Zobrazen 1. – 12. z 151 výsledků

American Crew Chladící emulze po holení (Post Shave Cooling Lotion) 150 ml

SKU: vivantis-kAC048
205.00 
Chladící emulze s duálním účinkem zklidňuje a chladí pleť podrážděnou holením. Aktivní minerály pomáhají obnovovat rovnováhu pokožky a chrání ji před látkami, které ji každodenně znečišťují.

American Crew Chladicí krém na holení Acumen (Cooling Shave Cream) 100 ml

SKU: vivantis-kAC069
318.00 
Osvěžte svou každodenní rutinu s chladivým krémem na holení. U normálních až hrubých vousů nabízí maximální ochranu proti suchosti. Obsahuje Bisabolol, který napomáhá přirozenému procesu hojení pokožky.

American Crew Emulze po holení s chladivým efektem Acumen (After Shave Cooling Lotion) 100 ml

SKU: vivantis-kAC071
293.00 
Hydratuje a zklidňuje pleť a pomáhá obnovit její rovnováhu. Obsahuje Bisabolol, který napomáhá přirozenému procesu hojení pokožky.

American Crew Gel na holení pro přesné oholení vousů (Shaving Skincare Precision Shave Gel) 150 ml

SKU: vivantis-kAC021
218.00 
Gel na holení usnadňuje skluz strojku po pokožce, a tím zajišťuje přesné oholení. Gel je vhodný pro citlivou pokožku. Gel je vhodný pro normální až jemné vousy.

American Crew Hydratační balzám na obličej SPF 15 (All-In-One Face Balm) 170 ml

SKU: vivantis-kAC045
293.00 
Balzám zklidňuje pleť podrážděnou holením. Přináší úlevu a zanechává pleť hydratovanou. Balzám můžete používat každý den jako denní hydratační krém.

American Crew Olej na holení (Shaving Skincare Ultra Gliding Shave Oil) 50 ml

SKU: vivantis-kAC019
252.00 
Olej rychle změkčuje i velmi silné vousy, a tím usnadňuje holení. Nemastná textura pomáhá ke snadnějšímu skluzu holicího strojku po tváři a chrání proti podráždění a poškrábání. Olej je vhodný k úpravě vousů jakékoliv délky.

American Crew Pěnivý holicí krém (Lather Shave Cream) 250 ml

SKU: vivantis-kAC094
259.00 
Krém na holení, který vytváří bohatou pěnu, která zjemňuje vousy a zajišťuje snadné oholení. Krém zároveň chrání pokožku před podrážděním a popálením břitvou a zanechává pokožku hladkou a hydratovanou.

American Crew Zklidňující krém na holení Acumen (Soothing Shave Cream) 100 ml

SKU: vivantis-kAC070
298.00 
Zklidňující krém na holení. Zabraňuje pálení, píchání, zarudnutí a pocitu napětí pokožky. Urychluje hojení podrážděné pokožky. Ideální pro pokožku náchylnou k podráždění.

Angry Beards Balzám po holení Jack Saloon (After Shave Balm) 150 ml

SKU: vivantis-kANG035
329.00 
Balzám po holení s vůní Jack Saloon hydratuje, vyživuje a zklidňuje pokožku, která je podrážděná holením. Poskytuje příjemné osvěžení pokožky a nenechá ji mastnou nebo lepivou. Má regenerační účinky a chrání pokožku před teplotními šoky.

Angry Beards Břitva Garrigue (Shavette)

SKU: vivantis-kANG013
519.00 
Shavetta je jako klasická břitva na holení, jen místo pevného ostří využijete jednorázové žiletky. Tím odpadá nutnost starat se o ostrost čepele a stále zůstává rituální zážitek, hladké oholení a přesné kontury. Břitva s aerodynamickou rukojetí z voděodolného pakkawoodu a minimalistickým designem pro snadné a přesné oholení.

Angry Beards Břitva Žižka (Shavette)

SKU: vivantis-kANG014
619.00 
Shavetta je jako klasická břitva na holení, jen místo pevného ostří využijete jednorázové žiletky. Tím odpadá nutnost starat se o ostrost čepele a stále zůstává rituální zážitek, hladké oholení a přesné kontury. Břitva s aerodynamickou rukojetí z poctivé kombinace železa a dřeva a tradičním designem pro snadné a přesné oholení.

Angry Beards Gel na holení Jack Saloon (Transparent Shaving Gel) 250 ml

SKU: vivantis-kANG034
309.00 
Transparentní a nepěnivý gel na holení s vůní Jack Saloon zajišťuje hladké oholení bez zbytečného podráždění. Díky obsahu panthenolu hojí a zklidňuje podrážděnou nebo poraněnou pokožku. Zároveň je protizánětlivý a hloubkově hydratuje.