Zobrazen 1. – 12. z 57 výsledků

Biomed Ústní voda pro zdravé dásně Well Gum 500 ml

SKU: vivantis-kSPL019
140.00 
Ústní voda pro zdravé dásně Well Gum je přírodní antibakteriální a regenerační ústní voda s výtažky ze šalvěje, psyllia, listů břízy, ananasu, eukalyptu, anýzu, cedru, hřebíčku a rozmarýnu. Má antibakteriální, antioxidační a protizánětlivé účinky a je z 98% přírodní. Vyberte si z dalších produktů péče o zubní dutinu.

Corega Čistící tablety na zubní náhrady Bio Tabs 30 ks

SKU: vivantis-kCOR001
104.00 
Bio Tabs čistící tablety na zubní náhrady pomáhají díky svému antibakteriálnímu a dezinfekčnímu účinku předcházet podráždění způsobenému zubním plakem a tvorbě zubního kamene. Ničí bakterie způsobující zápach, odstraňují z náhrady skvrny a čistí je bez poškrábání.

Corega Čisticí tablety na zubní náhrady Pro Cleanser Orthodontics 30 ks

SKU: vivantis-kCOR007
122.00 
Čistící tablety Corega Pro Cleanser Orthodontics poskytují účinné a jemné čištění většiny typů ortodontických pomůcek. Pomáhají odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení. Ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach z úst.

Corega Čisticí tablety na zubní náhrady Whitening 30 ks

SKU: vivantis-kCOR002
97.00 
Čisticí tablety Whitening pomáhají čistit zubní náhradu šetrnějším způsobem než běžná zubní pasta. Navíc ničí 99,9 % bakterií způsobujících zápach z úst a pomáhají odstranit plak a odolné skvrny. Při doporučeném používání pomáhají zachovávat původní barvu vaší zubní náhrady.

Corega Extra silný fixační krém Original 40 g

SKU: vivantis-kCOR003
105.00 
Extra silný fixační krém Corega Original zabezpečí upevnění vaší zubní náhrady ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní, takže můžete být bez starostí po celý den. Pomáhá upevnit zubní náhradu až na 12 hodin. Brání pronikání jídla pod náhradu.

Corega Fixační krém Max Control 40 g

SKU: vivantis-kCOR006
136.00 
Fixační krém Max Control slouží pro pevné přichycení zubní náhrady na celý den. Zvyšuje stabilitu zubní náhrady a je bez příchutě. Brání pronikání jídla pod náhradu a díky speciální špičce nanesete správné množství krému. Redukuje tření a negativní vliv tlaku, a chrání tak sliznici před poškozením a také zvyšuje vaše pohodlí a pocit jistoty.

Corega Fixační krém Ochrana dásní 40 g

SKU: vivantis-kCOR005
115.00 
Fixační krém Ochrana dásní poskytuje celodenní upevnění vaší zubní náhrady ve všech směrech a zároveň snižuje tření a zabraňuje tak dráždění dásní. Pomáhá zabraňovat pronikání jídla pod náhradu, a tím předchází dráždění dásní.

Corega Fixační krém Original extra silný XL 70 g

SKU: vivantis-kCOR008
163.00 
Fixační krém Original extra silný, dokáže dokonale, spolehlivě a stabilně upevnit zubní protézu. Nabízí tak maximální komfort a pocit jistoty a to až po dobu 12 hodin. Složení s jemnou mátovou chutí a bez zinku, ve výhodném větším balení.

Corega Svěží extra silný fixační krém 40 g

SKU: vivantis-kCOR004
102.00 
Svěží extra silný fixační krém je určen pro bezstarostné používání vaší zubní náhrady. Upevní vaši zubní náhradu ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní, takže můžete být bez starostí po celý den. Krém se svěží příchutí přináší výjimečnou dávku svěžesti, navíc brání pronikání jídla pod náhradu.

Curaprox Antibakteriální a regenerační ústní gel PerioPlus+ Focus (Periodontal Gel) 10 ml

SKU: vivantis-kCX144
139.00 
Gel Perio Plus+ Focus pro intenzivní péči o specifické oblasti dutiny ústní. Snadno se aplikuje. Zabraňuje hromadění bakteriálního plaku, čímž se snižuje riziko zánětu a infekce. Vzhledem k obsahu kyseliny hyaluronové podporuje také účinnou regeneraci tkáně po stomatologických výkonech.

Curaprox Tablety na indikaci plaku PCA 223 12 ks

SKU: vivantis-kCX157
99.00 
Žvýkací tablety pro zvýraznění neodstraněného zubního plaku. Snáze tak zjistíte oblasti vynechané při denní ústní hygieně. Plaque-Search zvýrazňuje starý zubní povlak modře a nový červeně. Tablety jsou jednotlivě balené, ideální pro domácí použití.

DULCIA natural Sérum na zuby 50 ml

SKU: vivantis-z67724
213.00 
Sérum Sérum na zuby důkladně čistí a rozjasňuje zuby, posiluje zubní sklovinu, zklidňuje a vyživuje dásně, osvěžuje dech. Je pohodlnou a udržitelnou alternativou klasické zubní pasty. Většina produktů dentální hygieny obsahuje chemické přísady, které poškozují zubní sklovinu a přes ústní sliznici pronikají do krevního oběhu. Jejich přírodní, vysoce efektivní alternativou je kokosový olej. Ten se společně se směsí dalších olejů, solí či bylinek používal jako zubní čistidlo již ve starověku. Pravidelným používáním séra vybělíte zuby o několik odstínů, a to bez drastických bělících přísad, obsažených v běžných zubních pastách. Sérum neobsahuje cukr ani pěnící přísady, proto se používá jinak než běžná zubní pasta.