Brazil Keratin Bezoplachový hygienický gel na ruce Tea Tree Oil (Cleansing Hand Gel) 100 ml

SKU: vivantis-kBK1080
48.00 
Bezoplachový hygienický gel Brazil Keratin obohacený o výtažek z oleje Tea Tree pro rychlé očištění rukou bez použití vody. Zanechává pokožku jemnou a hydratovanou. Pokožku nevysušuje.

Brazil Keratin Bezoplachový hygienický gel na ruce Tea Tree Oil (Cleansing Hand Gel) 300 ml

SKU: vivantis-kBK1085
288.00 
Bezoplachový hygienický gel Brazil Keratin obohacený o výtažek z oleje Tea Tree pro rychlé očištění rukou bez použití vody. Zanechává pokožku jemnou a hydratovanou. Pokožku nevysušuje.

Dermacol Antibakteriální gel na ruce (Anti Bacterial Gel) 10 ml

SKU: vivantis-kDM4612
23.00 
Neoplachový antibakteriální gel na ruce s obsahem glycerinu. Účinně a rychle ničí bakterie díky vysokému obsahu lihu (70%). Balení je vhodné do školy, do MHD či na cesty. Chraňte sebe a své blízké. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Dettol Antibakteriální gel na ruce (Anti Bacterial Gel) 50 ml

SKU: vivantis-kDET016
54.00 
Dettol antibakteriální gel na ruce s biocidním účinkem po 60 sekundách. Ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody. Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Účinná látka: ethanol (denaturovaný): 632,94g/kg. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Dettol Antibakteriální gel na ruce 5 x 50 ml

SKU: vivantis-kDET035
234.00 
Antibakteriální gel na ruce s biocidním účinkem po 60 sekundách. Výhodné balení 4+1. Ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody. Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Účinná látka: ethanol (denaturovaný): 632,94g/kg. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Dettol Antibakteriální gel na ruce s heřmánkem (Anti Bacterial Gel) 200 ml

SKU: vivantis-kDET037
96.00 
Dettol antibakteriální gel na ruce s heřmánkem. Ničí 99,9 % bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Nelepkavé složení bez nutnosti oplachování. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Dettol Antibakteriální gel na ruce s heřmánkem (Anti Bacterial Gel) 50 ml

SKU: vivantis-kDET017
55.00 
Dettol antibakteriální gel na ruce s heřmánek a biocidním účinkem po 60 sekundách. Ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody. Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Účinná látka: ethanol (denaturovaný): 632,94g/kg. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Dettol Dezinfekční ubrousky 2v1 na ruce a povrchy 15 ks

SKU: vivantis-kDET039
51.00 
Dettol dezinfekční ubrousky 2v1 ničí 99,9 % bakterií na rukou a površích. Jednoduchý, rychlý a efektivní přípravek k dezinfekci rukou pro okamžité použití. Ubrousky mají svěží vůni a nezanechávají silný dezinfekční zápach. Snadné použití doma i na cestách.

Dove Čisticí gel na ruce Care & Protect (Nourishing Hand Hygiene Gel) 50 ml

SKU: vivantis-kDV510
75.00 
Hygienický gel na ruce od Dove sebou přináší péči a ochranu v jednom. Pomáhá udržovat hygienu vašich rukou a vaší pokožce poskytuje až osmihodinovou hydrataci už po prvním použití.

Faith in Nature Antibakteriální tekuté mýdlo Mořská řasa & Citrus (Hand Wash) 400 ml

SKU: vivantis-kFN022
127.00 
Tekuté přírodní mýdlo té nejvyšší kvality jemně myje, nezanechává suchou pokožku. Mořská řasa hydratuje a pečuje o pleť. Krásné citrusové aroma svěže provoní váš den. Produkt je bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES. Vhodný pro vegany.

Faith in Nature Tekuté antibakteriální mýdlo na ruce Aloe vera a tea tree (Hand Wash) 400 ml

SKU: vivantis-kFN020
120.00 
Tekuté přírodní mýdlo té nejvyšší kvality s přírodními ingrediencemi včetně výtažků z aloe vera a tea tree olejem (v BIO kvalitě), který je znám svými antibakteriálními vlastnostmi. Mýdlo velmi jemně myje, nezanechává suchou pokožku a má také antibakteriální vlastnosti. Aloe vera pečuje o pokožku a zároveň ji chrání před vysoušením, zatímco tee tree působí dezinfekčně a ničí bakterie, plísně a kvasinky.

Heathcote & Ivory Dezinfekce na ruce Meredith Wing (Moisturising Hand Sanitiser) 14,5 ml

SKU: vivantis-kHEI028
91.00 
Tato elegantní praktická dezinfekce na ruce ve tvaru dámských šatů obsahuje hydratující vitamín E, díky kterému ruce nevysouší a zanechá je provoněné originální ovocně-květinovou vůní #SomeFlowerGirls. Jedinečná vůně z dílny Meredith Wing vás naplní energií a rozproudí vaše smysly. Svěží bílé kvítky a zelené lístky se mísí se špetkou bergamotu a kapkou rybízového vína v dokonalém ovocném koktejlu a vaše ruce budou svěží a provoněné dlouhé hodiny. Unikátní design vám vykouzlí úsměv na tváři kdykoli během dne díky svému praktickému balení. Nutnost do každé kabelky pro všechny vaše kamarádky.