Zobrazen 1. – 12. z 108 výsledků

Anastasia Beverly Hills Kosmetický štětec na obočí Brush 14

SKU: vivantis-kANS008
521.00 
Zúžený, šikmý štětec s pevnými přírodními vlákny, které jsou ideální pro vyplnění a zvýraznění obočí.

Anastasia Beverly Hills Kosmetický štětec na obočí Brush 7B

SKU: vivantis-kANS007
527.00 
Zúžený, šikmý štětec se syntetickými vlákny je ideální pro definování a úpravu obočí. Je vhodný pro nanášení sypkých i tekutých produktů.

Anastasia Beverly Hills Kosmetický štětec na pudr Pro Brush A23

SKU: vivantis-kANS022
544.00 
Prémiová přírodní vlákna činí tento zúžený štětec ideální pro nanášení tvářenek, rozjasňovačů a jiných pudrových produktů.

Annabelle Minerals Kosmetický štětec mini Kabuki

SKU: vivantis-kANA021
173.00 
Kosmetické štětce od firmy Annabelle Minerals se vyrábějí z těch nejkvalitnějších surovin. Bambusová rukojeť a dvoubarevné, syntetické štětiny jsou měkké, pevné a nedráždí pokožku. Měkký a pružný mini štětec kabuki se perfektně hodí na nanášení sypkého korektoru pod oči, rozjasňovače nebo očních stínů Annabelle Minerals. Produkt se výborně zachycuje na štětinách a neopadává během nanášení na obličej. Štětec je vhodný na jemnou pokožku kolem očí očí.

Annabelle Minerals Kosmetický štětec na make-up a pudr Kabuki

SKU: vivantis-kANA010
239.00 
Kosmetický štětec Kabuki na aplikaci make-upu a pudru. Má husté zakulacené štětiny, které umožňují důkladné rozetření produktu na obličej a výborně sjednocují pleť. Všestranné a pohodlné využití. Díky měkkým štětinám perfektně svědčí jemné pokožce.

Annabelle Minerals Kosmetický štětec na make-up Flat Top

SKU: vivantis-kANA001
229.00 
Štětec na aplikaci make-upu s bambusovou rukojetí a dvoubarevnými syntetickými štětinami, které jsou měkké, pevné a nedráždí pokožku.

Annabelle Minerals Kosmetický štětec na oční stíny Shadow Brush

SKU: vivantis-kANA022
141.00 
Kosmetické štětce od firmy Annabelle Minerals se vyrábějí z těch nejkvalitnějších surovin. Bambusová rukojeť a dvoubarevné, syntetické štětiny jsou měkké, pevné a nedráždí pokožku. Měkké a jemné štětiny umožňují přesné a rovnoměrné nanášení očních stínů. Štětec je vhodný na jemnou pokožku kolem očí.

Annabelle Minerals Štětec na korektor

SKU: vivantis-kANA018
140.00 
Měkký a pružný štětec s bambusovou rukojetí a syntetickými štětinami na minerální korektor umožňuje precizní nanášení přípravku na správná místa. Korektor tak přesně zakryje nedokonalosti pleti i pigmentové skvrny. Štětec je vhodný pro jemnou pleť.

Annabelle Minerals Štetec na make-up

SKU: vivantis-kANA019
177.00 
Štětec s bambusovou rukojetí má jemné a husté syntetické štětiny, které umožňují přesnou a rovnoměrnou aplikaci minerálního nebo tekutého make-upu. Štětec se dostane i na špatně dostupná místa a perfektně zakryje nedokonalosti a pigmentové skvrny.

Annabelle Minerals Štětec na make-up Short Top

SKU: vivantis-kANA016
299.00 
Štětec s bambusovou rukojetí a syntetickými štětinami umožňuje rychlé a přesné nanesení sypkého make-upu. Jeho tvar byl navržen speciálně pro co nejsnadnější nalíčení. Docílíte s ním vysokého krytí i při použití jediné vrstvy make-upu.

Artdeco Kosmetický štětec na pudr (Multi Powder Brush)

SKU: vivantis-kAR60319
282.00 
Kosmetický štětec s jemnými syntetickými štětinami je vhodný na sypký i kompaktní pudr a tvářenku.

Artdeco Štětec na pudr (Powder Brush Premium Quality)

SKU: vivantis-kAR60317P1
471.00 
Štětec na pudr prémiové kvality se syntetickými štětinami. Perfektní nasávání prášku umožňuje rovnoměrné nanášení. Zaoblený tvar štětce zajišťuje dokonale pudr zapracovat a smíchat.