Zobrazuji všechny 4 výsledky

Allnature Kolagen Original Premium 200 g

SKU: vivantis-z56646
243.00 
Kolagen je jeden z nejhojněji se vyskytujících proteinů v našem těle, zajišťuje elasticitu kůže , navíc pomáhá nahrazovat odumřelé buňky . Kolagen v prášku má neutrální chuť a velmi dobře se rozpouští ve vodě . Tento degenerativní proces stojí za typickými příznaky stárnutí, jako je například tvorba vrásek nebo bolesti kloubů. Nedostatek kolagenu může být také příčinou zvýšené lámavosti nehtů . Hydrolyzovaný kolagen typu I v prášku na sebe velmi dobře váže vodu , díky čemuž je schopen udržet pleť hydratovanou a pružnou i s přibývajícím věkem . Kolagen v prášku působí zevnitř , dodává tedy pružnost i hlubokým vrstvám pokožky.

Diochi Diozon Clear krém 30 ml

SKU: vivantis-z1897
482.00 
Diozon Clear je bioinformační čistící krém z ozonu a olivového oleje. Je vhodný na popraskanou kůži, kde je narušena její struktura.

Fytofontana Hydroceutical – biotechnologické sérum na intenzivní hloubkovou hydrataci pokožky 30 ml

SKU: vivantis-z2708
545.00 
Hydroceutical je účinný biotechnologický hydro-regulační komplex s minerály z Mrtvého moře . Zabezpečuje intenzivní hloubkovou hydrataci buněk a podporuje přirozenou tvorbu kolagenu . Přípravek Hydroceutical je určen pro ženy i muže.

Fytofontana Rapidoceutical emulze proti vráskám 30 ml

SKU: vivantis-z1991
699.00 
Rapidoceutical bezpečně a účinně zmenšuje viditelné jemné linie a vrásky v obličeji včetně čela, vějířků vrásek v oblasti očního okolí, hlubokých vrásek a vrásek po úsměvu. Eliminuje výskyt zvětšených pórů, jizev po akné a jiných příznaků stárnutí. Přináší viditelný zpevňující účinek v péči o pokožku, na níž vytváří pružné vrstvy, které během vstřebávání pleť stahují a tím ji zpevňují.