Zobrazuji všech 5 výsledků

Balmain Sprej na ochranu vlasů před sluncem (Sun Protection Spray) 200 ml

SKU: vivantis-kBAL051
566.00 
Složení spreje obohacené o UVA a UVB ochranné filtry pomáhá vyživovat vlasy a zároveň je chránit před sluncem, mořem nebo chlórem. Zabraňuje vyblednutí barvy a dodává lesk.

NYCE Bezoplachový dvoufázový kondicionér Suncare (Protective & Detangling Spray) 150 ml

SKU: vivantis-kNY041
514.00 
Bezoplachový dvousložkový kondicionér s lehkou texturou, který pomáhá chránit vlasy před poškozením. Zabraňuje vysušení a roztřepení konců vlasů. Díky molekule anti-chlóru a UVA/UVB filtrům jsou vlasy chráněny před slunečními paprsky. Vlasům navrací vitalitu, hydrataci a lesk a usnadňuje rozčesávání.

Paul Mitchell Čisticí šampon pro vlasy namáhané sluncem a chlorem Clarifying (Shampoo Three Removes Chlorine And Impurities ) 100 ml

SKU: vivantis-kPM169
234.00 
Pečující šampon je ideální pro vlasy namáhané sluncem, chlorem a slanou vodou. Zabraňuje nežadoucímu nazelenalému zbarvení, které způsobuje chlor. Vlasy účinně pročišťuje a hydratuje.

Paul Mitchell Čisticí šampon pro vlasy namáhané sluncem a chlorem Clarifying (Shampoo Three Removes Chlorine And Impurities ) 300 ml

SKU: vivantis-kPM003
385.00 
Pečující šampon je ideální pro vlasy namáhané sluncem, chlorem a slanou vodou. Zabraňuje nežadoucímu nazelenalému zbarvení, které způsobuje chlor. Vlasy účinně pročišťuje a hydratuje.

Sisley Ochranný fluid na vlasy namáhané sluncem (Hair Protective Fluid) 150 ml

SKU: vivantis-kSI228
1,397.00 
Hair Protective Fluid vytváří ochranný film, který chrání vlasy před škodlivými účinky slunečního záření, mořské a chlorované vody v bazénu. Tento vzorec obsahuje také dva filtry pro optimální ochranu proti UVA a UVB paprskům. Nádherně provoní vlasy citrusovými a dřevitými tóny verbeny, citronu, broskvového květu a jantaru. Vyživuje a obnovuje vlasové vlákno a zároveň dodává vlasům jemnost, pružnost a lesk.