Zobrazuji všechny 4 výsledky

Attitude Čistič na kuchyně Nature+ s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z61422
119.00 
Čistíci prostředek na kuchyně ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad , které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří celou vaši kuchyni.Přírodní a velmi účinný čistící prostředek na veškeré kuchyňské povrchy. Účinně odstraní mastnot u a zanechá svěží citrusovou vůní . Se svěží vůní citronové kůry. Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Frosch Čistič se sodou 500 ml

SKU: vivantis-z43428
84.00 
Čistič na kuchyně s přírodní sodou čistí rychle a důkladně i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty v kuchyni i na všech omyvatelných plochách v domácnsoti.

Frosch EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů 300 ml

SKU: vivantis-z58074
95.00 
EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů čistí všechny povrchy a odstraňuje nepříjemné pachy . Receptura s výtažky z jalovce je bezpečná pro styk s potravinami a zaručuje optimální odstranění nečistot a zbytků jídla z ledničky, mikrovlnky i z krájecích prkének, pracovních ploch a ostatního kuchyňského nábytku.

Frosch Octový odvápňovač na kuchyňské povrchy a vybavení – koncentrát 300 ml

SKU: vivantis-z43413
99.00 
Octový odvápňovač je ideální pro cílené odstranění vodního kamene z povrchů v kuchyni, rychlovarných konvic, vodovodních baterií a hrnců.