Zobrazuji všech 6 výsledků

Allnature Kyselina citronová 500 g

SKU: vivantis-z57873
114.00 
Kyselina citronová je všestranným ekologickým pomocníkem pro každou domácnost . Bezpečně odstraňuje nečistoty, bakterie, plísně a zápach . Čistí odpad, obkladačky i spotřebiče.

Ecover Odstraňovač skvrn 200 ml

SKU: vivantis-z934
116.00 
Odstraňovač skvrn je perfektní pro čištění límečků, manžet a dalších částí oblečení, výborně čistí skvrny od trávy, bláta, vajíček, moči, tuku, krve, zmrzliny apod. spolu s efektivním ručním kartáčkem, který balení obsahuje. Možné použít na barevné i bílé prádlo, není vhodný na prádlo choulostivé (vlnu, hedvábí aj.).

Frosch EKO Citronový odstraňovač skvrn s aplikátorem 75 ml

SKU: vivantis-z43448
71.00 
Odstraňovač skvrn s aplikátorem je vhodný k odstranění všech odolných skvrn na bílém i barevném prádle před praním jako jsou např. skvrny z ovoce, zeleniny, trávy, kávy, čaje a skvrny na límcích košil.

Frosch EKO Sprej na skvrny na kojeneckém prádle 300 ml

SKU: vivantis-z43445
148.00 
EKO Sprej na skvrny s citrátem (sůl ovocné kyseliny) účinně z kojeneckého prádla odstraní odolné skvrny od mléka, zeleniny a dalších potravin.

Frosch Odstraňovač skvrn s efektem žlučového mýdla 75 ml

SKU: vivantis-z43449
65.00 
Odstraňovač skvrn s efektem žlučového mýdla přírodní silou odstraňuje skvrny před praním.

Superclair Vločky na praní z marseillského mýdla 1 kg

SKU: vivantis-z59433
220.00 
Vločky na praní z marseillského mýdla jsou na míru vyrobeny pro ruční praní. Použít je můžete ale i do pračky. Obsahují kromě mýdla z lněného a olivového oleje také jedlou sodu či rostlinný glycerin a jsou účinné již při nízkých teplotách. Tradiční marseillské mýdlo je 100% přírodní a nenajdete v něm žádné živočišné složky. Vyperete s ním nejen běžné textilie, ale i jemné tkaniny, jako je hedvábí, krajka nebo vlna. Mýdlo je vhodné i pro citlivou pokožk u a nemusíte se jej bát použít i na praní kojeneckého a dětského oblečení. Poradí si i s různýmiodolnějšími skvrnami (ovoce, tráva, krev) a je účinné jak při vyšších, tak nízkých teplotách.