Zobrazen 1. – 12. z 201 výsledků

Alcina Lokální péče pro mastnou až smíšenou pleť (SOS-Stick) 10 ml

SKU: vivantis-kALC184
197.00 
Lokální péče pro mastnou až smíšenou pleť je roll-on s antibakteriálními účinky, který urychluje hojení akné. Má antiseptický účinek a zklidňuje podráždění pleti.

Alcina Pleťový fluid s AHA kyselinami 10% (AHA Facial Fluid, 10%) 50 ml

SKU: vivantis-kALC025
296.00 
Pleťový fluid s 10% roztokem AHA kyselin je určený pro mastnou pleť. Redukuje póry, podporuje obnovu pleti a vylepšuje její elasticitu. Také účinně obnovuje problematickou pleť náchylnou k tvorbě akné. Nabízí intenzivní kosmetický peeling. Aktivní látky: ovocné kyseliny, alfa-hydroxykyseliny.

Argital Aktivní zelený jíl vysušený sluncem „Ventilated“ 500 g

SKU: vivantis-z55055
240.00 
Aktivní zelený jíl vysušený sluncem „Ventilated“ je velmi jemně mletý zelený jíl sterilizovaný horkým vzduchem .

Argital Krém na akné s lopuchovým kořenem 50 ml

SKU: vivantis-z55051
520.00 
Krém na akné s lopuchovým kořenem čistí a vyrovnává aknózní a nečistou pleť s pupínky .

Aromedica Čistá pleť – směs éterických olejů na akné a zanícenou pleť 10 ml

SKU: vivantis-z3916
179.00 
Originální směs silic Čistá pleť působí silně protizánětlivě s adstringentním (stahujícím) efektem. Je určena pro pleť se sklonem k akné a užívá se pouze lokálně.

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

SKU: vivantis-z3908
345.00 
Aromaterapeutický gel na pleť s akné , mastnou a smíšenou. Potlačuje tvorbu zánětů, jizev a komedonů. Přítomné účinné látky ve formě gelu nezanechávají pokožku mastnou.

Avéne Denní tónovaná emulze SPF 30 Cleanance Women (Day Emulsion) 40 ml

SKU: vivantis-kAN188
439.00 
Cleanance Women Denní tónovaná emulze SPF30 byla speciálně vyvinuta pro mastnou, problematickou a aknózní pleť. Pomáhá snižovat výskyt akné a černých teček, eliminuje jizvy a hyperpigmentaci po akné. Emulze má navíc zmatňující efekt, sjednocuje tón pleti a chrání pokožku před slunečním zářením.

Avéne Koncentrovaná péče proti nedokonalostem aknózní pleti Cleanance Comedomed 30 ml

SKU: vivantis-kAN160
441.00 
Koncentrovaná péče vyvinutá pro pleť se sklonem k akné , která poskytuje rychlý a dlouhotrvající efekt. Základem je Comedoclastin získaný ze semen ostropestřce. Tato látka s patentovanou účinností působí ve stádiu vzniku akné. Redukuje nedokonalosti pleti a omezuje jejich opakovaný vznik. Termální voda z Avene zklidňuje a působí proti podráždění . Cleanance Comedomed má lehkou texturu, která se rychle vstřebává. Zanechává pleť osvěženou a bez zbytečného lesku.

Avéne Lokální vysušující emulze pro aknózní pleť Cleanance Comedomed (Localized Drying Emulsion) 15 ml

SKU: vivantis-kAN187
349.00 
Cleanance ComedoMed je lokální vysušující emulze, která byla vyvinutá pro mastnou problematickou a aknózní pleť. Pomáhá redukovat projevy akné a černé tečky a zabraňuje jejich opakovanému výskytu.

Avéne Noční péče pro aknózní pleť Cleanance Women (Smoothing Night Care) 30 ml

SKU: vivantis-kAN172
482.00 
Noční péče pro mastnou problematickou a aknózní pleť pomáhá řešit přetrvávající akné dospívajících, akné dospělých, hyperpigmentaci a jizvy po akné. Eliminuje jizvy a pigmentace po akné, hydratuje pokožku a vyhlazuje povrch pleti.

Avéne Zklidňující krém na suchou pokožku (Soothing Cream) 40 ml

SKU: vivantis-kAN010
300.00 
Jemný krém pečuje o pokožku vysušenou a podrážděnou medikamentózní léčbou akné. Obsažený bisabolol zklidňuje pleť a eliminuje začervenání. Vyzkoušejte i další produkty značky Avène .

Avéne Zmatňující pleťová emulze Cleanance (Mattifying Emulsion) 40 ml

SKU: vivantis-kAN173
379.00 
Zmatňující emulze pro mastnou problematickou a aknózní pleť pomáhá řešit mírné až střední nedokonalosti pleti (projevy akné, černé tečky). Hydratuje a zmatňuje a vyhlazuje povrch pleti.