Zobrazen 1. – 12. z 23 výsledků

BEN & ANNA Zubní pasta bílá s fluoridem 100 ml

SKU: vivantis-z63515
141.00 
Zubní pasta bílá s fluoridem je bělící zubní pasta se 100% přírodním a veganským složením s fluoridem čistí chrání citlivou zubní sklovinu proti zubnímu kazu . V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu. Extrakt z heřmánku zklidňuje dásně, výtažky ze šalvěje a rakytníku pomáhají při zánětech i paradontéze . Díky obsaženému mátovému oleji pak dostane i obyčejný polibek zcela jiný rozměr.

BEN & ANNA Zubní pasta pro citlivé zuby Sensitive 100 ml

SKU: vivantis-z61250
148.00 
Zubní pasta pro citlivé zuby Sensitive pravidelně opečová citlivé zuby a dutinu ústní. Krásně voní a zanechává velmi příjemný a svěží pocit v ústech , ale také účinně a důkladně čistí a pomáhá chránit citlivou zubní sklovinu . Díky obsahu heřmánku a extraktu z rakytníku zklidňuje i podrážděné dásně.

BEN & ANNA Zubní pasta proti zbarvení zubů 100 ml

SKU: vivantis-z61251
145.00 
Zubní pasta proti zbarvení zubů krásně voní a zanechává velmi příjemný a mentolově svěží pocit v ústech. Účinně bojuje proti zbarvení zubů a pomáhá chránit citlivou zubní sklovinu . Pasta příjemně pění a už během čištění budete vnímat svěžest, která se rozvine ve vašich ústech. Neobsahuje ftaláty, parabeny, mikroplasty SLS ani formaldehyd.

BEN & ANNA Zubní pasta s fluoridem Pomeranč 100 ml

SKU: vivantis-z63516
141.00 
Krémová zubní pasta s příchutí pomeranče a se 100% přírodním a veganským složením s fluoridem čistí chrání citlivou zubní sklovinu proti zubnímu kazu. V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu. Extrakt z heřmánku zklidňuje dásně a výtažky ze šalvěje a rakytníku pomáhají při zánětech i paradontéze .

BEN & ANNA Zubní pasta v tabletách bez fluoridu Mint 100 ks

SKU: vivantis-z63521
118.00 
Zubní pasta v tabletách bez fluoridu MINT ve formě tablety s jedlou sodou pro váš zdravý úsměv . V biologicky rozložitelném papírovém balení.

BEN & ANNA Zubní pasta v tabletách s fluoridem Mint 100 ks

SKU: vivantis-z63522
133.00 
Zubní pasta s fluoridem ve formě tablety s jedlou sodou pro váš zdravý úsměv. V biologicky rozložitelném papírovém balení. Netestováno na zvířatech, neobsahuje PLASTY, PARABENY, FTALÁTY.

BEN & ANNA Zubní prášek černý 15 g

SKU: vivantis-z63509
199.00 
Jemný černý prášek se 100% přírodním a veganským složením důkladně vyčistí zuby a díky silnému aktivnímu uhlí šetrně odstraňuje barevné skvrny na zubech. Inovační a nevšední zážitek z čištění zubů. V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu.

BEN & ANNA Zubní prášek skořice 45 g

SKU: vivantis-z63510
228.00 
Zubní prášek skořice je jemný bílý prášek se 100% přírodním a veganským složením důkladně vyčistí zuby. Díky skořici nabízí antibakteriální efekt a dlouhotrvající svěží dech a posilující vápník spolehlivě ochrání vaše zuby proti zubnímu kazu. Inovační a nevšední zážitek z čištění zubů. V šetrném balení v atraktivním recyklovatelném skleněném obalu.

Hydrophil Bambusový kartáček pro děti (soft) Červený

SKU: vivantis-z61288-1
81.00 
Bambusový kartáček pro děti (soft). Je to z bambusu, je to barevné, dobře se to drží a často neoblíbená činnost se díky tomu stává zábavou. Ano, je to kartáček pro malé čističe malých zoubků. Kartáčky (nejen) pro děti od Hydrophilu ekologické, krásné, funkční a šetrné k přírodě i zubům. Tenhle se zároveň skvěle hodí na jemné čištění zubů při nošení fixních rovnátek.

Hydrophil Bambusový kartáček pro děti (soft) Modrý

SKU: vivantis-z61288-2
84.00 
Bambusový kartáček pro děti (soft). Je to z bambusu, je to barevné, dobře se to drží a často neoblíbená činnost se díky tomu stává zábavou. Ano, je to kartáček pro malé čističe malých zoubků. Kartáčky (nejen) pro děti od Hydrophilu ekologické, krásné, funkční a šetrné k přírodě i zubům. Tenhle se zároveň skvěle hodí na jemné čištění zubů při nošení fixních rovnátek.

Jungle Way Bílý zubní kartáček z bambusu

SKU: vivantis-z67648
90.00 
Bílý zubní kartáček Jungle Way z bambusu udělá váš úsměv čistším, zdravějším i krásnějším. Díky měkkým štětinám z uhlíkových vláken a pohodlné designové rukojeti se snadno dostanete i do těch nejužších mezizubních prostorů a odstraníte tak zbytky jídla či zubního plaku.

Jungle Way Černý zubní kartáček z bambusu

SKU: vivantis-z67647
90.00 
Černý zubní kartáček Jungle Way z bambusu udělá váš úsměv čistším, zdravějším i krásnějším. Díky měkkým štětinám z uhlíkových vláken a pohodlné designové rukojeti se snadno dostanete i do těch nejužších mezizubních prostorů a odstraníte tak zbytky jídla či plaku. Kartáček je až nezvykle šetrný k zubům i dásním, zároveň byl však při jeho tvorbě kladen důraz na ekologii, jeho využitím tak spotřebováváte pouze 100% rozložitelné a obnovitelné zdroje, díky čemuž nedochází k odlesňování krajiny, je přirozeně snižována koncentrace CO2 ve vzduchu a je chráněna schopnost přírody zadržovat vodu. Bambusový zubní kartáček Jungle Way je tak to nejlepší pro zdravé zuby i pro naši planetu.