Zobrazuji všech 9 výsledků

BEN & ANNA Zubní pasta bílá s fluoridem 100 ml

SKU: vivantis-z63515
153.00 
Zubní pasta bílá s fluoridem je bělící zubní pasta se 100% přírodním a veganským složením s fluoridem čistí chrání citlivou zubní sklovinu proti zubnímu kazu . V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu. Extrakt z heřmánku zklidňuje dásně, výtažky ze šalvěje a rakytníku pomáhají při zánětech i paradontéze . Díky obsaženému mátovému oleji pak dostane i obyčejný polibek zcela jiný rozměr.

BEN & ANNA Zubní pasta pro citlivé zuby Sensitive 100 ml

SKU: vivantis-z61250
141.00 
Zubní pasta pro citlivé zuby Sensitive pravidelně opečová citlivé zuby a dutinu ústní. Krásně voní a zanechává velmi příjemný a svěží pocit v ústech , ale také účinně a důkladně čistí a pomáhá chránit citlivou zubní sklovinu . Díky obsahu heřmánku a extraktu z rakytníku zklidňuje i podrážděné dásně.

BEN & ANNA Zubní pasta proti zbarvení zubů 100 ml

SKU: vivantis-z61251
141.00 
Zubní pasta proti zbarvení zubů krásně voní a zanechává velmi příjemný a mentolově svěží pocit v ústech. Účinně bojuje proti zbarvení zubů a pomáhá chránit citlivou zubní sklovinu . Pasta příjemně pění a už během čištění budete vnímat svěžest, která se rozvine ve vašich ústech. Neobsahuje ftaláty, parabeny, mikroplasty SLS ani formaldehyd.

BEN & ANNA Zubní pasta s fluoridem Pomeranč 100 ml

SKU: vivantis-z63516
179.00 
Krémová zubní pasta s příchutí pomeranče a se 100% přírodním a veganským složením s fluoridem čistí chrání citlivou zubní sklovinu proti zubnímu kazu. V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu. Extrakt z heřmánku zklidňuje dásně a výtažky ze šalvěje a rakytníku pomáhají při zánětech i paradontéze .

BEN & ANNA Zubní pasta v tabletách bez fluoridu Mint 100 ks

SKU: vivantis-z63521
149.00 
Zubní pasta v tabletách bez fluoridu MINT ve formě tablety s jedlou sodou pro váš zdravý úsměv . V biologicky rozložitelném papírovém balení.

BEN & ANNA Zubní pasta v tabletách s fluoridem Mint 100 ks

SKU: vivantis-z63522
118.00 
Zubní pasta s fluoridem ve formě tablety s jedlou sodou pro váš zdravý úsměv. V biologicky rozložitelném papírovém balení. Netestováno na zvířatech, neobsahuje PLASTY, PARABENY, FTALÁTY.

BEN & ANNA Zubní prášek černý 15 g

SKU: vivantis-z63509
169.00 
Jemný černý prášek se 100% přírodním a veganským složením důkladně vyčistí zuby a díky silnému aktivnímu uhlí šetrně odstraňuje barevné skvrny na zubech. Inovační a nevšední zážitek z čištění zubů. V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu.

BEN & ANNA Zubní prášek skořice 45 g

SKU: vivantis-z63510
212.00 
Zubní prášek skořice je jemný bílý prášek se 100% přírodním a veganským složením důkladně vyčistí zuby. Díky skořici nabízí antibakteriální efekt a dlouhotrvající svěží dech a posilující vápník spolehlivě ochrání vaše zuby proti zubnímu kazu. Inovační a nevšední zážitek z čištění zubů. V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu.

laSaponaria Jemná dětská zubní pasta – jahoda BIO 75 ml

SKU: vivantis-z66909
108.00 
Jemná dětská zubní pasta - jahoda BIO. Sladká chuť jahod i hojivé účinky pasty nalákají na čištění zoubků i ty největší malé odpůrce ústní hygieny. Výtažky z měsíčku lékařského a aloe vera v BIO kvalitě pomohou ochránit před kazem i zubním kamenem. Pasta neobsahuje fluor, ekologický původ a zpracování surovin hlídá certifikát Cosmetici Biologici a stočená je v tubě z recyklovatelného bioplastu.