BeautyRelax Diamantová mikrodermabraze s tepelnou terapií Hot & Cold Prestige

SKU: vivantis-kBER089
1,690.00 
Diamantová mikrodermabraze s tepelnou terapií BeautyRelax Hot&Cold Prestige kombinuje hned několik technologií pro efektivní ošetření pleti. Nabízí diamantovou abrazi pleti, vakuové čištění kožních pórů, působení tepla nebo chladu. BeautyRelax Hot&Cold Prestige vám pomůže udržet pleť zdravou a krásnou v pohodlí domova.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Multibrush

SKU: vivantis-kBER060
990.00 
Kosmetický přístroj BeautyRelax Multibrush poskytuje multifunkční pleťovou péči. Součástí balení jsou 4 vyměnitelné aplikační hlavice s odlišným účelem použití. Jako byste měli čtyři přístroje v jednom. Používání je bezpečné, jednoduché s maximální účinností. Přístroj je vodotěsný. Ideální pro každodenní rutinní péči. Pro čistou, krásnou a zářivou pleť. 4 vyměnitelné aplikátory 1. Aplikační hlavice s krátkými štětinkami - intenzivní čištění pleti 2. Aplikační hlavice se silikonovými štětinkami - intenzivní peeling pleti 3. Aplikační hlavice s dlouhými štětinkami - zapracování kosmetických krémů 4. Aplikační hlavice s masážními kuličkami - okamžitá podpora lymfatického systému obličeje Optimální postup ošetření pleti krok za krokem: 1) Základní čištění pleti pomocí aplikátoru s krátkými štětinkami a čistícího krému 2) Hloubkový peeling pleti pomocí aplikátoru se silikonovými štětinkami 3) Rozetření a zapracování vyživujícího krému pomocí aplikátoru s dlouhými štětinkami 4) Závěrečná podpora lymfatického systému obličeje pomocí aplikátoru s kuličkami

BeautyRelax Kosmetický přístroj na abrazi pleti Peelmax

SKU: vivantis-kBER014
1,112.00 
Kosmetický přístroj na abrazi pleti BeautyRelax Peelmax. Jste připravena omezit používání make-upu? Objevte své skutečné já! Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi vám přináší ošetření pleti profesionální technologií přímo k vám domů! Aplikace je neinvazivní a zcela bezbolestná. Celková doba ošetření trvá pouhých pár minut! Pokud je odpověď alespoň v jednom případu ano, máme pro vás řešení! Stres, nesprávný spánkový režim, nevyvážená strava, držení neustálých diet, působení nečistot v ovzduší. Jedny z mnoha faktorů, které mají nezanedbatelný vliv na tvorbu akné, vrásek, výskyt pigmentových skvrn a celkovou ztrátu pružnosti pleti. Zdroj celé řady kožních problémů lze nalézt v nedostatečné péči o pleť v období dospívání a období kolem dvacátého roku života. Nic však není ztraceno! Diamantová mikrodermabraze je účinným nástrojem, který působení negativních vlivů na pleť výrazně eliminuje. Hýčkejte svoji pleť jako v profesionální estetické klinice! Zpětná vazba uživatelek na dotaz, jaký měli pocit při krátkodobém používání diamantové mikrodermabraze: 93% žen pociťuje hladší pokožku 93% žen pociťuje zpevnění kůže 89% žen pociťuje zvýšení elasticity kůže 91% žen pociťuje celkově mladistvější vzhled kůže Skoncovat s make-upem není sen! Nová přístrojová metoda diamantové mikrodermabraze pracuje na principu velmi jemného mechanického peelingu pomocí aplikátoru s hrubým povrchem, který obrušuje vrchní vrstvičku kůže. Pleť je důkladně čistá a oživená. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Vakuové sání umožňuje správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk. Výrazně se zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – v kůži nezůstávají žádné zbytky cizorodého materiálu krystalů. Kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna mnohem lépe reagovat na další ošetření, která mohou bezprostředně následovat. Účinnost pronikání aktivních složek z kosmetických přípravků se také zvyšuje. Diamantová mikrodermabraze si poradí s pigmentovými skvrnami a rozšířenými póry. Zjemní jizvy hypertrofické, po akné či neštovicích. Příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Prestige

