Zobrazen 1. – 12. z 33 výsledků

Annabis Konopná mast 300 ml

SKU: vivantis-z52659
288.00 
Konopná mast je určena na klouby, šlachy, svaly a záda. Ve výrobcích Annabis je použit tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů. Konopný masážní gel s funkční kombinací účinných látek, např.: Konopný olej Kafr Tymián světlý Tea tree oil

Argital Krém s eukalyptem a zeleným jílem 50 ml

SKU: vivantis-z55047
364.00 
Krém s eukalyptem proti rýmě a nachlazení uvolňuje dýchací cesty a působí proti nachlazení .

Argital Krém s eukalyptem proti rýmě a nachlazení 50 ml

SKU: vivantis-z55047
360.00 
Krém s eukalyptem proti rýmě a nachlazení uvolňuje dýchací cesty a působí proti nachlazení .

Barny´s Celadrin Extra silný mast FORTE 40 g

SKU: vivantis-z49500
228.00 
Mast Celadrin Extra silný FORTE je určena na masáž pokožky v oblasti kloubů a svalů .

Bears With Benefits Vitamíny It’s Beary Cold 60 ks

SKU: vivantis-z68804
649.00 
Vysoce koncentrované vitamíny a minerály jako komplex účinných látek. Poskytují tělu podporu, kterou potřebuje zejména v chladném období. Černý bez hrál významnou roli již ve starověkém lidovém léčitelství a dodnes je jedním z nejuniverzálnějších a nejzdravějších divoce rostoucích keřů v Německu. Pro ještě větší obranyschopnost obsahují vegetariánští gumoví medvídci přírodní med, který podporuje imunitní systém. Zinek a vitamin C také napomáhají tělu bojovat proti volným radikálům a podporují imunitní systém.

Bilegria VENTA bylinný sirup na podporu odhlenění se šalvějí a slézem 200 ml

SKU: vivantis-z63124
199.00 
VENTA Bylinný sirup na podporu odhlenění se šalvějí a slézem. Z ručně sbíraných českých bylin. Manufakturně vyrobený tradičním způsobem z vodného extraktu bylin. Inspirovaný recepturou lidové léčitelky Boženy Kamenické z Radnic.

Biomedica Medosil 65 g

SKU: vivantis-z57057
87.00 
Medosil může pomoci nejen dýchacím cestám , ale napomáhá i při přílišném namáhání hlasivek . Obsahuje výlučně český med zpracovaný šetrnou metodou pastování za studena , díky které jsou v medu zachovány veškeré hodnotné látky. Přípravek je navíc obohacen o rostlinné silice, směs kvalitních esenciálních olejů z eukalyptu, anýzu a o přírodní menthol .

Cemio Alpské pastilky ŠALVĚJ A VITAMIN C 15+5 pastilek

SKU: vivantis-z47422
59.00 
Cemio Alpské pastilky ŠALVĚJ A VITAMIN C je vhodný pro použití při oslabené imunitě jako prostředek pro podporu lidského organismu. Silný extrakt ze šalvěje lékařské dodává tělu látky, které mají blahodárný vliv na sliznici dutiny ústní a dýchacích cest .

Cemio Alpské pastilky ŠALVĚJ A VITAMIN C 30+10 pastilek

SKU: vivantis-z47493
98.00 
Cemio Alpské pastilky ŠALVĚJ A VITAMIN C je doplněk stravy vhodný pro použití při oslabené imunitě pro podporu organismu. Silný extrakt ze šalvěje lékařské dodává tělu látky, které mají blahodárný vliv na sliznici dutiny ústní a normální funkci dýchacích cest .

FIXAplast Kapsaicínová hřejivá náplast WARM 12 x 16 cm 2 ks

SKU: vivantis-z65895
55.00 
Kapsaicínová hřejivá náplast WARM je osvěžující, vonná a regenerační náplast k lokální aplikaci na kůži a prohřátí u osob s výskytem svalových obtíží. Je z prodyšného materiálu, elastická a přilnavá, jemná k pokožce.

Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml

SKU: vivantis-z3523
219.00 
ViroStop ústní sprej obsahuje jedinečný výtažek z rosliny Cistus creticus , který pokrývá sliznice ústní dutiny ochranným filmem a tím napomáhá proti vniknutí bakterií a virů do organismu a zároveň podporuje přirozenou obranyschonost.

Herbamedicus Koňská mast Forte chladivá 250 ml

SKU: vivantis-z4702
208.00 
Koňská mast Forte chladivá je unikátní bylinný balzám se zesíleným účinkem vyrobený z 25 druhů bylin a je určen k masáži. Obsahuje zvýšený podíl účinných aktivních látek, které pomáhají při žilní nedostatečnosti, jejíž typickými příznaky jsou unavené a "těžké" nohy s otoky, pocity napětí a "mravenčení" v nohách.