Zobrazen 1. – 12. z 216 výsledků

Biotter Pharma WW Pulsar sonický zubní kartáček fialový

SKU: vivantis-z67356
635.00 
Kartáček WhiteWay Pulsar je kompaktní, hbitý a spolehlivý zubní kartáček. Poskytne profesionální a komplexní hygienu ústní dutiny. - efektivní čištění zubů a jazyka - bělejší zuby - snazší odstranění plaku - neobrušuje sklovinu - masíruje dásně a je k nim šetrnější

Brilliantcoco Bambusové pouzdro na zubní kartáček

SKU: vivantis-kBRI005
139.00 
Bambusové pouzdro na zubní kartáček s propracovaným designem je ideální na cestování. Je lehké, nezabírá mnoho místa a vejde se do každého batohu či kabelky. Váš zubní kartáček bude hygienicky uložen v praktickém a biologicky odbouratelném a kompostovatelném pouzdru.

Brilliantcoco Bambusový kartáček na jazyk

SKU: vivantis-kBRI004
98.00 
Kartáček na jazyk Brilliantcoco je vyroben z přírodního moso bambusu a štětinky jsou BPA Free. Odstraňuje toxiny a bakterie z jazyka a eliminuje zápach z úst. Zlepšuje chuť a jemně stimuluje vnitřní orgány. Podporuje celkové zdraví ústní dutiny a trávicího ústrojí a navíc jeho výroba neškodí přírodě a přírodnímu prostředí.

Brilliantcoco Bambusový zubní kartáček 1 ks

SKU: vivantis-kBRI003
105.00 
Zubní kartáček Brilliantcoco je vyroben z přírodního moso bambusu a je hustý a měkký. Štětinky jsou BPA Free. Držadlo kartáčku je 100% rozložitelné.

Colgate Černý zubní kartáček Zig Zag Charcoal 3 ks

SKU: vivantis-kCLG050
121.00 
Černý zubní kartáček Zig Zag Charcoal má vlákna s obsahem černého uhlí. Vlákna ve tvaru V pro odstranění zubního plaku z mezizubního prostoru. Má měkký čistič jazyka, který jemně odstraňuje bakterie způsobující zápach. Další produkty dentální péče naleznete zde:

Colgate Dětský zubní kartáček bateriový Barbie

SKU: vivantis-kCLG034
172.00 
Bateriový zubní kartáček s motivem oblíbené pohádkové postavičky Barbie pečlivě a šetrně pečuje o dětské zoubky. Čištění se stane zábavou! Dětský zubní kartáček je vhodný pro děti od osmi let.

Colgate Dětský zubní kartáček bateriový Batman

SKU: vivantis-kCLG033
158.00 
Bateriový zubní kartáček s motivem oblíbeného pohádkového hrdiny pečlivě a šetrně pečuje o dětské zoubky. Čištění se stane zábavou! Dětský zubní kartáček je vhodný pro děti od osmi let.

Colgate Dětský zubní kartáček Recyclean Kids 1 ks

SKU: vivantis-kCLG081
92.00 
Dopřejte svým dětem krásný úsměv a zároveň buďte laskaví k planetě s novým dětským zubním kartáčkem Colgate Recyclean. Tento dětský zubní kartáček má extra jemná vlákna různé výšky, které jemně čistí i v mezizubních prostorech. Opěrka pro palec poskytuje větší kontrolu při čištění zoubků. Má rukojeť vyrobenou ze 100% recyklovaného plastu a má 100% nylonová vlákna na rostlinné bázi. Díky tomu víte, že při čištění zubů děláte pro svoji planetu něco navíc. Ekologický zubní kartáček je navíc dodáván v recyklovatelném kartonovém obalu.

Colgate Zubní kartáček 3D Density Soft

SKU: vivantis-kCLG053
101.00 
Zubní kartáček 3D Density Soft jemně masíruje dásně a vytváří pěnu pro důkladné čištění. Díky malé kulaté hlavě (šířka 3,5 mm) umožňuje snadný přístup k čištění zadních zubů. Další produkty dentální péče naleznete zde:

Colgate Zubní kartacek High Density Duopack

SKU: vivantis-kCLG067
59.00 
Zubní kartáček High Density s jemnými kónickými vlákny s obsahem aktivního uhlí má 10× užší konce oproti klasickým vláknům, díky kterým čistí hlouběji podél dásní. Vyčistí těžko přístupné oblasti, např. vnitřní stranu zubů a mezi zuby. Další produkty dentální péče naleznete zde:

Colgate Zubní kartáček High Density Gum Care 3 ks

SKU: vivantis-kCLG079
93.00 
Zubní kartáček Colgate High Density Gum Care má měkká vlákna vysoké hustoty (více než 2800 vláken), která jsou jemná na dásně. Úzké konce vláken čistí 6x hlouběji podél linie dásní než běžná kulatá vlákna. Díky malé hlavě kartáčku snadno dosáhno i k zadním zubům. Jeho rukojeť je navíc vyvinuta proti tvorbě plísní.

Colgate Zubní kartáček měkký SlimSoft Design Edition Duopack 2 ks

SKU: vivantis-kCLG090
115.00 
Zubní kartáček Colgate Slim Soft Advanced Design Edition je ultra měkký kartáček s vlákny, které dosáhnou až 7x hlouběji pod linií dásní v porovnání s běžnými zubními kartáčky s rovně zastřiženými vlákny s kulatými konci.