SKU: vivantis-kBER058
990.00 
Vibraskin Prestige je praktická kosmetická pomůcka určena pro každodenní použití. Posuňte péči o vaši pleť na jinou úroveň. Přístroj Vibraskin Prestige poskytuje základní kosmetická ošetření: pečlivé vyčištění pleti, uvolnění kožních pórů a zvýšení pružnosti pleti. Použití vám nezabere více jak 10 minut. Vibraskin Prestige můžete používat následovně: Krok 1: Důkladné vyčištění pleti Plocha přístroje je hustě pokryta silikonovými štětinkami. Kartáček při pohybu po pleti ve spojení s vysokofrekvenčními vibracemi vaši pleť zbaví veškerých nečistot, částeček make-upu, odumřelých kožních buněk, prachových částic a bakterií. Odstraníte nečistoty, které nejsou na první pohled vidět. Mít čisté kožní póry znamená, že může vaše pleť znovu volně dýchat! Krok 2: Uvolnění kožních pórů Na spodní straně přístroje je umístěn aplikátor z nerez oceli. Poskytuje blahodárnou tepelnou terapii pro otevření kožních pórů. Působením tepla dochází k lokálnímu zlepšení krevního oběhu a pleť je schopna lépe vstřebat účinné látky z kosmetických přípravků. Krok 3: Zvýšení pružnosti pleti V režimu zvýšení pružnosti pleti se aplikátor z nerez oceli přepne na působení funkce EMS elektrických mikropulzů. Jemné elektrické pulzy stimulují obličejové svaly. Posílení svalů vede ke zlepšení pružnosti pleti.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Smart

SKU: vivantis-kBER059
990.00 
Vibraskin Smart je praktická kosmetická pomůcka určena pro každodenní použití. Posuňte péči o vaši pleť na jinou úroveň. Přístroj poskytuje základní kosmetická ošetření: pečlivé vyčištění pleti, uvolnění kožních pórů a zvýšení pružnosti pleti. Použití vám nezabere více jak 10 minut. BeautyRelax Vibraskin Smart můžete používat následovně: Krok 1: Důkladné vyčištění pleti Plocha přístroje je hustě pokryta silikonovými štětinkami. Kartáček při pohybu po pleti ve spojení s vysokofrekvenčními vibracemi vaši pleť zbaví veškerých nečistot, částeček make-upu, odumřelých kožních buněk, prachových částic a bakterií. Odstraníte nečistoty, které nejsou na první pohled vidět. Mít čisté kožní póry znamená, že může vaše pleť znovu volně dýchat! Krok 2: Uvolnění kožních pórů Na spodní straně přístroje je umístěn aplikátor z nerez oceli. Poskytuje blahodárnou tepelnou terapii pro otevření kožních pórů. Působením tepla dochází k lokálnímu zlepšení krevnímu oběhu a pleť je schopna lépe vstřebat účinné látky z kosmetických přípravků. Krok 3: Zvýšení pružnosti pleti V režimu zvýšení pružnosti pleti se aplikátor z nerez oceli přepne na působení funkce EMS elektrických mikropulzů. Jemné elektrické pulzy stimulují obličejové svaly. Posílení svalů vede ke zlepšení pružnosti pleti. Krok 4: Stimulace pleti fotonovým světlem Pleť můžete v závěru stimulovat fotonovou terapií. K dispozici jsou 4 spektra fotonového světla. Každé světlo má pro pleť specifické účinky v různých spektrech vlnové délky.

Beper Čistič pórů P302VIS001

SKU: vivantis-kBEP113
475.00 
Tento čistič pórů je díky výkonném vakuovém sání dokonalým nástrojem pro hluboké čištění pleti, který umožňuje účinné čištění pórů a rychlou redukci černých teček. Současně také póry zmenšuje, snižuje přebytečný kožní maz a zanechává pleť jemnější a hladší.

Beurer Vakuový čistič pleti BEU-FC41

SKU: vivantis-kBEU099
745.00 
Vakuová technologie dokáže vyčistit vaše póry a zredukovat tak černé tečky. P odporuje prokrvení kůže, která tak bude díky přísunu živin zdravější a vypnutější.

Rio-Beauty Přístroj s vestavěnou kamerou pro hloubkové čištění pórů (Pore Perfection Pro)

SKU: vivantis-kRIO071
3,999.00 
Mikrodermabraze s vestavěnou kamerou, která pomáhá identifikovat a zaměřit se na problematické oblasti pleti. Můžete sledovat ošetření v reálném čase a vidět, jak jsou mazové zátky, černé tečky a skvrny jemně odsávány. Jemné, ale cílené ošetření, které zaručí svěžejší, čistší a zdravěji vypadající pleť.