Zobrazen 1. – 12. z 80 výsledků

BaByliss Elektrické natáčky RS035E

SKU: vivantis-kBAS029
1,680.00 
Set elektrických natáček obsahuje 20 kusů natáček o 3 různých velikostech a zajistí perfektní a přirozeně vypadající vlny. Natáčky se rychle nahřívají a pomocné skřipce jsou ideální pro snadnější práci s vlasy.

BaByliss PRO Fén na vlasy lesklý SL Ionic BAB5586GE

SKU: vivantis-kBL067
1,441.00 
Profesionální fén je velmi lehký, tichý a snadno použitelný. Tento fén má turmalínové topné spirály a disponuje ionizací. Keramicko turmalinový povrch zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty a udržuje ji na stejné úrovni. Navíc je vybaven generátorem, který vyvíjí negativní ionty. Vlasy jsou nabity kladně, což je ještě zesíleno během sušení. Vytváří statickou elektřinu, která tlačí na vlasové šupiny, a ty se od sebe navzájem vzdalují. Povrch vlasů se tím stává hrubým a jeho vzhled je matný. Záporné ionty vyvíjené tímto fénem neutralizují kladný náboj a odstraní z vlasů veškerou statickou elektřinu. Vlasové kutikuly jsou dokonale uzavřeny, proto jsou vlasy pružné, lesklé a snadno se upravují.

BaByliss PRO Profesionální fén Caruso HQ 2400W Ionic

SKU: vivantis-kBL145
2,299.00 
Profesionální fén Caruso se vyznačuje výkonným AC motorem s dlouhou životností, šetří váš čas rychlým sušením pomocí skvělého výkonu proudění vzduchu 172km/h. Excelentní tlak 1366Pa a perfektní kontrola teploty poskytují vysokou efektivitu, optimální sušení a dlouhotrvající perfektní styling s větší odolnosti proti vlhkosti. Je vhodný pro všechny typy vlasů, i ty nejhrubší. Vysoce výkonný AC motor vyrobený v Itálií Tento motor byl navržen pro intenzivní profesionální použití a nabízí skvělý profesionální výkon. Vysokovýkonné topné těleso optimalizuje teplo, které proudí s rovnoměrnou teplotou. Výkon topného tělesa výrazně snižuje čas sušení. 100% profesionální rukojeť, odolný kabel CARUSO-HQ je opatřen rukojetí, která optimalizuje celkovou rovnováhu fénu. Perfektně se hodí do salónů. Ergonomická rukojeť napomáhá uvolnit napětí ve svalech v předloktí a předchází nemocem z povolání. Rukojeť je dokonale tvarovaná podél osy těžiště, což zajišťuje vyvážené držení. Ergonomický dyzajn padne do ruky a zajistí bezpečné uchopení mezi palcem a ukazováčkem. Tato rukojeť byla navržena pro intenzivní použití. S novou rukojetí přichází i nový kabel, který je odolnější a vydrží až 200000 ohnutí bez poškození. Standardní norma pro profesionální fény je 10000 ohnutí. Péče o vlasy CARUSO-HQ disponuje generátorem iontů, které působí do hloubky vlasů a eliminují statickou elektřinu na povrchu vlasů. Iontová technologie zanechává vlasy jemné, lesklé a bez krepatění. Snadněji se rozčesávají a tvarují.

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX

SKU: vivantis-kBL135
2,890.00 
Tento fén byl především vyvinutý pro Barber salony, je ideální pro sušení vlasů a vousů. Ergonomický tvar fénu usnadňuje manipulaci při práci. Motor EDM Technology 5.0, dlouhá životnost až 10 000 hodin, ionizační funkce, ergonomický design, závěsné očko, 2 rychlosti/3 teploty, tlačítko studeného vzduchu, odnímatelný zadní filtr, balení obsahuje vzduchovou trysku, sáček pro uložení fénu a lešticí hadřík. Napětí: 230 - 240 V. Rychlost vzduchu: 180 km/h. Průtok vzduchu: 93 m3/h. Délka kabelu: 2,7 m. Hmotnost: 540 g. Vyrobeno v Itálii.

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy Babyliss PRO Excess-HQ Ionic – 2600 W

SKU: vivantis-kBL143
2,371.00 
Profesionální vysoušeč vlasů s dlouhou životností a AC motorem vysouší vlasy mnohem rychleji díky silnějšímu proudu vzduchu. Ionizátor chrání vlasy před poletováním a dodává jim lesk. Díky ergonomické rukojeti usnadňuje vysoušení vlasů.

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy černý BAB5559E

SKU: vivantis-kBL046
1,188.00 
Profesionální fén vás okouzlí jak svou výkonností, tak i originálním designem. A už jste slyšeli o revolučním patentovaném vlasovém clipu Linziclip? Linziclip je zcela nově vyvinutý, ozubený a plně patentovaný vlasový skřipec, který vás uchvátí stejně tak, jako uchvátil celý svět! Linziclip , stačí sepnout a jít!

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy s ionizátorem Black Star Ionic

SKU: vivantis-kBL115
1,767.00 
Profesionální fén s ionizátorem zajistí rychlé a šetrné vysušení vlasů. Speciální ventilátor brání namotávání vlasů. Velkou výhodou je nízká hmotnost fénu, což zajistí pohodlné používání. Fén je vybaven centrálním generátorem záporných iontů, který dokáže vytvořit vyjímečný objem několika milonů iontů na cm 3 .

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy s výkonným motorem Black Star

SKU: vivantis-kBL114
1,200.00 
Výkonný profesionální fén zajistí rychlé a šetrné vysušení vlasů. Speciální ventilátor brání namotávání vlasů. Velkou výhodou je nízká hmotnost fénu, což zajistí pohodlné používání.

BaByliss PRO Profesionální ionizační fén na vlasy Vulcano HQ Ionic 2400W

SKU: vivantis-kBL144
2,185.00 
Profesionální vysoušeč vlasů s velmi výkonným a odolným AC motorem o výkonu 2400 W a rychlostí proudu vzduchu 166 km/h. Díky kompaktnímu rozměru a nízké hmotnosti je výborným pomocníkem pro každodenní pohodlné používání. Šest různých kombinací pro nastavení rychlosti proudu vzduchu a teploty, tlačítko pro studený vzduchu a 2 koncentrátory vzduchu umožňují rychlé a snadné vytvoření požadovaného stylingu. Ionizační funkce zanechává Vaše vlasy hebké, lesklé a bez nežádoucí statické elektřiny.

BaByliss PRO Profesionální keramické nahřívací natáčky 20 ks BAB3021E

SKU: vivantis-kBL026
2,092.00 
Keramická technologie zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty a umožňuje tak snadnější a dlouhodobější natočení vlasů. V balení najdete 20 profesionálních natáček. Vytvořte okouzlující lokny během několika málo minut s nahřívacími natáčky značky Babyliss PRO. Natáčky fungují na principu nahřívání v centrálním boxu, který má podobu kompaktního pouzdra s transparentním víkem. Technologie CERAMIC poskytuje u těchto natáček na vlasy lepší kontrolu teploty. Tím je tvarování vlasů lepší, účinější a lokny tak vydrží mnohem déle. Natáčky mají sametový povrch, který je velmi šetrný k vašim vlasům.

BaByliss Vysoušeč vlasů 6713DE

SKU: vivantis-kBAS035
1,401.00 
Vysoušeč vlasů s vysokým výkonem nabízí výběr ze dvou stupňů a tří různých teplot a vaše vlasy vysuší během okamžiku. Proud studeného vzduchu účes dokonale zafixuje.