Zobrazen 1. – 12. z 76 výsledků

Artdeco Korektor drobných chyb při lakování nehtů (Nail Polish Corrector)

SKU: vivantis-kAR6179
232.00 
Praktický korektor v peru odstraňuje drobné chybičky, vzniklé během lakování nehtů. Svěží vůně meruňky. Bez acetonu.

Bausch Bruska na nehty 0301

SKU: vivantis-kBAU013
959.00 
Bruska vhodná na broušení nehtů na rukách i nohách. Vyhlazuje a leští vaše nehty.

Bausch Profesionální sada na manikúru a pedikúru 0360

SKU: vivantis-kBAU001
3,508.00 
Speciální sada na manikúru a pedikúru s výkonným elektromotorem a s bohatým příslušenstvím dokonale pečuje o nehty a pokožku nohou.

Beper Elektrický set pro manikúru a pedikúru Lady B 40761

SKU: vivantis-kBEP015
478.00 
Elektrický přístroj na manikúru a pedikúru obsahuje 5 dílů a během okamžiku upraví vaše nehty do požadovaného tvaru.

Beter Cestovní manikúra (Mini Travel Kit Manicure Set) 1 ks

SKU: vivantis-kBET012
589.00 
Barva manikúry je dodávána dle náhodného výběru. Malá 4 dílná manikúra osloví nejen kvalitními nástroji, ale zejména elegantním cestovním pouzdrem s praktickým zavíráním. Manikúra obsahuje: nůžky na nehty, kleštičky na nehty, pinzeta, pilník.

Beter Kleštičky na nehty se zásobníkem (Chromeplated Manicure Nail Clipper with Catcher) 1 ks

SKU: vivantis-kBET005
75.00 
Barva kleštiček je dodávána dle náhodného výběru. Kleštičky na nehty z kvalitní oceli s chromovanou povrchovou úpravou. Poskytují snadné a pohodlné zkracování nehtů. Zakřivené ostří kleštiček umožňuje následovat přirozený tvar nehtu. Součástí je hygienický zásobník na nehty.

Beter Nůžky na nehty (Chromeplated Manicure Scissors)

SKU: vivantis-kBET004
280.00 
Nůžky jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli, která zaručuje trvanlivost ostří. Jejich optimální rozměry zaručují pohodlnou manipulaci a možnost úpravy nehtů z různých úhlů.

Beurer Profesionální sada na manikúru a pedikúru MP 100

SKU: vivantis-kBEU033
3,801.00 
Přístroj pro manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitních profesionálních nástavců s dlouho životností. Profesionální nástavce mají odolný safírový povrch, popř. lešticí plsť, vyhovují nejvyšším nárokům a jsou proto ideální pro individuální ošetření. Společně s plynulou regulací rychlosti a pravým/levým chodem je zajištěna profesionální péče o nohy a nehty, jakou jinak poskytne jen návštěva pedikúry. Přístroj MPE 100 dosahuje nejvyššího výkonu až 22 000 otáček za minutu a je tak vhodný i pro úpravu umělých nehtů.

Beurer Sada na manikúru a pedikúru MP 41

SKU: vivantis-kBEU067
977.00 
Profesionální sada na manikúru a pedikúru vám zajistí pěstěný a krásný vzhled nehtů.

Blažek Oboustranný skleněný pilník na paty

SKU: vivantis-kBG013
199.00 
Pilník na paty s plastovou rukojetí a skleněným povrchem brusných ploch z kvalitního a velmi odolného skla.

Concept Elektrický pilník na paty PN1000 zelený

SKU: vivantis-kCON035
899.00 
Elektrický pilník na paty Concept PN1000 přináší tu nejlepší péči o vaše chodidla. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se dobře drží a snadno ovládá. Rotační hlavice ve tvaru válečku bezpečně odstraní suchou a ztvrdlou kůži, předchází jejímu popraskání, vniku mozolů a otlačenin. Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu v pohodlí svého domova. Elektrický pilník na paty Concept PN1000 nabízí dvě rychlosti otáček. Díky kvalitnímu voděodolnému zpracování je jeho čištění maximálně hygienické. Rotační hlavice je odnímatelná, takže ji lehce vyjmete, omyjete nebo vyměníte za novou. Pilník je opatřen funkcí automatického vypnutí po dvou minutách a bezpečnostní pojistkou, která přístroj vypne v okamžiku, kdy na chodidla příliš tlačíte. O plynulý chod se stará výkonná Li-Ion baterie s dobíjením přes USB kabel, který je součástí balení. Nechybí ani ochranná krytka hlavice a praktické pouzdro pro hygienické skladování.

Concept Elektrický pilník na paty PN1001 růžový

SKU: vivantis-kCON036
899.00 
Elektrický pilník na paty Concept PN1001 přináší tu nejlepší péči o vaše chodidla. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se dobře drží a snadno ovládá. Rotační hlavice ve tvaru válečku bezpečně odstraní suchou a ztvrdlou kůži, předchází jejímu popraskání, vniku mozolů a otlačenin. Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu v pohodlí svého domova. Elektrický pilník na paty Concept PN1001 nabízí dvě rychlosti otáček. Díky kvalitnímu voděodolnému zpracování je jeho čištění maximálně hygienické. Rotační hlavice je odnímatelná, takže ji lehce vyjmete, omyjete nebo vyměníte za novou. Pilník je opatřen funkcí automatického vypnutí po dvou minutách a bezpečnostní pojistkou, která přístroj vypne v okamžiku, kdy na chodidla příliš tlačíte. O plynulý chod se stará výkonná Li-Ion baterie s dobíjením přes USB kabel, který je součástí balení. Nechybí ani ochranná krytka hlavice a praktické pouzdro pro hygienické skladování.