Zobrazen 1. – 12. z 481 výsledků

ACM Ochranný krém SPF 50+ Dépiwhite M (Protective Cream) 40 ml

SKU: vivantis-kACM009
369.00 
Krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50 proti slunečním paprskům, UVA/UVB záření a proti fialovému a modrému světlu. Je speciálně vyvinut, aby lépe chránil proti hyperpigmentacím jako je melasma. Přípravek obsahuje také hydratační a antioxidační aktivní látky, které pomáhají bojovat proti stárnutí pokožky. Má fluidní a neviditelnou texturu, je fotostabilní, voděodolný, neobsahuje parfém a je nekomedogenní.

ACM Tónovaný ochranný krém SPF 50+ Dépiwhite M (Tinted Protective Cream) 40 ml

SKU: vivantis-kACM007
382.00 
Remodelační denní krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50 proti slunečním paprskům, UVA/UVB zářením a proti fialovému a modrému světlu. Barevné pigmenty přirozeně sjednocují tón pleti. Šetrné složení napomáhá zabránit vzniku pigmentových skvrn nebo zhoršení stávajících. Sjednotí pleť a zakryje její nedokonalosti. Voděodolné složení zajistí důkladnou a účinnou ochranu.

Alcina Samoopalovací krém (Self-Tanning Body Cream) 150 ml

SKU: vivantis-kALC241
303.00 
Samoopalovací krém vám postupně dodá jemné a přirozené opálení. Obsažená kyselina hyaluronová dodává pokožce intenzivní vlhkost a vyživuje ji. Lehká krémová textura se rychle vstřebává a nelepí. Pro zářivou, opálenou pokožku – bez šmouh.

Alcina Samoopalovací krém na obličej (Self-Tanning Face Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kALC240
268.00 
Samoopalovací krém na obličej vám poskytne jemné a přirozené opálení. Kyselina hyaluronová dodává pokožce intenzivní vlhkost a vyživuje ji, vitamín E posiluje kožní bariéru a chrání citlivou pokožku obličeje před volnými radikály a tím i před vnějším stárnutím pleti a vráskami.

ALPHANOVA SUN opalovací krém sprej dětský v recyklovatelném obalu SPF 50 BIO 125 g

SKU: vivantis-z66653
579.00 
100% přírodní opalovací krém pro děti SPF 50 je vytvořen speciálně pro jemnou dětskou pokožku. Obohacen šťávu z Aloe vera, jemně parfémovaný meruňkovo-vanilkovou vůní. Be z parabenů, chemických filtrů, nanočástic či konzervantů. Přípravek je voděodolný, neznečišťuje mořské prostředí. Lahvička opalovacího krému je vyrobena z ekologicky recyklovaného plastu.

ALPHANOVA SUN opalovací krém sprej rodinný v hliníkovém obalu SPF 50 BIO 150 g

SKU: vivantis-z66651
619.00 
100% přírodní opalovací krém SPF 50 je vhodný pro dospělé se všemi typy pleti. Neobsahuje parabeny, chemické filtry ani konzervanty, díky čemuž nedráždí ani citlivou pokožku . Krémy jsou jemně parfemované vůní monoi z Francouzské Polynésie, obsahují oleje jojoby a tamanu či šťávu z aloe vera. Přípravek je voděodolný, neznečišťuje mořské prostředí. Lahvička opalovacího krému je vyrobena z ekologicky recyklovaného plastu.

ALPHANOVA SUN opalovací krém sprej v recyklovatelném plastu SPF 50 BIO 125 g

SKU: vivantis-z66652
579.00 
100% přírodní opalovací krém SPF 50 je vhodný pro dospělé se všemi typy pleti. Neobsahuje parabeny, chemické filtry ani konzervanty, díky čemuž nedráždí ani citlivou pokožku. Krémy obsahují šťávu z aloe vera. Přípravek je voděodolný, neznečišťuje mořské prostředí. Tento přípravek je v ekologicky recyklovaném obalu.

