Barry M Peeling na rty Apple (Lip Scrub) 25 g

SKU: vivantis-kBRM020
167.00 
Cukrový peeling zbavuje rty odumřelých kožních buněk. Vytváří dokonalý povrch pro hladký finish rtěnky.

Barry M Peeling na rty Lime (Lip Scrub) 15 g

SKU: vivantis-kBRM104
189.00 
Získejte nádherně hladké rty s jemným peelingem s limetkovou příchutí, který je speciálně vytvořen s vitamínem E, avokádovým olejem a jojobovým olejem. Hydratuje rty a zanechává je jemné a hladké.

Barry M Peeling na rty Mango (Lip Scrub) 25 g

SKU: vivantis-kBRM008
159.00 
Cukrový peeling Mango zbavuje rty odumřelých kožních buněk. Vytváří dokonalý povrch pro hladký finish rtěnky.

Barry M Peeling na rty Peppermint (Lip Scrub) 25 g

SKU: vivantis-kBRM060
199.00 
Získejte nádherně hladké rty s exfoliačním cukrovým peelingem Barry M s osvěžující vůní máty. S obsahem vitamínu E a olivového oleje, které pomáhají předcházet a zvrátit poškození rtů a avokádových a jojobových olejů ke změkčení a hydrataci.

Barry M Peeling na rty Pink Grapefruit (Lip Scrub) 15 g

SKU: vivantis-kBRM103
189.00 
Získejte nádherně hladké rty s jemným peelingem na bázi cukru, který je speciálně vytvořen s vitamínem E, avokádovým olejem a jojobovým olejem. Hydratuje rty a zanechává je jemné a hladké.

Barry M Peeling na rty Sweet Caramel (Lip Scrub) 14 g

SKU: vivantis-kBRM092
162.00 
Získejte nádherně hladké rty s exfoliačním cukrovým peelingem Barry M s vůní sladkého karamelu. Obsahuje vitamin E a avokádový a jojobový olej, které rty zjemňují a hydratují.

Barry M Peeling na rty Watermelon (Lip Scrub) 25 g

SKU: vivantis-kBRM050
199.00 
Získejte nádherně hladké rty s exfoliačním cukrovým peelingem Barry M v lahodném odstínu vodního melounu. S obsahem vitamínu E a olivového oleje, které pomáhají předcházet a zvrátit poškození rtů a avokádových a jojobových olejů ke změkčení a hydrataci.

Estée Lauder Zklidňující peeling na rty (Smoothing Sugar Scrub) 12 g

SKU: vivantis-kEL587
631.00 
Tento speciálně navržený scrub funguje jako pleťový peeling, ale vytvořený speciálně pro rty. Suchá a hrubá pokožka je jemně odstraněna cukrovými krystalky, které zanechají vaše rty sladké a hladké.

Revolution Peeling na rty Sugar Kiss Cherry (Lip Scrub) 12 g

SKU: vivantis-kMK1500
135.00 
Získejte dokonale šťavnaté a plné rty k zulíbání s jemným, ale účinným peelingem na rty Revolution Sugar Kiss. Odlupuje a odstraňuje odumřelou pokožku a odhaluje svůdně vypadající rty, které jsou měkčí a hladší na povrchu.

Revolution Peeling na rty Sugar Kiss Mint (Lip Scrub) 12 g

SKU: vivantis-kMK1501
135.00 
Získejte dokonale šťavnaté a plné rty k zulíbání s jemným, ale účinným peelingem na rty Revolution Sugar Kiss. Odlupuje a odstraňuje odumřelou pokožku a odhaluje svůdně vypadající rty, které jsou měkčí a hladší na povrchu.

Tolure Cosmetics Cukrový peeling na rty Lipscrub Mango 15 g

SKU: vivantis-kTOL005
390.00 
Používání peelingu je základ pro sametově jemné a měkké rty. Cukrový peeling od naší firmy Tolure Cosmetics LIPSCRUB jemně zbaví rty odumřelých buněk a stimuluje jejich prokrvení. Zároveň zanechává na povrchu ochranný film a perfektně tak připraví rty na aplikaci lesku na rty LIPBOOST.