Gabriella Salvete Masážní váleček na obličej (Face Massage Roller)

SKU: vivantis-kGAS168
157.00 
Masážní váleček na obličej. Samotná masáž obličeje na sucho pomáhá uvolnit mimické svaly a zlepšuje prokrvení pleti, což vede k vyhlazení jemných vrásek, projasnění a sjednocení tónu pleti. Pomocí válečku můžete také důkladně a efektivně zapracovat do pleti sérum, krém nebo olej. Je možné také zintenzivnit účinek jednorázových látkových masek. Stačí během působení přejíždět přes masku válečkem.

Revolution Skincare Dárková sada pleťové péče Do Not Disturb (Skin Treats Collection)

SKU: vivantis-kMK1115
609.00 
Sada obsahuje: Bohaté antioxidační sérum (Superfruit Extract – Antioxidant Rich Serum & Primer) 30 ml Masážní váleček na obličej Clear Quartz Roller

Revolution Skincare Masážní váleček na obličej (Textured Facial Roller)

SKU: vivantis-kMK998
404.00 
Vyzkoušejte aktuální trend v péči o pleť. Roller stimuluje průtok krve a zlepšuje vstřebávání séra a hydratačních masek. Tento jedinečný roller z ametystu je perfektní díky jeho strukturovanému designu pro osvěžující masáž obličeje.

Revolution Skincare Masážní váleček na obličej Clear Quartz Roller

SKU: vivantis-kMK984
359.00 
Roller stimuluje průtok krve a zlepšuje vstřebávání séra a hydratačních masek. Tento jedinečný krystal, který je vyroben z pravého čirého křemene, je tradičně známý svou schopností léčit při uvolňování negativní energie.

Revolution Skincare Roller pro péči o pleť Rose Quartz Roller 1 ks

SKU: vivantis-kMK721
493.00 
Roller pro péči o pleť Rose Quartz Roller stimuluje průtok krve a zlepšuje vstřebávání séra a masek. Růženín přispívá ke zklidnění pleti. Další produkty značky Revolution naleznete zde:

Revolution Skincare Vibrační váleček na obličej (Vibrating Rose Quartz Face Roller)

SKU: vivantis-kMK1131
418.00 
Inovativní masážní váleček je určený k tónování a tvarování kontur obličeje. Díky více než 6000 vibracím za minutu je dokonalým pomocníkem pro zmírnění napětí v oblasti obličeje a podporu účinek pečujících produktů. Masážní plocha je zakončena růženínem, který se tradičně využívá ke zklidnění a zchlazení pokožky a redukci otoků.