Concept Elektrický pilník na paty PN1000 zelený

SKU: vivantis-kCON035
799.00 
Elektrický pilník na paty Concept PN1000 přináší tu nejlepší péči o vaše chodidla. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se dobře drží a snadno ovládá. Rotační hlavice ve tvaru válečku bezpečně odstraní suchou a ztvrdlou kůži, předchází jejímu popraskání, vniku mozolů a otlačenin. Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu v pohodlí svého domova. Elektrický pilník na paty Concept PN1000 nabízí dvě rychlosti otáček. Díky kvalitnímu voděodolnému zpracování je jeho čištění maximálně hygienické. Rotační hlavice je odnímatelná, takže ji lehce vyjmete, omyjete nebo vyměníte za novou. Pilník je opatřen funkcí automatického vypnutí po dvou minutách a bezpečnostní pojistkou, která přístroj vypne v okamžiku, kdy na chodidla příliš tlačíte. O plynulý chod se stará výkonná Li-Ion baterie s dobíjením přes USB kabel, který je součástí balení. Nechybí ani ochranná krytka hlavice a praktické pouzdro pro hygienické skladování.

Concept Elektrický pilník na paty PN1001 růžový

SKU: vivantis-kCON036
804.00 
Elektrický pilník na paty Concept PN1001 přináší tu nejlepší péči o vaše chodidla. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se dobře drží a snadno ovládá. Rotační hlavice ve tvaru válečku bezpečně odstraní suchou a ztvrdlou kůži, předchází jejímu popraskání, vniku mozolů a otlačenin. Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu v pohodlí svého domova. Elektrický pilník na paty Concept PN1001 nabízí dvě rychlosti otáček. Díky kvalitnímu voděodolnému zpracování je jeho čištění maximálně hygienické. Rotační hlavice je odnímatelná, takže ji lehce vyjmete, omyjete nebo vyměníte za novou. Pilník je opatřen funkcí automatického vypnutí po dvou minutách a bezpečnostní pojistkou, která přístroj vypne v okamžiku, kdy na chodidla příliš tlačíte. O plynulý chod se stará výkonná Li-Ion baterie s dobíjením přes USB kabel, který je součástí balení. Nechybí ani ochranná krytka hlavice a praktické pouzdro pro hygienické skladování.

Concept Náhradní rotační hlavice k elektrickým pilníkům na paty Concept PN1000/1001 2 ks

SKU: vivantis-kCON037
149.00 
Balení obsahuje 2 náhradní hlavice k elektrickému pilníku na paty Concept PN1000 a PN1001 . Rotační hlavice ve tvaru válečku bezpečně odstraní suchou a ztvrdlou kůži, předchází jejímu popraskání, vniku mozolů a otlačenin. Je odnímatelná, takže ji lehce vyjmete, omyjete nebo vyměníte za novou. Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu v pohodlí svého domova.

Credo Solingen Luxusní 8 dílná pedikúra v černém pouzdře Pedicure Set 3

SKU: vivantis-kCRS023
1,794.00 
V luxusní sadě na pedikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů. Díky uložení v koženém pouzdře s grafickým vzorem budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách. Vnitřek pouzdra je modrý, zdobí jej šedé logo a zapíná se pomocí kovového cvočku. Manikúra je zabalena do krásné dárkové krabičky.

Credo Solingen Odstraňovač kůžičky Pop Art 1 ks

SKU: vivantis-kCRS117
120.00 
Barva dle náhodného výběru. Credo Solingen odstraňovač kůžičky.

Credo Solingen Seřezávač kůže s pilníkem

SKU: vivantis-kCRS049
455.00 
Seřezávač kůže od značky Credo Solingen je určen k odstranění zrohovatělé kůže na chodidlech. Dopřejte svým unaveným chodidlům péči jako ze salónu! Seřezávač je vytvořený kompletně z nerezové oceli s praktickou rukojetí a součástí je také pilník.

DuKaS Náhradní žiletky do seřezávače na paty 10 ks

SKU: vivantis-kDU197
30.00 
Náhradní žiletky do seřezávače na paty , který učinně odstraňuje odumřelou kůži na nohou a vaše chodidla zanechá hladká a hebká.

DuKaS Nerezový oboustranný pilník na paty 1 ks Černá

SKU: vivantis-kDU182
272.00 
Nerezový pilník na paty s pogumovanou rukojetí pro snadné používání. Nabízí dva stupně hrubosti nerezového pilníku pro důkladnou pedikúru.

DuKaS Nerezový oboustranný pilník na paty 1 ks Vínová

SKU: vivantis-kDU183
272.00 
Nerezový pilník na paty s pogumovanou rukojetí pro snadné používání. Nabízí dva stupně hrubosti nerezového pilníku pro důkladnou pedikúru.

DuKaS Oboustranný pilník na paty 1 ks

SKU: vivantis-kDU195
70.00 
Pilník na paty s kovovou rukojetí pro snadné používání. Nabízí dva stupně hrubosti nerezového pilníku pro důkladnou pedikúru.

DuKaS Pilník na chodidla smirkový 24 cm

SKU: vivantis-kDU194
50.00 
Smirkový pilník Solingen s plastovým držátkem k odstraňování zrohovatělé a ztvrdlé kůže na patách.

DuKaS Seřezávač na paty se žiletkou

SKU: vivantis-kDU196
86.00 
Seřezávač na paty s bezpečnostním ochranným krytem ostří. Účinně odstraňuje odumřelou kůži na nohou a vaše chodidla zanechá hladká a hebká. Nezapomeňte si dokoupit náhradní žiletky .