Zobrazuji všech 5 výsledků

Hello Coco Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí jahody 100 % Natural Teeth Whitening STRAWBERRY 30 g

SKU: vivantis-kHC002
238.00 
Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí jahody 100 % Natural Teeth Whitening STRAWBERRY je 100% přírodní prostředek na vybělení zubů. Je to přírodní prostředek na čištění, bělení zubů, který dělá vaši sklovinu silnější a detoxikuje celou ústní dutinu a to vše bez chemických přísad na přírodní bázi.

Hello Coco Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí máty 100 % Natural Teeth Whitening PRO MINT 30 g

SKU: vivantis-kHC003
236.00 
Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí máty 100 % Natural Teeth Whitening PRO MINT je 100% přírodní prostředek na vybělení zubů. Je to přírodní prostředek na čištění, bělení zubů, který dělá vaši sklovinu silnější a detoxikuje celou ústní dutinu a to vše bez chemických přísad na přírodní bázi.

Hello Coco Aktivní uhlí na bělení zubů Sweet Mint (Activated Natural Charcoal) 30 g

SKU: vivantis-kHC001
253.00 
Aktivní uhlí na bělení zubů Sweet Mint je 100 % přírodní prostředek na bělení zubů. Je vyroben na přírodní bázi bez použití chemických přísad. Odstraňuje skvrny způsobené kouřením, jídlem nebo stárnutím chrupu. Navíc pomáhá snížit vznik zubního kazu a dodává svěží dech. Je vhodný pro každodenní použití.

Hello Coco Souprava na bělení zubů (PAP+ Teeth Whiteting Led Kit)

SKU: vivantis-kHC004
1,230.00 
Naše nejsilnější souprava na bělení zubů. Dodává se s 3 našimi precizními pery nabitými našim extra pevným pap+ bělícím gelem. Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření. Pokud jste milovníkem kávy a nechcete se ji vzdát, ale zároveň chcete mít krásné bílé zuby, Led Kit je skvělá volba. Můžete jej použít kdykoliv a kdekoliv, stačí jen zapojit do svého mobilního telefonu a už po 16 minútách můžete vidět vybělení zubů na profesionální úrovni.

Weleda Šalvějový balzám na dásně 30 ml

SKU: vivantis-kWD190
159.00 
Gelový přípravek na dásně s rostlinnými výtažky posiluje a zpevňuje dásně, zvyšuje jejich odolnost.