Beurer Dámský holicí strojek HL 36

SKU: vivantis-kBEU109
1,298.00 
Beurer HL 36 dámský holící strojek s flexibilní hlavou, která se perfektně se přizpůsobí konturám. Přístroj je vodotěsný (IPX7) a lze jej použít ve sprše nebo ve vaně.

Beurer Přístroj pro odstranění chloupků HL 16

SKU: vivantis-kBEU108
519.00 
Přístroj pro přesné odstranění vašich nežádoucích chloupků kdykoli a kdekoli. V balení najdete dva adaptéry, plochý pro odstranění chloupků na obličeji (horní ret, bradu nebo tváře) a přesný pro odstranění chloupků v uších, nose a na úpravu obočí.

BRAUN Zastřihovač na tvář a tělo Series X XT5100

SKU: vivantis-kBR049
1,165.00 
Braun Series XT5 je pánský zastřihovač a elektrický strojek na holení i úpravu tělesného ochlupení v jednom. Jeho hlava s technologií 4D holení holí snadno a pohodlně a je šetrná k pokožce. Tento zastřihovač a holicí strojek je 100% vodotěsný a lze ho tak používat nasucho i namokro. Jeho kovová hlava vydrží až 6 měsíců*. Díky štíhlému designu a protiskluzové rukojeti se s ním pracuje překvapivě snadno. *při holení celého obličeje dvakrát týdně, skutečné výsledky se mohou lišit

Bulldog Original Bamboo strojek + 2 náhradní hlavice

SKU: vivantis-kBUL011
262.00 
Original Bamboo strojek + 2 náhradní hlavice - 5 kalených ocelových břitů a zvlhčující proužek usnadní každé vaše holení. Originální rukojeť z bambusu a obal, který je vyrobený z recyklovaného materiálu jsou navíc šetrné k přírodě. Součástí holicí strojku je také přesný zastřihovač, díky kterému dosáhnete požadovaného stylingu vašich vousů. Originální bambusový holicí stroje značky Bulldog má vše, co potřebujete pro dokonalé oholení.

ETA Holicí strojek Charlie

SKU: vivantis-kETA097
999.00 
Holicí strojek ETA Charlie a jeho trojhlavý frézkový systém perfektně kopíruje obrysy tváře, a tak zajistí opravdu hladký výsledek. Pro snadnou, ale precizní úpravu knírku či kotlet vám skvěle poslouží odklopný zastřihovač. Je uzpůsoben síťovému i akumulátorovému provozu. Nabíjení probíhá přes USB kabel typu C a poskytne strojku energii na až 90 minut provozu.

ETA Holicí strojek Christoph

SKU: vivantis-kETA096
1,499.00 
Akumulátorový holicí strojek Christoph je praktickým parťákem na doma i na cesty, kterého se vyplatí mít vždy po ruce. Díky frézkovému trojhlavému holicímu systému perfektně kopíruje linie vaší tváře, a tak zajistí hladké oholení ve všech obličejových partiích a záhybech. Pro úpravu knírku či kotlet je vám vždy k dispozici odklopný zastřihovač. Nabíjení akumulátoru (3,7 V Li-Ion) probíhá jednoduše přes USB kabel typu C. Následně si můžete bezstarostně užívat až 150 minut provozu, tedy až několik týdnů každodenního holení. O zbývající kapacitě akumulátoru vás přitom informuje přehledný LED displej.

Finishing Touch Flawless Holicí strojek NU Razor

SKU: vivantis-kFIN005
1,209.00 
Nový způsob odstraňování chloupků - revoluční řešení pro okamžité, bezbolestné odstranění chloupků. Přesná otočná holicí hlava je ideální pro zvláště citlivé oblasti, jako jsou podpaží, kotníky a kolena. Vždy připraven k použití - dobíjecí holicí strojek nevyžaduje mýdlo, vodu ani depilační krémy. Je snadné jej používat kdekoli a kdykoli. 18karátová pozlacená holicí hlava je hypoalergenní, a proto je vhodná i pro citlivou pokožku. Obsahuje také nástavec SensaGuard - pro zvláště citlivé oblasti.

Gillette Holicí strojek + 3 hlavice Mach3 Start

SKU: vivantis-kGI329
219.00 
Díky tomuto strojku docílíte nejjednoduššího oholení bez podráždění.

Gillette Holicí strojek Gillette Fusion + náhradní hlavice 2 ks

SKU: vivantis-kGI004
340.00 
Bezbateriový holicí strojek Gillette Fusion se 2 cartridgemi (jedna z nich je již nasazena na strojku) Vám zaručí to nejlepší oholení od Gillette. 5 břitů blízko u sebe redukuje tlak na pokožku při holení a snižuje tak riziko podráždění či poranění pokožky na minimum. 1 zarovnávací břit, který je umístěný v zadní části hlavice, oholí i těžko dostupná místa. Pro větší pohodlí při holení má ostří zvlhčující pásek Lubrastrip s obsahem Aloe Vera a vitamínu E. Mikrolamely napřímí vousy tak, aby se dosáhlo co nejpohodlnějsího a nejhladšího oholení. Holící strojek má protiskluzovou rukojeť. Po holení použijte zklidňující přípravek.

Gillette Holicí strojek Gillette Fusion Manual + 4 hlavice

SKU: vivantis-kGI489
500.00 
Gillette Fusion5 pánský holící strojek s pěti břity poskytuje úžasné pohodlí během holení a zmírňuje pocit podrážděné pokožky. Zvlhčující pásek postupně vybledne a tím signalizuje, že je třeba ho vyměnit. Zarovnávací břit na zadní straně holicího strojku je vhodná pro úpravu náročných partií, jako oblast pod nosem nebo kotlety. Jedna holicí hlavice pánského holicího strojku Gillette Fusion vydrží až na měsíc holení.

Gillette Holicí strojek Gillette Mach3 + 5 hlavic

SKU: vivantis-kGI492
445.00 
Holicí strojek Mach3 se třemi břity nabízí dokonalé oholení i při holení kontur, přičemž nedráždí pleť. Díky gelovému pásku klouže po pokožce a ta tak nezčervená. Pásek po čase vybledne a tím vám napoví, kdy je čas hlavici vyměnit. Díky ergonomicky tvarované rukojeti budete mít holení vždy plně pod kontrolou.

Gillette Holicí strojek Gillette Mach3 3D Turbo Barcelona + 5 hlavic

SKU: vivantis-kGI490
579.00 
Holicí strojek Mach3 3D Turbo Barcelona se třemi břity nabízí dokonalé oholení i při holení kontur, přičemž nedráždí pleť. Díky gelovému pásku klouže po pokožce a ta tak nezčervená. Pásek po čase vybledne a tím vám napoví, kdy je čas hlavici vyměnit. Díky ergonomicky tvarované rukojeti budete mít holení vždy plně pod kontrolou.