultrazvukovou technologii, která vytvoří jemnou mlhu a tím vůni rozptýlí rovnoměrně po místnosti.

Millefiori Milano Ultrazvukový difuzér Hydro Dove

SKU: vivantis-kMIL122
1,099.00 
Ultrazvukový difuzér Hydro se používá s vonnými olejíčky řady Millefiori Natural. Stačí pár kapek do vody a díky rychlému odpařování provoní váš domov za pár okamžiků a zároveň zvlhčuje vzduch. Difuzér má zcela tichý chod a dle nastavení svítí.

Millefiori Milano Ultrazvukový difuzér Hydro Grey

SKU: vivantis-kMIL123
980.00 
Ultrazvukový difuzér Hydro se používá s vonnými olejíčky řady Millefiori Natural. Stačí pár kapek do vody a díky rychlému odpařování provoní váš domov za pár okamžiků a zároveň zvlhčuje vzduch. Difuzér má zcela tichý chod a dle nastavení svítí.