Alteya organics Pleťové sérum proti slunci SPF 25 BIO Damascena 50 ml

SKU: vivantis-z66778
599.00 
Luxusní denní pleťové sérum s lehkým tónovacím efektem obsahuje organickou 100% bio bulharskou růži "Bio Damascena Rose Otto", která poskytuje pleti spolehlivou ochranu před slunečním zářením s ochranným faktorem SPF 25 .

ANNEMARIE BORLIND Opalovací krém s anti-age efektem SPF 30 Sun Anti Aging DNA-Protect (Sun Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kANN129
882.00 
Voděodolný přírodní protistárnoucí opalovací krém DNA Protect s ochranným faktorem SPF 30 poskytuje pokožce vysokou ochranu před slunečním zářením a zároveň aktivní ochranu kožních buněk až na úrovni DNA. Jeho spolehlivá a bezpečná ochrana s ochranným faktorem SPF 30 proti škodlivým slunečním UVA i UVB paprskům splňuje nejnovější standardy Evropské komise proti UVA a UVB záření. Tento výjimečný kosmetický produkt obsahuje přírodní komplex DNA-Protect, který byl speciálně vyvinutý na ochranu pokožky vystavené nebezpečnému UV záření a na ochranu pokožky s pigmentovými skvrnami. Tento komplex výjimečných rostlinných ingrediencí dokáže neutralizovat kyslíkové radikály, které se tvoří vlivem UV záření, chrání kožní buňky proti oxidačnímu stresu a pomáhá napravovat jejich DNA, čímž minimalizuje poškození buněk a tvorbu pigmentací. Opalovací krém DNA Protect SPF 30 zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a posiluje její přirozený obranný mechanismus. DNA kožních buněk je tak lépe chráněna v případech zvýšeného vystavování kůže UV záření. Rostlinné ingredience jako vitamín E a extrakt z řasy kombu v tomto kosmetickém produktu posilují odolnost a obrany schopnost kůže. Anti-aging komplex chrání proti předčasnému stárnutí pokožky způsobené UV zářením. Mladistvé vyzařování je tak uchovávány po delší dobu.

ANNEMARIE BORLIND Samoopalovací sprej na obličej Sunless Glow (Self-Tanning Face Spray) 50 ml

SKU: vivantis-kANN140
490.00 
Voděodolný, přírodní a extrémně jemný samoopalovací sprej na obličej dodává pleti zdravý opálený vzhled bez slunění. Vhodný pro všechny typy pleti. Extrakt z fíků zvlhčuje, bobule goji mají antioxidační účinek a působí proti předčasnému stárnutí kůže.

ANNEMARIE BORLIND Uklidňující mléko po opalování After Sun (Soothing Lotion) 125 ml

SKU: vivantis-kANN136
490.00 
Zklidňující a ochlazující mléko po opalování poskytuje okamžitou první pomoc pokožce vystavené nadměrnému slunění. Obsahuje zklidňující a hydratační rostlinné výtažky, alatoín a vilín virginský, které zmírňují zarudnutí a podráždění pokožky. Mentol, panthenol a sorbitol v tomto kosmetickém produktu pleť zklidňují, intenzivně hydratují a zachovávají její elasticitu. Pokožka se tak dokáže po namáhání sluncem rychleji zregenerovat a opálení na ní vydrží déle.

Astrid Dětské hydratační mléko na opalování SPF 30 Eco Care (Kids Milk) 150 ml

SKU: vivantis-kAST252
179.00 
Dětské hydratační mléko na opalování SPF 30 poskytuje širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV záření. Technologie ekologicky vyvážených UV filtrů je ohleduplná k životnímu prostředí, složení pečuje o ekosystém oceánů. Díky hypoalergennímu složení je vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Rychle se vstřebává a nezanechává bílý film.