DULCIA natural Sérum na zuby 50 ml

SKU: vivantis-z67724
210.00 
Sérum Sérum na zuby důkladně čistí a rozjasňuje zuby, posiluje zubní sklovinu, zklidňuje a vyživuje dásně, osvěžuje dech. Je pohodlnou a udržitelnou alternativou klasické zubní pasty. Většina produktů dentální hygieny obsahuje chemické přísady, které poškozují zubní sklovinu a přes ústní sliznici pronikají do krevního oběhu. Jejich přírodní, vysoce efektivní alternativou je kokosový olej. Ten se společně se směsí dalších olejů, solí či bylinek používal jako zubní čistidlo již ve starověku. Pravidelným používáním séra vybělíte zuby o několik odstínů, a to bez drastických bělících přísad, obsažených v běžných zubních pastách. Sérum neobsahuje cukr ani pěnící přísady, proto se používá jinak než běžná zubní pasta.

Hello Coco Barevný korektor na bělení zubů (Purple Whitening Colour Corrector) 30 ml

SKU: vivantis-kHC010
449.00 
Korektor pomáhá rozjasnit zuby pomocí technologie korekce barev. Vyvážením odstínů na vašich zubech korektor zakrývá žluté skvrny, čímž zlepšuje bělost zubů.

Hello Coco Bělicí gel na zuby (PAP+ Teeth Whitening Gels) 2 x 2 ml

SKU: vivantis-kHC005
411.00 
Bělicí gel Hello Coco je unikátní produkt k bělení zubů. Neobsahuje peroxid vodíku a díky tomu je šetrný k zubům i dásním.

Hello Coco Bělicí pásky na zuby PAP+ (Teeth Whitening Strips) 28 ks

SKU: vivantis-kHC008
699.00 
Bělicí pásky na zuby vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova a nebo na cestách. Přináší rychlé výsledky už po jednom použití.

Hello Coco Pudr na bělení zubů Advanced Teeth Whitening Powder Booster 30 g

SKU: vivantis-kHC007
251.00 
Tento prášek efektivně vybělí zuby s kaolinovým a bentonitovým jílem, které pomáhají tyto skvrny odstranit a odhalit jasnější a bělejší úsměv. Neutrální chuť a přírodní složení k tomu posiluje sklovinu a zanechává svěží a čistý dech. Celý svět je zdrojem krásy, proto v Hello Coco dbáme na ty nejlepší přírodní extrakty, díky kterým bude i váš úsměv zářit. Tento prášek je vyroben z unikátní směsi, včetně bílého kaolinu, bentonitového jílu, bílé kurkumy a sody, které pomáhají odstraňovat skvrny a odhalit bělejší úsměv.

Hello Coco Souprava na bělení zubů (PAP+ Pro Teeth Whitening LED Kit) 350 g

SKU: vivantis-kHC009
2,139.00 
Maximální výsledek bělení zubů, rychleji, bezdrátově as nejsilnějším PAP bělícím gelem pro výsledky jako u zubaře, zaručeně bez bolesti. Díky LED technologií pro bělení zubů vybělíte zuby efektivně, ale především jemně a bezbolestně. Se soupravou Pro Teeth Whitening LED Kit své zuby nejen vybělíte, ale díky červenému světlu jim dodáte důležité minerály jako hydroxylapatit. Technologie modrého světla okysličuje náš PAP gel a zároveň jej nahřívá na teplotu 40 °C, čímž aktivuje jeho maximální bělící účinky.

My White Secret Bělicí pásky na zuby s aktivním uhlím Whitening Strips 14 ks

SKU: vivantis-kMY002
644.00 
Pokud toužíte po krásně bílých zubech jsou tyto pásky přímo pro vás. Dokonale vybělí vaše zuby a zároveň jsou šetrné k zubní sklovině. Pásky můžete používat v pohodlí domova při běžných činnostech. Výsledky jsou viditelně už po 14 dnech pravidelného používání. Pásky jsou 100% přírodní s obsahem aktivního uhlí a kokosovým olejem, vhodné i pro vegany.

My White Secret Bělicí pásky na zuby Whitening Strips 14 ks

SKU: vivantis-kMY001
582.00 
Pokud toužíte po krásně bílých zubech jsou tyto pásky přímo pro vás. Dokonale vybělí vaše zuby a zároveň jsou šetrné k zubní sklovině. Pásky můžete používat v pohodlí domova při běžných činnostech. Výsledky jsou viditelně už po 14 dnech pravidelného používání. Pásky jsou 100% přírodní, vhodné i pro vegany.

My White Secret Pudr pro bělení zubů (Whitening Powder) 60 ml

SKU: vivantis-kMY008
364.00 
Zubní pudr pomůže odstranit skvrny na zubech a vytvořit krásný, žářivý úsměv. Obsažené aktivní uhlí a bentonitový jíl účinně bělí zuby a zároveň je leští. Účinně bojuje proti zanícení dásním, zklidňuje ústní dutinu a bojuje proti bakteriím. Zanechá svěží dech. Jeho přírodní složení je vhodné i pro vegany a citlivou dutinu ústní.

Rio-Beauty Cestovní lampa na bělení zubů USB Teeth Whitening

SKU: vivantis-kRIO101
1,136.00 
Pro zářivější bělejší úsměv použijte nejnovější pokročilý bělicí gel a technologii aktivace modrého světla za pomoci cestovní lampy na bělení zubů. Jemně odstraňuje skvrny způsobené kávou, čajem, kouřením, vínem, barvivem v potravinách nebo stárnutím. Bělicí gel vystačí na cca 20 použití a po vypotřebování je možné dokoupit náhradní příslušenství .

Rio-Beauty Příslušenství pro bělicí sadu DCWU (Smile White Accessories)

SKU: vivantis-kRIO102
784.00 
Sada obsahuje bělící gel 30ml + sprej 4,5 ml pro DCWU a DCWH7 (Rio Smile White Advanced Blue-Light Teeth Whitening). Pokročilé bělení zubů Rio Smile White Blue-Light pro zářivější bělejší úsměv využívá nejnovější pokročilý bělicí gel a technologii aktivace modrého světla k jemnému odstranění a odstranění skvrn způsobených kávou, čajem, kouřením, vínem, barvivem v potravinách nebo stárnutím.

Sensodyne Zubní pasta s bělicím účinkem Extra Whitening Duopack 2 x 75 ml

SKU: vivantis-kSEN065
145.00 
Zubní pasta je vhodná i pro citlivé zuby. Napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem. S pravidelným používáním této zubní pastou budou vaše zuby vždy perfektně čisté a zdravé.